Nowy Jork--:--Chicago--:--Denver--:--Los Angeles--:--

Subaru Ascent z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI

Ceny końcowe aut Subaru Ascent z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 11.08.2026 do 06.11.2026): 1 107 aut. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 07.11.2026.

Ile kosztuje Subaru Ascent z aukcji w USA?

Typowo $5 500 — tyle wynosi cena środkowa 882 auta Subaru Ascent sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $3 800 do $8 400.

Pod dom w Polsce: orientacyjnie 45 000 zł bez akcyzy.

Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu

Rocznikdo 50 tys. km50–100 tys. km100–150 tys. kmponad 150 tys. kmWszystkie przebiegiPod dom (mediana)*
2026$20 400
10 aut · $14 375–$21 338
———$20 400
10 aut · $14 375–$21 338
111 000 zł
2025$9 500, $17 200, $25 000 (3 auta)———$9 500, $17 200, $25 000 (3 auta)—
2024$11 600, $12 725, $20 800 (3 auta)$11 300, $18 500 (2 auta)$14 900 (1 auto)$8 000, $9 100, $13 350, $14 300 (4 auta)$13 038
10 aut · $11 375–$14 750
79 000 zł
2023—$9 900
5 aut · $9 200–$18 950
$8 650
5 aut · $8 200–$13 900
$8 800 (1 auto)$9 200
11 aut · $8 425–$14 075
61 000 zł
2022$19 150 (1 auto)$16 500 (1 auto)$6 400, $7 100, $7 200 (3 auta)$8 525 (1 auto)$7 862
6 aut · $7 125–$14 506
55 500 zł
2021—$6 150, $7 200, $11 200, $17 750 (4 auta)$10 450
6 aut · $5 050–$12 175
$6 500, $7 950 (2 auta)$8 675
12 aut · $6 412–$11 725
60 000 zł
2020—$2 300, $8 600 (2 auta)$6 550
8 aut · $5 031–$9 644
$4 450
12 aut · $3 188–$6 156
$5 600
22 auta · $3 162–$7 125
45 500 zł
2019—$5 600 (1 auto)$5 400
7 aut · $4 000–$5 575
$4 100
25 aut · $3 150–$4 750
$4 300
33 auta · $3 150–$4 950
39 000 zł

Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu

Rocznikdo 50 tys. km50–100 tys. km100–150 tys. kmponad 150 tys. kmWszystkie przebiegiPod dom (mediana)*
2026$11 100
16 aut · $8 988–$14 050
———$11 100
16 aut · $8 988–$14 050
68 000 zł
2025$11 200
46 aut · $8 612–$14 450
$8 900
11 aut · $5 700–$10 000
$5 600 (1 auto)—$10 750
58 aut · $7 538–$14 212
68 000 zł
2024$10 100
31 aut · $6 950–$12 850
$9 325
28 aut · $7 669–$12 662
$6 500, $8 300 (2 auta)$4 550, $8 600 (2 auta)$9 100
63 auta · $6 950–$12 600
62 000 zł
2023$7 100
11 aut · $5 550–$9 350
$8 575
50 aut · $5 700–$10 000
$6 925
9 aut · $4 650–$10 200
$5 650
9 aut · $4 225–$7 200
$7 900
79 aut · $5 000–$9 500
54 500 zł
2022$8 300
5 aut · $6 700–$8 800
$7 950
46 aut · $6 425–$9 188
$6 075
30 aut · $4 312–$7 525
$5 900
11 aut · $4 900–$6 650
$7 038
92 auta · $5 100–$8 550
51 000 zł
2021$6 250
6 aut · $5 050–$6 625
$5 700
36 aut · $4 775–$7 200
$5 100
44 auta · $3 925–$6 525
$4 750
35 aut · $3 750–$6 050
$5 300
121 aut · $4 100–$6 800
43 500 zł
2020$1 150, $6 000 (2 auta)$6 000
19 aut · $3 900–$7 550
$5 700
55 aut · $4 475–$6 775
$4 050
75 aut · $3 050–$5 000
$4 650
151 aut · $3 475–$6 000
41 000 zł
2019$7 200 (1 auto)$5 050
14 aut · $4 075–$7 425
$4 500
49 aut · $3 400–$5 800
$3 400
130 aut · $2 575–$4 350
$3 775
194 auta · $2 912–$4 850
37 000 zł
2005———$600 (1 auto)$600 (1 auto)—

* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 70 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 55 aut z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 100 aut bez znanego przebiegu.

Ostatnio sprzedane auta Subaru Ascent

  • 2019 Subaru Ascent — Premium · 121 654 km · Salvage · Usterka mechaniczna · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 500 · 06.11.2026 · Copart
  • 2024 Subaru Ascent — Touring 7-Passenger · 35 010 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $13 200 · 06.11.2026 · IAAI
  • 2023 Subaru Ascent — Limited 8-Passenger · 113 777 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $10 200 · 06.11.2026 · IAAI
  • 2024 Subaru Ascent — Touring · 50 500 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $9 100 · 06.11.2026 · Copart
  • 2020 Subaru Ascent — Limited · 190 612 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 500 · 06.11.2026 · Copart
  • 2019 Subaru Ascent — Touring · 304 401 km · Clean · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 900 · 06.11.2026 · Copart
  • 2019 Subaru Ascent — Premium · 223 778 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 700 · 06.11.2026 · IAAI
  • 2025 Subaru Ascent — Onyx Touring · 12 543 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $13 200 · 06.11.2026 · Copart
  • 2021 Subaru Ascent — Limited · 149 239 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 100 · 06.11.2026 · Copart
  • 2021 Subaru Ascent — Touring · 211 719 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $5 800 · 06.11.2026 · IAAI
  • 2020 Subaru Ascent — Premium · 140 702 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $5 700 · 06.11.2026 · Copart
  • 2020 Subaru Ascent — Touring · 103 853 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $5 400 · 06.11.2026 · Copart
  • 2024 Subaru Ascent — Onyx Edition · 26 199 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $11 900 · 06.11.2026 · Copart
  • 2023 Subaru Ascent — Premium 8-Passenger · 32 778 km · Salvage · Lewy i prawy bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $5 000 · 06.11.2026 · IAAI
  • 2021 Subaru Ascent — Touring · 166 456 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 900 · 05.11.2026 · Copart
  • 2021 Subaru Ascent — Premium · 158 060 km · nieznany · Normalne zużycie · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $11 250 · 05.11.2026 · IAAI
  • 2021 Subaru Ascent — Premium · 144 611 km · nieznany · Normalne zużycie · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $15 150 · 05.11.2026 · IAAI
  • 2021 Subaru Ascent — Limited · 113 142 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $7 300 · 05.11.2026 · Copart
  • 2019 Subaru Ascent — Premium · 131 501 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $7 250 · 05.11.2026 · IAAI
  • 2023 Subaru Ascent — Premium · 78 665 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 500 · 05.11.2026 · Copart

Jak czytać te ceny

Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.

Subaru Ascent teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA

Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

Pliki cookie

Ciasteczka pomiarowe tylko za Twoją zgodą

Bez Twojej zgody nie zapisujemy ciasteczek pomiarowych ani reklamowych. Pomiar z ciasteczkami (Google Analytics, Microsoft Clarity) i piksele reklamowe (Google Ads, Meta) włączamy dopiero po Twojej zgodzie. Aukcje, wycena i obserwowane auta działają bez nich.

Polityka prywatności