Acura MDX 2011 z USA Ceny z aukcji Copart i IAAI
Typowa cena na Copart i IAAI: $825 (238 aut z ostatnich 90 dni). Wybierz wersję, silnik i napęd — pokażemy ceny dokładnie takich aut i to, co podnosi albo obniża ich cenę.
Stan na 08.11.2026
Wybór wersji, silnika i napędu działa w przeglądarce z włączonym JavaScriptem.
Ile kosztuje Acura MDX 2011 z aukcji w USA?
- Typowa cena Acura MDX 2011 na aukcjach Copart i IAAI w USA to $825 — cena środkowa 238 aut sprzedanych od 12.08.2026 do 07.11.2026.
- Połowa z nich kosztowała od $500 do $1 250.
- Z czystym dokumentem (Clean) zwykle $750, po szkodzie (Salvage) $850 — Clean był tańszy o $100.
- Auto, które jeździ, zwykle $975, a takie, które nie odpala, $500.
- Pod dom w Polsce: orientacyjnie 23 500 zł bez akcyzy.
Ceny Acura MDX 2011 według wersji
| Wersja | Typowa cena | Połowa aut | Aut | Pod dom |
|---|---|---|---|---|
| Technology | $800 | $500–1 250 | 82 | 23 000 zł |
| Technology Package | $975 | $525–1 450 | 67 | 24 000 zł |
| Advance | $850 | $650–1 050 | 12 | 24 000 zł |
| Advance Package | $500 | $475–1 325 | 8 | 22 500 zł |
Ceny Acura MDX 2011 według przebiegu
| Przebieg | Typowa cena | Połowa aut | Aut | Pod dom |
|---|---|---|---|---|
| ponad 150 tys. km | $875 | $525–1 250 | 216 | 23 500 zł |
Sąsiednie roczniki
- Acura MDX 2012typowo $900 · 267 aut
- Acura MDX 2010typowo $600 · 142 auta
- Wszystkie roczniki Acura MDXtabela cen według rocznika i przebiegu
Najczęstsze pytania o Acura MDX 2011
Ile kosztuje Acura MDX 2011 z aukcji w USA?
Typowo $825 — tyle wynosi cena środkowa 238 aut sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $500 do $1 250. Cena konkretnej wersji, silnika i napędu jest w wyborze auta na tej stronie.
Ile kosztuje sprowadzenie auta Acura MDX 2011 do Polski?
Orientacyjnie 23 500 zł pod dom, bez akcyzy — z transportem, cłem, VAT i opłatami. Dokładną kwotę dla konkretnego auta policzymy na WhatsApp.
Ile kosztuje rocznik 2012?
Acura MDX 2012: typowo $900 — drożej o $75 niż 2011 (267 aut).
Ile kosztuje rocznik 2010?
Acura MDX 2010: typowo $600 — taniej o $225 niż 2011 (142 auta).
Która wersja Acura MDX 2011 jest najdroższa?
Z wersji z co najmniej 5 sprzedażami najdroższa była Technology Package (typowo $975), najtańsza Advance Package ($500).
Czy kwota pod dom zawiera akcyzę?
Nie. Kwota pod dom jest orientacyjna i obejmuje transport, cło, VAT i opłaty, bez akcyzy.
Auta teraz na aukcjachWyniki aukcjiKalkulator importuCeny aut z USA
* Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

