Toyota RAV4 2010 z USA Ceny z aukcji Copart i IAAI
Typowa cena na Copart i IAAI: $1 900 (813 aut z ostatnich 90 dni). Wybierz wersję, silnik i napęd — pokażemy ceny dokładnie takich aut i to, co podnosi albo obniża ich cenę.
Stan na 08.11.2026
Wybór wersji, silnika i napędu działa w przeglądarce z włączonym JavaScriptem.
Ile kosztuje Toyota RAV4 2010 z aukcji w USA?
- Typowa cena Toyota RAV4 2010 na aukcjach Copart i IAAI w USA to $1 900 — cena środkowa 813 aut sprzedanych od 10.08.2026 do 07.11.2026.
- Połowa z nich kosztowała od $1 300 do $2 400.
- Z czystym dokumentem (Clean) zwykle $1 900, po szkodzie (Salvage) $1 900. Ceny praktycznie takie same.
- Auto, które jeździ, zwykle $2 050, a takie, które nie odpala, $1 175.
- Pod dom w Polsce: orientacyjnie 28 500 zł bez akcyzy.
Ceny Toyota RAV4 2010 według wersji
| Wersja | Typowa cena | Połowa aut | Aut | Pod dom |
|---|---|---|---|---|
| Base | $1 900 | $1 300–2 400 | 253 | 29 000 zł |
| Limited | $1 950 | $1 450–2 600 | 170 | 29 000 zł |
| Sport | $2 000 | $1 350–2 500 | 94 | 29 000 zł |
| Limited V6 | $1 500 | $1 200–2 050 | 39 | 27 000 zł |
| Base V6 | $975 | $675–1 575 | 14 | 25 000 zł |
| Sport V6 | $1 650 | $1 150–2 500 | 14 | 28 000 zł |
| LTD | $1 300 | $1 100–3 250 | 5 | 25 500 zł |
Ceny Toyota RAV4 2010 według przebiegu
| Przebieg | Typowa cena | Połowa aut | Aut | Pod dom |
|---|---|---|---|---|
| 100–150 tys. km | $3 075 | $2 550–3 500 | 28 | 33 500 zł |
| ponad 150 tys. km | $1 900 | $1 350–2 400 | 718 | 29 000 zł |
Sąsiednie roczniki
- Toyota RAV4 2011typowo $2 000 · 792 auta
- Toyota RAV4 2009typowo $1 650 · 489 aut
- Wszystkie roczniki Toyota RAV4tabela cen według rocznika i przebiegu
Najczęstsze pytania o Toyota RAV4 2010
Ile kosztuje Toyota RAV4 2010 z aukcji w USA?
Typowo $1 900 — tyle wynosi cena środkowa 813 aut sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $1 300 do $2 400. Cena konkretnej wersji, silnika i napędu jest w wyborze auta na tej stronie.
Ile kosztuje sprowadzenie auta Toyota RAV4 2010 do Polski?
Orientacyjnie 28 500 zł pod dom, bez akcyzy — z transportem, cłem, VAT i opłatami. Dokładną kwotę dla konkretnego auta policzymy na WhatsApp.
Ile kosztuje rocznik 2011?
Toyota RAV4 2011: typowo $2 000 — drożej o $100 niż 2010 (792 auta).
Ile kosztuje rocznik 2009?
Toyota RAV4 2009: typowo $1 650 — taniej o $250 niż 2010 (489 aut).
Która wersja Toyota RAV4 2010 jest najdroższa?
Z wersji z co najmniej 5 sprzedażami najdroższa była Sport (typowo $2 000), najtańsza Base V6 ($975).
Czy kwota pod dom zawiera akcyzę?
Nie. Kwota pod dom jest orientacyjna i obejmuje transport, cło, VAT i opłaty, bez akcyzy.
Auta teraz na aukcjachWyniki aukcjiKalkulator importuCeny aut z USA
* Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

