Nowy Jork--:--Chicago--:--Denver--:--Los Angeles--:--
Prawdziwe ceny sprzedaży

Hyundai Venue 2021 z USA Ceny z aukcji Copart i IAAI

Typowa cena na Copart i IAAI: $2 800 (141 aut z ostatnich 90 dni). Wybierz wersję, silnik i napęd — pokażemy ceny dokładnie takich aut i to, co podnosi albo obniża ich cenę.

Stan na 08.11.2026

Wybór wersji, silnika i napędu działa w przeglądarce z włączonym JavaScriptem.

W skrócie

Ile kosztuje Hyundai Venue 2021 z aukcji w USA?

  1. Typowa cena Hyundai Venue 2021 na aukcjach Copart i IAAI w USA to $2 800 — cena środkowa 141 aut sprzedanych od 12.08.2026 do 07.11.2026.
  2. Połowa z nich kosztowała od $2 200 do $3 525.
  3. Z czystym dokumentem (Clean) zwykle $2 750, po szkodzie (Salvage) $2 925 — Clean był tańszy o $175.
  4. Auto, które jeździ, zwykle $3 100, a takie, które nie odpala, $1 350.
  5. Pod dom w Polsce: orientacyjnie 33 000 zł bez akcyzy.

Ceny Hyundai Venue 2021 według wersji

WersjaTypowa cenaPołowa autAutPod dom
SEL$3 150$2 250–3 6507133 500 zł
SE$2 625$2 100–3 2006632 000 zł

Ceny Hyundai Venue 2021 według przebiegu

PrzebiegTypowa cenaPołowa autAutPod dom
do 50 tys. km$3 300$2 575–3 7751034 000 zł
50–100 tys. km$3 150$2 750–3 8003734 500 zł
100–150 tys. km$2 700$2 050–3 3005032 500 zł
ponad 150 tys. km$2 450$1 700–3 2254331 500 zł

Sąsiednie roczniki

Pytania i odpowiedzi

Najczęstsze pytania o Hyundai Venue 2021

Ile kosztuje Hyundai Venue 2021 z aukcji w USA?

Typowo $2 800 — tyle wynosi cena środkowa 141 aut sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $2 200 do $3 525. Cena konkretnej wersji, silnika i napędu jest w wyborze auta na tej stronie.

Ile kosztuje sprowadzenie auta Hyundai Venue 2021 do Polski?

Orientacyjnie 33 000 zł pod dom, bez akcyzy — z transportem, cłem, VAT i opłatami. Dokładną kwotę dla konkretnego auta policzymy na WhatsApp.

Ile kosztuje rocznik 2022?

Hyundai Venue 2022: typowo $3 200 — drożej o $400 niż 2021 (167 aut).

Ile kosztuje rocznik 2020?

Hyundai Venue 2020: typowo $2 350 — taniej o $450 niż 2021 (98 aut).

Która wersja Hyundai Venue 2021 jest najdroższa?

Z wersji z co najmniej 5 sprzedażami najdroższa była SEL (typowo $3 150), najtańsza SE ($2 625).

Czy kwota pod dom zawiera akcyzę?

Nie. Kwota pod dom jest orientacyjna i obejmuje transport, cło, VAT i opłaty, bez akcyzy.

Auta teraz na aukcjachWyniki aukcjiKalkulator importuCeny aut z USA

* Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

Pliki cookie

Ciasteczka pomiarowe tylko za Twoją zgodą

Bez Twojej zgody nie zapisujemy ciasteczek pomiarowych ani reklamowych. Pomiar z ciasteczkami (Google Analytics, Microsoft Clarity) i piksele reklamowe (Google Ads, Meta) włączamy dopiero po Twojej zgodzie. Aukcje, wycena i obserwowane auta działają bez nich.

Polityka prywatności