Toyota RAV4 z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI
Ceny końcowe aut Toyota RAV4 z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 10.08.2026 do 07.11.2026): 20 209 aut. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 08.11.2026.
Ile kosztuje Toyota RAV4 z aukcji w USA?
Typowo $5 100 — tyle wynosi cena środkowa 17 149 aut Toyota RAV4 sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $2 600 do $9 000.
Pod dom w Polsce: orientacyjnie 42 500 zł bez akcyzy.
Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | $24 700 69 aut · $20 350–$28 500 | — | — | — | $24 700 69 aut · $20 350–$28 500 | 132 000 zł |
| 2025 | $16 350 98 aut · $12 225–$20 512 | $17 100 45 aut · $14 450–$19 600 | $8 900, $10 600, $15 900, $22 700 (4 auta) | $13 800 (1 auto) | $16 550 148 aut · $13 212–$20 000 | 94 000 zł |
| 2024 | $15 150 35 aut · $11 200–$17 500 | $14 625 58 aut · $12 562–$17 500 | $14 175 18 aut · $10 500–$16 762 | $11 500 9 aut · $10 450–$12 900 | $14 275 120 aut · $11 688–$17 150 | 83 000 zł |
| 2023 | $14 825 14 aut · $11 300–$17 538 | $15 100 27 aut · $12 988–$17 800 | $17 200 23 auta · $10 900–$18 850 | $8 800 14 aut · $7 625–$10 150 | $13 975 78 aut · $10 138–$18 050 | 81 000 zł |
| 2022 | $12 238 6 aut · $12 050–$16 719 | $11 150 26 aut · $8 738–$13 100 | $10 200 23 auta · $8 400–$11 500 | $9 200 21 aut · $7 900–$11 200 | $10 800 76 aut · $8 375–$12 400 | 67 000 zł |
| 2021 | $13 550 6 aut · $10 062–$14 262 | $11 650 21 aut · $9 800–$12 800 | $10 962 46 aut · $8 625–$14 200 | $9 600 58 aut · $7 850–$11 888 | $10 600 131 aut · $8 450–$13 050 | 67 500 zł |
| 2020 | $6 500, $14 600, $16 200 (3 auta) | $10 900 15 aut · $9 450–$12 700 | $9 200 17 aut · $8 200–$10 800 | $8 588 48 aut · $7 300–$10 050 | $9 050 83 auta · $7 838–$11 400 | 60 000 zł |
| 2019 | $10 650 6 aut · $10 500–$12 225 | $11 375 12 aut · $9 750–$12 450 | $11 000 29 aut · $7 400–$13 300 | $8 362 82 auta · $6 975–$10 238 | $9 300 129 aut · $7 400–$11 500 | 61 500 zł |
| 2018 | — | $10 600 13 aut · $8 550–$11 600 | $7 975 32 auta · $6 362–$9 138 | $5 675 132 auta · $4 550–$6 725 | $6 100 177 aut · $4 750–$7 800 | 47 000 zł |
| 2017 | $10 600 (1 auto) | $10 150 14 aut · $8 375–$11 150 | $7 275 26 aut · $6 225–$8 050 | $5 600 117 aut · $4 050–$6 750 | $6 200 158 aut · $4 325–$7 700 | 47 000 zł |
| 2016 | — | $8 100 5 aut · $7 700–$8 400 | $7 400 25 aut · $5 950–$8 200 | $5 000 127 aut · $4 025–$5 914 | $5 350 157 aut · $4 150–$6 500 | 43 500 zł |
| 2015 | — | $6 200 5 aut · $4 000–$7 150 | $6 875 23 auta · $5 600–$8 200 | $4 250 210 aut · $3 600–$5 100 | $4 400 238 aut · $3 712–$5 500 | 39 500 zł |
| 2014 | $4 650, $9 925 (2 auta) | $6 000 6 aut · $5 238–$7 025 | $6 700 9 aut · $6 200–$8 400 | $4 000 139 aut · $3 300–$4 975 | $4 200 156 aut · $3 438–$5 100 | 39 000 zł |
| 2013 | — | $6 100 5 aut · $5 200–$8 950 | $4 650 16 aut · $4 038–$5 275 | $4 000 197 aut · $3 400–$4 750 | $4 075 218 aut · $3 400–$4 866 | 38 000 zł |
| 2012 | — | $4 000 (1 auto) | $3 875 10 aut · $3 250–$5 156 | $2 175 159 aut · $1 588–$2 900 | $2 250 170 aut · $1 600–$3 000 | 30 000 zł |
| 2011 | — | $3 850, $4 500 (2 auta) | $3 075 7 aut · $2 738–$3 600 | $2 050 227 aut · $1 600–$2 550 | $2 050 236 aut · $1 619–$2 600 | 29 500 zł |
| 2010 | $2 943 (1 auto) | — | $3 900 5 aut · $3 150–$4 150 | $1 900 268 aut · $1 469–$2 375 | $1 938 274 auta · $1 481–$2 400 | 28 500 zł |
| 2009 | — | $3 500, $4 050 (2 auta) | $2 350, $2 550 (2 auta) | $1 788 182 auta · $1 375–$2 150 | $1 800 186 aut · $1 375–$2 200 | 28 000 zł |
| 2008 | — | $925, $4 700, $5 650 (3 auta) | $2 850, $4 050, $4 100, $4 250 (4 auta) | $1 450 259 aut · $1 012–$1 850 | $1 475 266 aut · $1 031–$1 869 | 26 500 zł |
| 2007 | $3 200 (1 auto) | — | $2 350 8 aut · $1 788–$3 250 | $1 188 258 aut · $800–$1 638 | $1 200 267 aut · $800–$1 662 | 25 500 zł |
| 2006 | — | — | $850, $1 550, $1 800, $1 950 (4 auta) | $1 075 171 aut · $750–$1 450 | $1 100 175 aut · $762–$1 488 | 25 000 zł |
| 2005 | — | $3 450 (1 auto) | $775 (1 auto) | $1 075 96 aut · $700–$1 300 | $1 075 98 aut · $706–$1 300 | 24 500 zł |
| 2004 | — | $2 750 (1 auto) | $1 750 7 aut · $1 525–$1 900 | $1 012 84 auta · $669–$1 400 | $1 088 92 auta · $700–$1 469 | 25 000 zł |
| 2003 | — | $3 100 (1 auto) | $2 450 (1 auto) | $800 66 aut · $575–$1 100 | $825 68 aut · $575–$1 156 | 23 500 zł |
| 2002 | — | — | $800, $2 050 (2 auta) | $875 67 aut · $600–$1 162 | $875 69 aut · $600–$1 175 | 24 000 zł |
| 2001 | — | — | $3 250 (1 auto) | $875 47 aut · $450–$1 175 | $888 48 aut · $450–$1 200 | 24 000 zł |
| 2000 | — | — | — | $550 9 aut · $425–$800 | $550 9 aut · $425–$800 | 23 000 zł |
| 1999 | — | — | — | $700 17 aut · $350–$925 | $700 17 aut · $350–$925 | 24 000 zł |
| 1998 | — | — | — | $550 12 aut · $456–$706 | $550 12 aut · $456–$706 | 22 000 zł |
| 1997 | — | — | — | $575 17 aut · $425–$1 000 | $575 17 aut · $425–$1 000 | 24 000 zł |
| 1996 | — | — | — | $450 5 aut · $425–$600 | $450 5 aut · $425–$600 | 24 500 zł |
Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | $22 800 197 aut · $17 900–$25 750 | $12 000 (1 auto) | — | — | $22 650 198 aut · $17 825–$25 688 | 122 500 zł |
| 2025 | $13 300 661 aut · $11 000–$15 800 | $12 962 108 aut · $10 250–$15 225 | $11 200 16 aut · $10 025–$12 600 | $11 000 5 aut · $9 800–$13 600 | $13 200 790 aut · $10 900–$15 600 | 79 000 zł |
| 2024 | $12 700 365 aut · $10 600–$15 300 | $11 350 284 auta · $9 100–$13 600 | $10 000 64 auta · $8 575–$12 500 | $9 850 30 aut · $7 600–$11 425 | $11 900 743 auta · $9 650–$14 200 | 73 000 zł |
| 2023 | $12 000 133 auta · $9 900–$15 000 | $11 500 323 auta · $9 300–$13 500 | $10 500 116 aut · $8 675–$12 262 | $9 500 39 aut · $8 025–$11 588 | $11 300 611 aut · $9 100–$13 500 | 71 000 zł |
| 2022 | $12 000 59 aut · $10 000–$14 400 | $10 750 251 aut · $8 900–$13 500 | $10 475 164 auta · $8 419–$12 462 | $8 900 96 aut · $7 375–$10 325 | $10 400 570 aut · $8 581–$12 738 | 67 500 zł |
| 2021 | $10 750 52 auta · $9 362–$12 925 | $10 350 278 aut · $8 500–$12 275 | $9 300 344 auta · $7 900–$11 725 | $8 300 326 aut · $6 800–$9 900 | $9 300 1 000 aut · $7 600–$11 400 | 62 000 zł |
| 2020 | $10 025 11 aut · $8 500–$11 900 | $9 500 158 aut · $7 825–$11 000 | $8 975 212 aut · $7 494–$10 725 | $7 900 293 auta · $6 400–$9 250 | $8 600 674 auta · $7 000–$10 200 | 58 500 zł |
| 2019 | $9 800 21 aut · $8 700–$11 500 | $9 288 132 auta · $7 700–$10 700 | $8 700 269 aut · $7 400–$9 975 | $7 700 444 auta · $6 388–$9 200 | $8 300 866 aut · $6 800–$9 800 | 57 500 zł |
| 2018 | $7 200 21 aut · $5 050–$8 200 | $6 900 153 auta · $5 600–$7 900 | $6 200 320 aut · $5 000–$7 200 | $5 100 757 aut · $4 100–$6 200 | $5 600 1 251 aut · $4 438–$6 800 | 44 500 zł |
| 2017 | $8 175 13 aut · $5 700–$8 600 | $6 800 103 auta · $5 350–$8 188 | $5 650 249 aut · $4 650–$6 800 | $4 800 664 auta · $3 950–$5 800 | $5 100 1 029 aut · $4 200–$6 250 | 43 000 zł |
| 2016 | $6 000, $12 400 (2 auta) | $6 700 51 aut · $5 575–$7 550 | $6 100 135 aut · $4 975–$6 800 | $4 650 587 aut · $3 900–$5 625 | $4 900 775 aut · $4 050–$6 050 | 42 000 zł |
| 2015 | $6 600, $8 750 (2 auta) | $4 850 31 aut · $4 250–$6 500 | $4 700 123 auta · $3 975–$5 800 | $4 000 750 aut · $3 300–$4 600 | $4 088 906 aut · $3 412–$4 769 | 38 000 zł |
| 2014 | $5 500, $5 550 (2 auta) | $5 400 15 aut · $4 525–$5 912 | $4 500 56 aut · $3 862–$5 200 | $3 900 472 auta · $3 244–$4 462 | $3 950 545 aut · $3 300–$4 600 | 37 500 zł |
| 2013 | $5 700 (1 auto) | $4 725 18 aut · $4 225–$5 288 | $4 200 49 aut · $3 525–$5 200 | $3 850 560 aut · $3 250–$4 500 | $3 900 628 aut · $3 344–$4 600 | 37 500 zł |
| 2012 | — | $3 300 11 aut · $2 800–$4 425 | $2 925 42 auta · $2 500–$3 569 | $2 250 408 aut · $1 700–$2 700 | $2 300 461 aut · $1 750–$2 900 | 30 500 zł |
| 2011 | $3 500 (1 auto) | $3 500 6 aut · $3 225–$4 150 | $2 638 36 aut · $2 450–$3 800 | $2 000 406 aut · $1 450–$2 550 | $2 050 449 aut · $1 500–$2 650 | 29 500 zł |
| 2010 | — | $3 250, $3 750, $4 000, $5 100 (4 auta) | $2 900 22 auta · $2 150–$3 488 | $1 950 402 auta · $1 412–$2 400 | $2 000 428 aut · $1 494–$2 500 | 29 000 zł |
| 2009 | — | $3 350, $3 850, $5 700 (3 auta) | $2 300 13 aut · $1 800–$2 525 | $1 600 219 aut · $1 162–$2 125 | $1 675 235 aut · $1 200–$2 175 | 28 000 zł |
| 2008 | $2 650 (1 auto) | $2 800, $3 000, $4 000 (3 auta) | $2 475 14 aut · $1 469–$2 875 | $1 300 258 aut · $800–$1 800 | $1 300 276 aut · $825–$1 900 | 26 500 zł |
| 2007 | — | $2 300 5 aut · $2 000–$2 400 | $2 400 11 aut · $1 975–$3 025 | $1 250 261 aut · $800–$1 675 | $1 250 277 aut · $825–$1 750 | 26 500 zł |
| 2006 | — | — | $2 475 6 aut · $2 000–$2 800 | $1 200 129 aut · $750–$1 600 | $1 200 135 aut · $762–$1 650 | 26 000 zł |
| 2005 | — | — | $425, $1 400, $2 625 (3 auta) | $1 125 86 aut · $675–$1 500 | $1 150 89 aut · $675–$1 500 | 25 000 zł |
| 2004 | — | — | $1 900 (1 auto) | $850 69 aut · $575–$1 350 | $875 70 aut · $581–$1 388 | 25 000 zł |
| 2003 | — | — | $1 388 6 aut · $1 006–$2 144 | $900 46 aut · $688–$1 250 | $925 52 auta · $719–$1 300 | 24 000 zł |
| 2002 | — | — | $750, $3 200 (2 auta) | $862 36 aut · $538–$1 200 | $862 38 aut · $569–$1 200 | 25 000 zł |
| 2001 | — | — | — | $888 40 aut · $619–$1 238 | $888 40 aut · $619–$1 238 | 25 000 zł |
| 2000 | — | $1 100 (1 auto) | $925 (1 auto) | $438 18 aut · $344–$644 | $450 20 aut · $381–$744 | 22 500 zł |
| 1999 | — | $1 900 (1 auto) | — | $600 13 aut · $400–$825 | $638 14 aut · $406–$1 144 | 24 000 zł |
| 1998 | — | — | $450 (1 auto) | $300 10 aut · $250–$388 | $325 11 aut · $250–$425 | 22 000 zł |
| 1997 | — | — | — | $400 16 aut · $269–$900 | $400 16 aut · $269–$900 | 23 000 zł |
| 1996 | — | — | — | $500 5 aut · $350–$600 | $500 5 aut · $350–$600 | 21 500 zł |
* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 850 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 895 aut z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 1 315 aut bez znanego przebiegu.
Ostatnio sprzedane auta Toyota RAV4
- 2013 Toyota RAV4 — LE · 459 199 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 000 · 07.11.2026 · Copart
- 2007 Toyota RAV4 — Sport · 332 074 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 250 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 Toyota RAV4 — XLE · 441 046 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 500 · 06.11.2026 · Copart
- 2013 Toyota RAV4 — LE · 183 205 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 900 · 06.11.2026 · Copart
- 2013 Toyota RAV4 — XLE · 231 871 km · Salvage · Tył · brak testu · sprzedane za $3 200 · 06.11.2026 · Copart
- 2017 Toyota RAV4 — LE · 404 190 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 550 · 06.11.2026 · Copart
- 2022 Toyota RAV4 — XLE · 88 903 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $7 700 · 06.11.2026 · Copart
- 2011 Toyota RAV4 — Base · 386 112 km · Rebuilt · Przód · Odpala · sprzedane za $750 · 06.11.2026 · Copart
- 2009 Toyota RAV4 — Base · 232 211 km · Clean · Normalne zużycie · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 550 · 06.11.2026 · Copart
- 2006 Toyota RAV4 — Sport · 220 421 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $425 · 06.11.2026 · Copart
- 2015 Toyota RAV4 — Limited · 310 542 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 950 · 06.11.2026 · Copart
- 2017 Toyota RAV4 — Platinum · 284 419 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $8 200 · 06.11.2026 · Copart
- 2012 Toyota RAV4 — Base · 321 671 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 850 · 06.11.2026 · Copart
- 2005 Toyota RAV4 — Base · 238 336 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 250 · 06.11.2026 · Copart
- 2004 Toyota RAV4 — Base · 335 637 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $500 · 06.11.2026 · Copart
- 2025 Toyota RAV4 — XLE · 62 066 km · Clean · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $10 000 · 06.11.2026 · Copart
- 2007 Toyota RAV4 — Limited · 274 271 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 450 · 06.11.2026 · Copart
- 2019 Toyota RAV4 — Limited · 134 282 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $10 000 · 06.11.2026 · Copart
- 2022 Toyota RAV4 — LE · 143 922 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $6 200 · 06.11.2026 · Copart
- 2018 Toyota RAV4 — XLE · 205 991 km · Salvage · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $7 300 · 06.11.2026 · Copart
Jak czytać te ceny
Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.
Toyota RAV4 teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA
Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

