Acura MDX 2010 z USA Ceny z aukcji Copart i IAAI
Typowa cena na Copart i IAAI: $600 (142 auta z ostatnich 90 dni). Wybierz wersję, silnik i napęd — pokażemy ceny dokładnie takich aut i to, co podnosi albo obniża ich cenę.
Stan na 07.11.2026
Wybór wersji, silnika i napędu działa w przeglądarce z włączonym JavaScriptem.
Ile kosztuje Acura MDX 2010 z aukcji w USA?
- Typowa cena Acura MDX 2010 na aukcjach Copart i IAAI w USA to $600 — cena środkowa 142 auta sprzedanych od 12.08.2026 do 06.11.2026.
- Połowa z nich kosztowała od $450 do $1 100.
- Z czystym dokumentem (Clean) zwykle $600, po szkodzie (Salvage) $600. Ceny praktycznie takie same.
- Auto, które jeździ, zwykle $725, a takie, które nie odpala, $500.
- Pod dom w Polsce: orientacyjnie 22 500 zł bez akcyzy.
Ceny Acura MDX 2010 według wersji
| Wersja | Typowa cena | Połowa aut | Aut | Pod dom |
|---|---|---|---|---|
| Technology | $550 | $450–1 150 | 41 | 22 500 zł |
| Technology Package | $850 | $400–1 450 | 39 | 25 000 zł |
| Advance | $600 | $350–725 | 15 | 22 000 zł |
| Advance Package | $700 | $525–1 350 | 6 | 25 000 zł |
Ceny Acura MDX 2010 według przebiegu
| Przebieg | Typowa cena | Połowa aut | Aut | Pod dom |
|---|---|---|---|---|
| ponad 150 tys. km | $600 | $450–1 150 | 130 | 23 000 zł |
Sąsiednie roczniki
- Acura MDX 2011typowo $825 · 237 aut
- Acura MDX 2009typowo $475 · 125 aut
- Wszystkie roczniki Acura MDXtabela cen według rocznika i przebiegu
Najczęstsze pytania o Acura MDX 2010
Ile kosztuje Acura MDX 2010 z aukcji w USA?
Typowo $600 — tyle wynosi cena środkowa 142 auta sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $450 do $1 100. Cena konkretnej wersji, silnika i napędu jest w wyborze auta na tej stronie.
Ile kosztuje sprowadzenie auta Acura MDX 2010 do Polski?
Orientacyjnie 22 500 zł pod dom, bez akcyzy — z transportem, cłem, VAT i opłatami. Dokładną kwotę dla konkretnego auta policzymy na WhatsApp.
Ile kosztuje rocznik 2011?
Acura MDX 2011: typowo $825 — drożej o $225 niż 2010 (237 aut).
Ile kosztuje rocznik 2009?
Acura MDX 2009: typowo $475 — taniej o $125 niż 2010 (125 aut).
Która wersja Acura MDX 2010 jest najdroższa?
Z wersji z co najmniej 5 sprzedażami najdroższa była Technology Package (typowo $850), najtańsza Technology ($550).
Czy kwota pod dom zawiera akcyzę?
Nie. Kwota pod dom jest orientacyjna i obejmuje transport, cło, VAT i opłaty, bez akcyzy.
Auta teraz na aukcjachWyniki aukcjiKalkulator importuCeny aut z USA
* Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

