Nowy Jork--:--Chicago--:--Denver--:--Los Angeles--:--
Prawdziwe ceny sprzedaży

Toyota RAV4 2026 z USA Ceny z aukcji Copart i IAAI

Typowa cena na Copart i IAAI: $21 800 (356 aut z ostatnich 90 dni). Wybierz wersję, silnik i napęd — pokażemy ceny dokładnie takich aut i to, co podnosi albo obniża ich cenę.

Stan na 08.11.2026

Wybór wersji, silnika i napędu działa w przeglądarce z włączonym JavaScriptem.

W skrócie

Ile kosztuje Toyota RAV4 2026 z aukcji w USA?

  1. Typowa cena Toyota RAV4 2026 na aukcjach Copart i IAAI w USA to $21 800 — cena środkowa 356 aut sprzedanych od 10.08.2026 do 07.11.2026.
  2. Połowa z nich kosztowała od $16 700 do $26 000.
  3. Z czystym dokumentem (Clean) zwykle $24 500, po szkodzie (Salvage) $20 950 — Clean był droższy o $3 550.
  4. Auto, które jeździ, zwykle $24 400, a takie, które nie odpala, $17 425.
  5. Pod dom w Polsce: orientacyjnie 118 500 zł bez akcyzy.

Ceny Toyota RAV4 2026 według wersji

WersjaTypowa cenaPołowa autAutPod dom
XLE Premium$22 000$16 900–25 750143121 000 zł
LE$17 500$15 475–21 6007298 000 zł
XSE$24 200$19 650–27 05040130 000 zł
Limited$23 000$19 225–25 35024124 500 zł
Woodland$23 600$21 200–24 85020125 500 zł
Plug-In Hybrid XSE$29 750$27 000–34 00019154 000 zł
SE$19 500$14 975–21 57519110 500 zł
Plug-in Hybrid SE$25 200$22 550–27 87512136 000 zł

Ceny Toyota RAV4 2026 według przebiegu

PrzebiegTypowa cenaPołowa autAutPod dom
do 50 tys. km$23 100$17 950–26 650299125 000 zł

Sąsiednie roczniki

Pytania i odpowiedzi

Najczęstsze pytania o Toyota RAV4 2026

Ile kosztuje Toyota RAV4 2026 z aukcji w USA?

Typowo $21 800 — tyle wynosi cena środkowa 356 aut sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $16 700 do $26 000. Cena konkretnej wersji, silnika i napędu jest w wyborze auta na tej stronie.

Ile kosztuje sprowadzenie auta Toyota RAV4 2026 do Polski?

Orientacyjnie 118 500 zł pod dom, bez akcyzy — z transportem, cłem, VAT i opłatami. Dokładną kwotę dla konkretnego auta policzymy na WhatsApp.

Ile kosztuje rocznik 2025?

Toyota RAV4 2025: typowo $13 175 — taniej o $8 625 niż 2026 (1 150 aut).

Która wersja Toyota RAV4 2026 jest najdroższa?

Z wersji z co najmniej 5 sprzedażami najdroższa była Plug-In Hybrid XSE (typowo $29 750), najtańsza LE ($17 500).

Czy kwota pod dom zawiera akcyzę?

Nie. Kwota pod dom jest orientacyjna i obejmuje transport, cło, VAT i opłaty, bez akcyzy.

Auta teraz na aukcjachWyniki aukcjiKalkulator importuCeny aut z USA

* Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

Pliki cookie

Ciasteczka pomiarowe tylko za Twoją zgodą

Bez Twojej zgody nie zapisujemy ciasteczek pomiarowych ani reklamowych. Pomiar z ciasteczkami (Google Analytics, Microsoft Clarity) i piksele reklamowe (Google Ads, Meta) włączamy dopiero po Twojej zgodzie. Aukcje, wycena i obserwowane auta działają bez nich.

Polityka prywatności