Hyundai Venue 2020 z USA Ceny z aukcji Copart i IAAI
Typowa cena na Copart i IAAI: $2 350 (98 aut z ostatnich 90 dni). Wybierz wersję, silnik i napęd — pokażemy ceny dokładnie takich aut i to, co podnosi albo obniża ich cenę.
Stan na 08.11.2026
Wybór wersji, silnika i napędu działa w przeglądarce z włączonym JavaScriptem.
Ile kosztuje Hyundai Venue 2020 z aukcji w USA?
- Typowa cena Hyundai Venue 2020 na aukcjach Copart i IAAI w USA to $2 350 — cena środkowa 98 aut sprzedanych od 12.08.2026 do 07.11.2026.
- Połowa z nich kosztowała od $1 800 do $3 075.
- Z czystym dokumentem (Clean) zwykle $2 600, po szkodzie (Salvage) $2 300 — Clean był droższy o $300.
- Auto, które jeździ, zwykle $2 525, a takie, które nie odpala, $925.
- Pod dom w Polsce: orientacyjnie 31 000 zł bez akcyzy.
Ceny Hyundai Venue 2020 według wersji
| Wersja | Typowa cena | Połowa aut | Aut | Pod dom |
|---|---|---|---|---|
| SEL | $2 350 | $1 850–3 150 | 62 | 31 000 zł |
| SE | $2 350 | $1 650–2 800 | 30 | 30 500 zł |
| Denim | $2 400 | $2 250–3 325 | 5 | 31 500 zł |
Ceny Hyundai Venue 2020 według przebiegu
| Przebieg | Typowa cena | Połowa aut | Aut | Pod dom |
|---|---|---|---|---|
| 50–100 tys. km | $2 625 | $1 750–3 400 | 24 | 31 500 zł |
| 100–150 tys. km | $2 600 | $2 175–3 175 | 27 | 31 000 zł |
| ponad 150 tys. km | $2 225 | $1 850–2 625 | 38 | 30 500 zł |
Sąsiednie roczniki
- Hyundai Venue 2021typowo $2 800 · 141 aut
- Wszystkie roczniki Hyundai Venuetabela cen według rocznika i przebiegu
Najczęstsze pytania o Hyundai Venue 2020
Ile kosztuje Hyundai Venue 2020 z aukcji w USA?
Typowo $2 350 — tyle wynosi cena środkowa 98 aut sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $1 800 do $3 075. Cena konkretnej wersji, silnika i napędu jest w wyborze auta na tej stronie.
Ile kosztuje sprowadzenie auta Hyundai Venue 2020 do Polski?
Orientacyjnie 31 000 zł pod dom, bez akcyzy — z transportem, cłem, VAT i opłatami. Dokładną kwotę dla konkretnego auta policzymy na WhatsApp.
Ile kosztuje rocznik 2021?
Hyundai Venue 2021: typowo $2 800 — drożej o $450 niż 2020 (141 aut).
Która wersja Hyundai Venue 2020 jest najdroższa?
Z wersji z co najmniej 5 sprzedażami najdroższa była Denim (typowo $2 400), najtańsza SEL ($2 350).
Czy kwota pod dom zawiera akcyzę?
Nie. Kwota pod dom jest orientacyjna i obejmuje transport, cło, VAT i opłaty, bez akcyzy.
Auta teraz na aukcjachWyniki aukcjiKalkulator importuCeny aut z USA
* Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

