Acura MDX z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI
Ceny końcowe aut Acura MDX z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 12.08.2026 do 07.11.2026): 3 563 auta. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 08.11.2026.
Ile kosztuje Acura MDX z aukcji w USA?
Typowo $2 050 — tyle wynosi cena środkowa 2 895 aut Acura MDX sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $625 do $5 200.
Pod dom w Polsce: orientacyjnie 29 000 zł bez akcyzy.
Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | $24 650, $49 000 (2 auta) | — | — | — | $24 650, $49 000 (2 auta) | — |
| 2025 | $12 100, $16 925, $20 150, $21 500 (4 auta) | — | — | — | $12 100, $16 925, $20 150, $21 500 (4 auta) | — |
| 2024 | $18 000, $21 500 (2 auta) | $16 112 6 aut · $14 988–$17 800 | — | — | $17 150 8 aut · $15 612–$18 750 | 96 000 zł |
| 2023 | $625, $17 650, $29 250 (3 auta) | $16 262 6 aut · $11 488–$22 481 | — | $4 625 (1 auto) | $15 750 10 aut · $9 500–$22 481 | 90 000 zł |
| 2022 | — | $16 100, $21 300 (2 auta) | $13 500, $13 725, $14 500, $19 550 (4 auta) | — | $15 300 6 aut · $13 919–$18 688 | 88 500 zł |
| 2020 | $7 350, $10 600 (2 auta) | $8 700, $11 900 (2 auta) | $11 250 5 aut · $6 800–$11 400 | $5 650 10 aut · $5 150–$6 588 | $6 800 19 aut · $5 650–$10 925 | 49 000 zł |
| 2019 | — | — | $5 000, $7 800, $13 600 (3 auta) | $6 225 7 aut · $2 950–$7 300 | $6 462 10 aut · $3 575–$7 875 | 48 000 zł |
| 2018 | — | — | $3 475, $6 400, $6 650 (3 auta) | $6 100 7 aut · $4 475–$8 675 | $6 250 10 aut · $4 081–$7 738 | 48 500 zł |
| 2017 | — | — | $3 500, $4 825, $7 100, $8 250 (4 auta) | $4 800 21 aut · $3 975–$6 900 | $4 800 25 aut · $3 975–$7 100 | 40 000 zł |
| 2016 | — | — | $3 100, $3 575, $6 400, $7 700 (4 auta) | $3 150 23 auta · $2 250–$4 100 | $3 250 27 aut · $2 350–$4 362 | 34 000 zł |
| 2015 | — | — | — | $2 725 24 auta · $1 656–$3 444 | $2 725 24 auta · $1 656–$3 444 | 31 000 zł |
| 2014 | — | — | $4 300, $4 525, $6 500 (3 auta) | $1 975 37 aut · $1 325–$2 825 | $2 038 40 aut · $1 344–$3 462 | 29 500 zł |
| 2013 | — | — | — | $975 31 aut · $700–$1 375 | $975 31 aut · $700–$1 375 | 24 500 zł |
| 2012 | — | — | $3 700 (1 auto) | $1 325 64 auta · $638–$1 950 | $1 350 65 aut · $650–$1 950 | 26 000 zł |
| 2011 | — | $8 922 (1 auto) | — | $862 66 aut · $562–$1 388 | $875 67 aut · $575–$1 400 | 23 500 zł |
| 2010 | — | — | — | $600 48 aut · $488–$1 025 | $600 48 aut · $488–$1 025 | 22 500 zł |
| 2009 | — | — | $1 475 (1 auto) | $650 36 aut · $450–$875 | $650 37 aut · $450–$875 | 23 000 zł |
| 2008 | — | — | — | $512 52 auta · $350–$700 | $512 52 auta · $350–$700 | 21 500 zł |
| 2007 | — | — | — | $462 34 auta · $375–$631 | $462 34 auta · $375–$631 | 22 500 zł |
| 2006 | — | — | — | $412 26 aut · $275–$500 | $412 26 aut · $275–$500 | 22 000 zł |
| 2005 | — | — | — | $362 24 auta · $269–$425 | $362 24 auta · $269–$425 | 21 000 zł |
| 2004 | — | — | — | $388 18 aut · $281–$495 | $388 18 aut · $281–$495 | 23 500 zł |
| 2003 | — | — | $125, $375, $375 (3 auta) | $375 14 aut · $300–$488 | $375 17 aut · $300–$450 | 23 000 zł |
| 2002 | — | $2 800 (1 auto) | — | $350 13 aut · $250–$450 | $375 14 aut · $250–$544 | 21 000 zł |
| 2001 | — | — | — | $450 6 aut · $425–$494 | $450 6 aut · $425–$494 | 23 000 zł |
Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | $20 850 34 auta · $17 000–$23 550 | $19 100 (1 auto) | — | — | $20 700 35 aut · $17 100–$23 300 | 106 500 zł |
| 2025 | $18 650 46 aut · $15 575–$21 800 | $14 600, $16 550, $18 500, $24 300 (4 auta) | $15 400 (1 auto) | $26 750 (1 auto) | $18 350 52 auta · $15 475–$22 500 | 103 500 zł |
| 2024 | $15 100 32 auta · $13 675–$17 200 | $14 600 33 auta · $13 100–$16 100 | $12 000, $12 200, $14 100 (3 auta) | — | $14 700 68 aut · $12 988–$16 725 | 84 500 zł |
| 2023 | $16 100 19 aut · $10 275–$17 050 | $13 200 51 aut · $10 000–$16 100 | $15 000 10 aut · $13 638–$16 650 | $10 000 7 aut · $8 000–$11 500 | $13 400 87 aut · $10 100–$16 525 | 79 500 zł |
| 2022 | $11 950 10 aut · $11 450–$15 244 | $13 800 55 aut · $10 450–$16 350 | $11 050 46 aut · $9 462–$13 500 | $7 375 18 aut · $6 700–$9 050 | $11 900 129 aut · $8 900–$15 200 | 72 000 zł |
| 2020 | $6 100 5 aut · $5 350–$6 600 | $8 350 28 aut · $6 750–$8 975 | $6 600 52 auta · $5 288–$8 100 | $4 875 62 auta · $3 550–$6 238 | $6 200 147 aut · $4 600–$7 675 | 46 500 zł |
| 2019 | $4 900, $7 700 (2 auta) | $6 038 12 aut · $5 875–$8 912 | $6 262 40 aut · $4 794–$8 100 | $5 075 52 auta · $4 038–$6 112 | $5 738 106 aut · $4 300–$6 975 | 45 000 zł |
| 2018 | $12 800, $18 300 (2 auta) | $7 700 9 aut · $6 100–$9 900 | $5 200 30 aut · $4 212–$7 125 | $4 275 68 aut · $3 144–$5 600 | $4 800 109 aut · $3 300–$6 275 | 40 000 zł |
| 2017 | — | $6 950 7 aut · $6 125–$8 100 | $5 600 43 auta · $3 888–$6 800 | $3 800 135 aut · $2 962–$4 850 | $4 100 185 aut · $3 300–$5 700 | 38 000 zł |
| 2016 | — | $4 600, $6 500, $8 300 (3 auta) | $4 050 22 auta · $3 025–$4 638 | $2 625 198 aut · $1 900–$3 400 | $2 725 223 auta · $2 000–$3 750 | 31 500 zł |
| 2015 | — | $5 150 (1 auto) | $4 625 8 aut · $3 800–$5 112 | $2 200 112 aut · $1 500–$2 850 | $2 300 121 aut · $1 650–$3 075 | 30 500 zł |
| 2014 | — | $2 000, $5 000, $5 600 (3 auta) | $2 700 13 aut · $2 050–$4 400 | $1 850 181 aut · $1 300–$2 500 | $1 950 197 aut · $1 350–$2 600 | 28 500 zł |
| 2013 | — | — | $2 050, $2 650, $3 050, $5 300 (4 auta) | $1 250 70 aut · $731–$1 650 | $1 275 74 auta · $750–$1 694 | 26 000 zł |
| 2012 | — | $4 100 (1 auto) | $1 750 5 aut · $1 550–$1 850 | $950 140 aut · $575–$1 650 | $988 146 aut · $581–$1 725 | 25 000 zł |
| 2011 | — | $2 900 (1 auto) | $1 500, $2 050 (2 auta) | $875 131 aut · $550–$1 250 | $888 134 auta · $550–$1 288 | 24 000 zł |
| 2010 | — | — | $1 350, $1 650 (2 auta) | $600 71 aut · $450–$1 275 | $600 73 auta · $450–$1 350 | 22 500 zł |
| 2009 | — | — | $525, $925 (2 auta) | $450 62 auta · $381–$594 | $450 64 auta · $394–$600 | 22 000 zł |
| 2008 | — | — | — | $475 81 aut · $375–$650 | $475 81 aut · $375–$650 | 22 000 zł |
| 2007 | — | — | $1 950 (1 auto) | $425 54 auta · $331–$544 | $425 55 aut · $338–$550 | 21 500 zł |
| 2006 | — | — | — | $388 46 aut · $300–$475 | $388 46 aut · $300–$475 | 22 000 zł |
| 2005 | — | $1 200 (1 auto) | — | $350 36 aut · $275–$400 | $350 37 aut · $275–$400 | 21 500 zł |
| 2004 | — | — | — | $350 46 aut · $300–$400 | $350 46 aut · $300–$400 | 20 500 zł |
| 2003 | — | — | — | $325 21 aut · $250–$375 | $325 21 aut · $250–$375 | 22 500 zł |
| 2002 | — | — | $350 (1 auto) | $350 25 aut · $275–$425 | $350 26 aut · $275–$425 | 22 000 zł |
| 2001 | — | — | — | $375 9 aut · $275–$425 | $375 9 aut · $275–$425 | 23 000 zł |
* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 141 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 167 aut z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 360 aut bez znanego przebiegu.
Ostatnio sprzedane auta Acura MDX
- 2014 Acura MDX — Advance PKG W/Entertainment PKG · 367 439 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 600 · 07.11.2026 · IAAI
- 2014 Acura MDX — Technology Package · 270 845 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 400 · 07.11.2026 · IAAI
- 2014 Acura MDX — Technology · 226 728 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 200 · 07.11.2026 · Copart
- 2004 Acura MDX — 433 197 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $400 · 07.11.2026 · IAAI
- 2005 Acura MDX — Touring · 299 097 km · Rebuilt · Usterka mechaniczna · Odpala · sprzedane za $275 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 Acura MDX — Advance Entertainment Packages/Advance Package · 338 997 km · Clean · Normalne zużycie · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 525 · 06.11.2026 · IAAI
- 2007 Acura MDX — Technology · 163 344 km · Clean · Usterka mechaniczna · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $125 · 06.11.2026 · Copart
- 2007 Acura MDX — Technology · 188 263 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $975 · 06.11.2026 · Copart
- 2023 Acura MDX — A-Spec · 32 515 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $16 150 · 06.11.2026 · IAAI
- 2019 Acura MDX — A-Spec · 146 128 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $8 900 · 06.11.2026 · Copart
- 2012 Acura MDX — 256 529 km · Salvage · Przód i tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 100 · 06.11.2026 · IAAI
- 2008 Acura MDX — Technology · 326 179 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $300 · 06.11.2026 · Copart
- 2005 Acura MDX — Touring · 263 594 km · Salvage · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $275 · 06.11.2026 · Copart
- 2008 Acura MDX — Technology · 277 852 km · Salvage · Tył · brak testu · sprzedane za $400 · 06.11.2026 · Copart
- 2014 Acura MDX — Technology · 347 039 km · Flood · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 950 · 06.11.2026 · Copart
- 2020 Acura MDX — Advance Package · 194 126 km · nieznany · Prawy tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 900 · 06.11.2026 · IAAI
- 2005 Acura MDX — 377 266 km · Non-repairable · Przód i tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $425 · 06.11.2026 · IAAI
- 2009 Acura MDX — Technology Package · 312 885 km · Non-repairable · Lewy tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $500 · 06.11.2026 · IAAI
- 2013 Acura MDX — Technology Package · 368 065 km · Clean · Normalne zużycie · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 000 · 06.11.2026 · IAAI
- 2017 Acura MDX — 219 344 km · nieznany · Prawy przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 450 · 06.11.2026 · IAAI
Jak czytać te ceny
Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.
Acura MDX teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA
Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

