Nowy Jork--:--Chicago--:--Denver--:--Los Angeles--:--
Prawdziwe ceny sprzedaży

Toyota RAV4 2009 z USA Ceny z aukcji Copart i IAAI

Typowa cena na Copart i IAAI: $1 650 (489 aut z ostatnich 90 dni). Wybierz wersję, silnik i napęd — pokażemy ceny dokładnie takich aut i to, co podnosi albo obniża ich cenę.

Stan na 08.11.2026

Wybór wersji, silnika i napędu działa w przeglądarce z włączonym JavaScriptem.

W skrócie

Ile kosztuje Toyota RAV4 2009 z aukcji w USA?

  1. Typowa cena Toyota RAV4 2009 na aukcjach Copart i IAAI w USA to $1 650 — cena środkowa 489 aut sprzedanych od 10.08.2026 do 07.11.2026.
  2. Połowa z nich kosztowała od $1 175 do $2 150.
  3. Z czystym dokumentem (Clean) zwykle $1 725, po szkodzie (Salvage) $1 600 — Clean był droższy o $125.
  4. Auto, które jeździ, zwykle $1 825, a takie, które nie odpala, $1 150.
  5. Pod dom w Polsce: orientacyjnie 27 500 zł bez akcyzy.

Ceny Toyota RAV4 2009 według wersji

WersjaTypowa cenaPołowa autAutPod dom
Base$1 650$1 100–2 10015227 000 zł
Limited$1 650$1 300–2 40010028 500 zł
Limited V6$1 325$1 000–1 8004527 500 zł
Sport$1 450$950–1 8003626 000 zł
Sport V6$1 600$1 500–1 9501129 000 zł

Ceny Toyota RAV4 2009 według przebiegu

PrzebiegTypowa cenaPołowa autAutPod dom
50–100 tys. km$3 850$3 500–4 050538 000 zł
100–150 tys. km$2 350$2 000–2 5501730 500 zł
ponad 150 tys. km$1 650$1 200–2 10043627 500 zł

Sąsiednie roczniki

Pytania i odpowiedzi

Najczęstsze pytania o Toyota RAV4 2009

Ile kosztuje Toyota RAV4 2009 z aukcji w USA?

Typowo $1 650 — tyle wynosi cena środkowa 489 aut sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $1 175 do $2 150. Cena konkretnej wersji, silnika i napędu jest w wyborze auta na tej stronie.

Ile kosztuje sprowadzenie auta Toyota RAV4 2009 do Polski?

Orientacyjnie 27 500 zł pod dom, bez akcyzy — z transportem, cłem, VAT i opłatami. Dokładną kwotę dla konkretnego auta policzymy na WhatsApp.

Ile kosztuje rocznik 2010?

Toyota RAV4 2010: typowo $1 900 — drożej o $250 niż 2009 (811 aut).

Ile kosztuje rocznik 2008?

Toyota RAV4 2008: typowo $1 300 — taniej o $350 niż 2009 (635 aut).

Która wersja Toyota RAV4 2009 jest najdroższa?

Z wersji z co najmniej 5 sprzedażami najdroższa była Base (typowo $1 650), najtańsza Limited V6 ($1 325).

Czy kwota pod dom zawiera akcyzę?

Nie. Kwota pod dom jest orientacyjna i obejmuje transport, cło, VAT i opłaty, bez akcyzy.

Auta teraz na aukcjachWyniki aukcjiKalkulator importuCeny aut z USA

* Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

Pliki cookie

Ciasteczka pomiarowe tylko za Twoją zgodą

Bez Twojej zgody nie zapisujemy ciasteczek pomiarowych ani reklamowych. Pomiar z ciasteczkami (Google Analytics, Microsoft Clarity) i piksele reklamowe (Google Ads, Meta) włączamy dopiero po Twojej zgodzie. Aukcje, wycena i obserwowane auta działają bez nich.

Polityka prywatności