Nowy Jork--:--Chicago--:--Denver--:--Los Angeles--:--
Prawdziwe ceny sprzedaży

Toyota RAV4 2019 z USA Ceny z aukcji Copart i IAAI

Typowa cena na Copart i IAAI: $8 200 (1 155 aut z ostatnich 90 dni). Wybierz wersję, silnik i napęd — pokażemy ceny dokładnie takich aut i to, co podnosi albo obniża ich cenę.

Stan na 08.11.2026

Wybór wersji, silnika i napędu działa w przeglądarce z włączonym JavaScriptem.

W skrócie

Ile kosztuje Toyota RAV4 2019 z aukcji w USA?

  1. Typowa cena Toyota RAV4 2019 na aukcjach Copart i IAAI w USA to $8 200 — cena środkowa 1 155 aut sprzedanych od 10.08.2026 do 07.11.2026.
  2. Połowa z nich kosztowała od $6 500 do $9 900.
  3. Z czystym dokumentem (Clean) zwykle $9 175, po szkodzie (Salvage) $8 100 — Clean był droższy o $1 075.
  4. Auto, które jeździ, zwykle $8 900, a takie, które nie odpala, $6 275.
  5. Pod dom w Polsce: orientacyjnie 57 000 zł bez akcyzy.

Ceny Toyota RAV4 2019 według wersji

WersjaTypowa cenaPołowa autAutPod dom
LE$7 400$5 900–8 65037952 500 zł
XLE$8 000$6 400–9 25032955 500 zł
XLE Premium$9 225$7 625–10 75015461 500 zł
Limited$10 000$8 350–11 65011566 000 zł
Adventure$9 100$7 275–10 9505861 000 zł
Hybrid XLE$8 875$7 000–10 9004162 000 zł
XSE$10 000$8 450–11 8503966 000 zł
Hybrid Limited$10 250$9 725–11 2501369 000 zł
Hybrid XSE$11 275$8 300–12 7251273 000 zł
Hybrid LE$6 625$4 750–8 650850 500 zł

Ceny Toyota RAV4 2019 według przebiegu

PrzebiegTypowa cenaPołowa autAutPod dom
do 50 tys. km$10 625$9 000–11 7502868 000 zł
50–100 tys. km$9 275$7 700–10 95016962 500 zł
100–150 tys. km$8 800$7 400–10 42531959 500 zł
ponad 150 tys. km$7 800$6 300–9 22557555 000 zł

Sąsiednie roczniki

Pytania i odpowiedzi

Najczęstsze pytania o Toyota RAV4 2019

Ile kosztuje Toyota RAV4 2019 z aukcji w USA?

Typowo $8 200 — tyle wynosi cena środkowa 1 155 aut sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $6 500 do $9 900. Cena konkretnej wersji, silnika i napędu jest w wyborze auta na tej stronie.

Ile kosztuje sprowadzenie auta Toyota RAV4 2019 do Polski?

Orientacyjnie 57 000 zł pod dom, bez akcyzy — z transportem, cłem, VAT i opłatami. Dokładną kwotę dla konkretnego auta policzymy na WhatsApp.

Ile kosztuje rocznik 2020?

Toyota RAV4 2020: typowo $8 350 — drożej o $150 niż 2019 (914 aut).

Ile kosztuje rocznik 2018?

Toyota RAV4 2018: typowo $5 500 — taniej o $2 700 niż 2019 (1 674 auta).

Która wersja Toyota RAV4 2019 jest najdroższa?

Z wersji z co najmniej 5 sprzedażami najdroższa była Hybrid XSE (typowo $11 275), najtańsza Hybrid LE ($6 625).

Czy kwota pod dom zawiera akcyzę?

Nie. Kwota pod dom jest orientacyjna i obejmuje transport, cło, VAT i opłaty, bez akcyzy.

Auta teraz na aukcjachWyniki aukcjiKalkulator importuCeny aut z USA

* Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

Pliki cookie

Ciasteczka pomiarowe tylko za Twoją zgodą

Bez Twojej zgody nie zapisujemy ciasteczek pomiarowych ani reklamowych. Pomiar z ciasteczkami (Google Analytics, Microsoft Clarity) i piksele reklamowe (Google Ads, Meta) włączamy dopiero po Twojej zgodzie. Aukcje, wycena i obserwowane auta działają bez nich.

Polityka prywatności