Subaru Ascent 2019 z USA Ceny z aukcji Copart i IAAI
Typowa cena na Copart i IAAI: $3 750 (269 aut z ostatnich 90 dni). Wybierz wersję, silnik i napęd — pokażemy ceny dokładnie takich aut i to, co podnosi albo obniża ich cenę.
Stan na 08.11.2026
Wybór wersji, silnika i napędu działa w przeglądarce z włączonym JavaScriptem.
Ile kosztuje Subaru Ascent 2019 z aukcji w USA?
- Typowa cena Subaru Ascent 2019 na aukcjach Copart i IAAI w USA to $3 750 — cena środkowa 269 aut sprzedanych od 11.08.2026 do 06.11.2026.
- Połowa z nich kosztowała od $2 650 do $4 850.
- Z czystym dokumentem (Clean) zwykle $4 125, po szkodzie (Salvage) $3 700 — Clean był droższy o $425.
- Auto, które jeździ, zwykle $4 050, a takie, które nie odpala, $3 025.
- Pod dom w Polsce: orientacyjnie 37 000 zł bez akcyzy.
Ceny Subaru Ascent 2019 według wersji
| Wersja | Typowa cena | Połowa aut | Aut | Pod dom |
|---|---|---|---|---|
| Premium | $3 300 | $2 275–4 500 | 104 | 35 500 zł |
| Limited | $3 900 | $2 975–4 950 | 95 | 38 500 zł |
| Touring | $4 000 | $3 150–5 500 | 61 | 38 000 zł |
Ceny Subaru Ascent 2019 według przebiegu
| Przebieg | Typowa cena | Połowa aut | Aut | Pod dom |
|---|---|---|---|---|
| 50–100 tys. km | $5 300 | $4 100–7 250 | 15 | 43 000 zł |
| 100–150 tys. km | $4 225 | $3 100–5 675 | 70 | 39 500 zł |
| ponad 150 tys. km | $3 550 | $2 650–4 500 | 169 | 36 000 zł |
Sąsiednie roczniki
- Subaru Ascent 2020typowo $4 500 · 205 aut
- Wszystkie roczniki Subaru Ascenttabela cen według rocznika i przebiegu
Najczęstsze pytania o Subaru Ascent 2019
Ile kosztuje Subaru Ascent 2019 z aukcji w USA?
Typowo $3 750 — tyle wynosi cena środkowa 269 aut sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $2 650 do $4 850. Cena konkretnej wersji, silnika i napędu jest w wyborze auta na tej stronie.
Ile kosztuje sprowadzenie auta Subaru Ascent 2019 do Polski?
Orientacyjnie 37 000 zł pod dom, bez akcyzy — z transportem, cłem, VAT i opłatami. Dokładną kwotę dla konkretnego auta policzymy na WhatsApp.
Ile kosztuje rocznik 2020?
Subaru Ascent 2020: typowo $4 500 — drożej o $750 niż 2019 (205 aut).
Która wersja Subaru Ascent 2019 jest najdroższa?
Z wersji z co najmniej 5 sprzedażami najdroższa była Touring (typowo $4 000), najtańsza Premium ($3 300).
Czy kwota pod dom zawiera akcyzę?
Nie. Kwota pod dom jest orientacyjna i obejmuje transport, cło, VAT i opłaty, bez akcyzy.
Auta teraz na aukcjachWyniki aukcjiKalkulator importuCeny aut z USA
* Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

