Hyundai Venue z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI
Ceny końcowe aut Hyundai Venue z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 12.08.2026 do 07.11.2026): 952 auta. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 08.11.2026.
Ile kosztuje Hyundai Venue z aukcji w USA?
Typowo $3 400 — tyle wynosi cena środkowa 793 auta Hyundai Venue sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $2 550 do $4 300.
Pod dom w Polsce: orientacyjnie 34 500 zł bez akcyzy.
Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | $9 450 32 auta · $7 688–$12 350 | — | — | — | $9 450 32 auta · $7 688–$12 350 | 61 500 zł |
| 2025 | $4 900 15 aut · $4 300–$7 300 | $9 150 10 aut · $4 850–$9 450 | — | — | $6 350 25 aut · $4 000–$9 200 | 48 000 zł |
| 2024 | $2 000, $3 850, $9 350, $13 400 (4 auta) | $4 650, $6 850 (2 auta) | $6 900 (1 auto) | — | $6 850 7 aut · $4 250–$8 125 | 50 000 zł |
| 2023 | $2 600 (1 auto) | $4 200 5 aut · $2 600–$4 450 | $5 900 (1 auto) | $3 525 8 aut · $2 300–$5 450 | $4 150 15 aut · $2 475–$5 400 | 38 000 zł |
| 2022 | $4 100, $9 500, $10 200 (3 auta) | $1 150, $3 650, $3 950, $4 350 (4 auta) | $2 000, $2 675, $5 300, $5 800 (4 auta) | $2 750, $3 175 (2 auta) | $3 950 13 aut · $2 750–$5 300 | 37 000 zł |
| 2021 | — | $2 500, $6 400 (2 auta) | $2 025, $2 650, $3 650 (3 auta) | $1 850, $2 750, $5 600, $8 000 (4 auta) | $2 750 9 aut · $2 500–$5 600 | 34 000 zł |
| 2020 | — | $2 350, $2 850, $7 200 (3 auta) | $2 600, $3 500 (2 auta) | $2 025 6 aut · $1 825–$2 862 | $2 600 11 aut · $2 025–$3 300 | 31 500 zł |
Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | $4 300 47 aut · $3 600–$5 500 | $1 850 (1 auto) | — | — | $4 300 48 aut · $3 500–$5 500 | 38 500 zł |
| 2025 | $3 950 71 aut · $3 125–$4 650 | $4 100 11 aut · $3 200–$4 725 | — | — | $3 975 82 auta · $3 112–$4 688 | 37 000 zł |
| 2024 | $4 075 52 auta · $3 306–$5 106 | $3 375 38 aut · $2 350–$4 112 | $2 200, $2 500, $3 250, $3 850 (4 auta) | $1 600, $2 050, $2 750, $2 775 (4 auta) | $3 550 98 aut · $3 000–$4 675 | 35 500 zł |
| 2023 | $3 600 36 aut · $2 644–$4 538 | $3 325 60 aut · $2 488–$4 075 | $3 438 24 auta · $2 688–$3 812 | $2 000 13 aut · $1 700–$3 050 | $3 350 133 auta · $2 500–$4 000 | 34 000 zł |
| 2022 | $3 200 29 aut · $2 850–$3 650 | $3 350 67 aut · $2 975–$3 825 | $2 800 24 auta · $2 438–$3 562 | $2 650 15 aut · $2 075–$3 325 | $3 200 135 aut · $2 575–$3 650 | 33 500 zł |
| 2021 | $3 300 10 aut · $2 575–$3 775 | $3 400 27 aut · $2 825–$3 838 | $2 775 40 aut · $2 162–$3 275 | $2 450 33 auta · $1 650–$3 150 | $2 975 110 aut · $2 250–$3 544 | 33 000 zł |
| 2020 | $2 250, $3 150, $3 200, $3 200 (4 auta) | $2 625 18 aut · $1 588–$3 438 | $2 500 21 aut · $2 100–$3 150 | $2 275 32 auta · $1 850–$2 575 | $2 400 75 aut · $1 925–$3 050 | 31 500 zł |
* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 35 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 87 aut z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 37 aut bez znanego przebiegu.
Ostatnio sprzedane auta Hyundai Venue
- 2025 Hyundai Venue — SEL · 59 847 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $9 100 · 07.11.2026 · IAAI
- 2026 Hyundai Venue — SEL · 31 603 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $11 300 · 07.11.2026 · IAAI
- 2020 Hyundai Venue — SE · 163 028 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 800 · 07.11.2026 · IAAI
- 2021 Hyundai Venue — SE · 128 807 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 350 · 06.11.2026 · Copart
- 2025 Hyundai Venue — SEL · 41 849 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 250 · 06.11.2026 · Copart
- 2022 Hyundai Venue — SEL · 82 793 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 750 · 06.11.2026 · Copart
- 2021 Hyundai Venue — SE · 124 261 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 550 · 06.11.2026 · Copart
- 2022 Hyundai Venue — SE · 62 504 km · Salvage · Bok · brak testu · sprzedane za $3 000 · 06.11.2026 · Copart
- 2023 Hyundai Venue — Limited · 15 440 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 000 · 06.11.2026 · Copart
- 2021 Hyundai Venue — SEL · 138 070 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 650 · 06.11.2026 · IAAI
- 2022 Hyundai Venue — SEL · 51 275 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $3 250 · 06.11.2026 · Copart
- 2020 Hyundai Venue — SEL · 202 736 km · Clean · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 100 · 06.11.2026 · Copart
- 2023 Hyundai Venue — SEL · 112 104 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 100 · 06.11.2026 · IAAI
- 2021 Hyundai Venue — SE · 67 650 km · Clean · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $6 400 · 06.11.2026 · Copart
- 2023 Hyundai Venue — Limited · 78 985 km · Salvage · Prawy tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 200 · 06.11.2026 · IAAI
- 2020 Hyundai Venue — SE · 255 488 km · Salvage · Lewy bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 250 · 05.11.2026 · IAAI
- 2022 Hyundai Venue — Limited · 82 204 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $5 300 · 05.11.2026 · IAAI
- 2023 Hyundai Venue — SEL · 105 801 km · Salvage · Bok · brak testu · sprzedane za $1 000 · 05.11.2026 · Copart
- 2021 Hyundai Venue — SE · 92 756 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 775 · 05.11.2026 · IAAI
- 2023 Hyundai Venue — Limited · 150 367 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $1 800 · 05.11.2026 · Copart
Jak czytać te ceny
Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.
Hyundai Venue teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA
Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

