Acura MDX 2009 z USA Ceny z aukcji Copart i IAAI
Typowa cena na Copart i IAAI: $450 (126 aut z ostatnich 90 dni). Wybierz wersję, silnik i napęd — pokażemy ceny dokładnie takich aut i to, co podnosi albo obniża ich cenę.
Stan na 08.11.2026
Wybór wersji, silnika i napędu działa w przeglądarce z włączonym JavaScriptem.
Ile kosztuje Acura MDX 2009 z aukcji w USA?
- Typowa cena Acura MDX 2009 na aukcjach Copart i IAAI w USA to $450 — cena środkowa 126 aut sprzedanych od 12.08.2026 do 07.11.2026.
- Połowa z nich kosztowała od $400 do $700.
- Z czystym dokumentem (Clean) zwykle $650, po szkodzie (Salvage) $450 — Clean był droższy o $200.
- Auto, które jeździ, zwykle $525, a takie, które nie odpala, $375.
- Pod dom w Polsce: orientacyjnie 22 000 zł bez akcyzy.
Ceny Acura MDX 2009 według wersji
| Wersja | Typowa cena | Połowa aut | Aut | Pod dom |
|---|---|---|---|---|
| Technology | $425 | $375–525 | 39 | 21 000 zł |
| Technology Package | $550 | $425–775 | 33 | 22 500 zł |
| Sport | $525 | $525–900 | 5 | 23 500 zł |
| Sport Package | $850 | $725–950 | 5 | 24 000 zł |
Ceny Acura MDX 2009 według przebiegu
| Przebieg | Typowa cena | Połowa aut | Aut | Pod dom |
|---|---|---|---|---|
| ponad 150 tys. km | $475 | $400–725 | 110 | 22 000 zł |
Sąsiednie roczniki
- Acura MDX 2010typowo $600 · 142 auta
- Acura MDX 2008typowo $450 · 161 aut
- Wszystkie roczniki Acura MDXtabela cen według rocznika i przebiegu
Najczęstsze pytania o Acura MDX 2009
Ile kosztuje Acura MDX 2009 z aukcji w USA?
Typowo $450 — tyle wynosi cena środkowa 126 aut sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $400 do $700. Cena konkretnej wersji, silnika i napędu jest w wyborze auta na tej stronie.
Ile kosztuje sprowadzenie auta Acura MDX 2009 do Polski?
Orientacyjnie 22 000 zł pod dom, bez akcyzy — z transportem, cłem, VAT i opłatami. Dokładną kwotę dla konkretnego auta policzymy na WhatsApp.
Ile kosztuje rocznik 2010?
Acura MDX 2010: typowo $600 — drożej o $150 niż 2009 (142 auta).
Ile kosztuje rocznik 2008?
Acura MDX 2008: typowo $450 — tyle samo co 2009 (161 aut).
Która wersja Acura MDX 2009 jest najdroższa?
Z wersji z co najmniej 5 sprzedażami najdroższa była Sport Package (typowo $850), najtańsza Technology ($425).
Czy kwota pod dom zawiera akcyzę?
Nie. Kwota pod dom jest orientacyjna i obejmuje transport, cło, VAT i opłaty, bez akcyzy.
Auta teraz na aukcjachWyniki aukcjiKalkulator importuCeny aut z USA
* Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

