Nowy Jork--:--Chicago--:--Denver--:--Los Angeles--:--
Prawdziwe ceny sprzedaży

GMC Canyon 2019 z USA Ceny z aukcji Copart i IAAI

Typowa cena na Copart i IAAI: $5 700 (87 aut z ostatnich 90 dni). Wybierz wersję, silnik i napęd — pokażemy ceny dokładnie takich aut i to, co podnosi albo obniża ich cenę.

Stan na 08.11.2026

Wybór wersji, silnika i napędu działa w przeglądarce z włączonym JavaScriptem.

W skrócie

Ile kosztuje GMC Canyon 2019 z aukcji w USA?

  1. Typowa cena GMC Canyon 2019 na aukcjach Copart i IAAI w USA to $5 700 — cena środkowa 87 aut sprzedanych od 12.08.2026 do 06.11.2026.
  2. Połowa z nich kosztowała od $3 950 do $7 050.
  3. Z czystym dokumentem (Clean) zwykle $5 600, po szkodzie (Salvage) $5 875 — Clean był tańszy o $275.
  4. Auto, które jeździ, zwykle $6 200, a takie, które nie odpala, $2 275.
  5. Pod dom w Polsce: orientacyjnie 45 000 zł bez akcyzy.

Ceny GMC Canyon 2019 według wersji

WersjaTypowa cenaPołowa autAutPod dom
SLE$5 200$4 375–6 4253844 000 zł
Denali$6 575$5 300–9 9751649 000 zł
SLT$6 900$4 275–9 0001153 000 zł
All Terrain$6 450$1 875–7 0751048 500 zł

Ceny GMC Canyon 2019 według przebiegu

PrzebiegTypowa cenaPołowa autAutPod dom
50–100 tys. km$7 200$5 475–8 8501454 000 zł
100–150 tys. km$5 950$5 050–7 1002545 500 zł
ponad 150 tys. km$5 050$3 900–6 6003943 500 zł

Sąsiednie roczniki

Pytania i odpowiedzi

Najczęstsze pytania o GMC Canyon 2019

Ile kosztuje GMC Canyon 2019 z aukcji w USA?

Typowo $5 700 — tyle wynosi cena środkowa 87 aut sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $3 950 do $7 050. Cena konkretnej wersji, silnika i napędu jest w wyborze auta na tej stronie.

Ile kosztuje sprowadzenie auta GMC Canyon 2019 do Polski?

Orientacyjnie 45 000 zł pod dom, bez akcyzy — z transportem, cłem, VAT i opłatami. Dokładną kwotę dla konkretnego auta policzymy na WhatsApp.

Ile kosztuje rocznik 2020?

GMC Canyon 2020: typowo $6 400 — drożej o $700 niż 2019 (30 aut).

Ile kosztuje rocznik 2018?

GMC Canyon 2018: typowo $5 350 — taniej o $350 niż 2019 (101 aut).

Która wersja GMC Canyon 2019 jest najdroższa?

Z wersji z co najmniej 5 sprzedażami najdroższa była SLT (typowo $6 900), najtańsza SLE ($5 200).

Czy kwota pod dom zawiera akcyzę?

Nie. Kwota pod dom jest orientacyjna i obejmuje transport, cło, VAT i opłaty, bez akcyzy.

Auta teraz na aukcjachWyniki aukcjiKalkulator importuCeny aut z USA

* Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

Pliki cookie

Ciasteczka pomiarowe tylko za Twoją zgodą

Bez Twojej zgody nie zapisujemy ciasteczek pomiarowych ani reklamowych. Pomiar z ciasteczkami (Google Analytics, Microsoft Clarity) i piksele reklamowe (Google Ads, Meta) włączamy dopiero po Twojej zgodzie. Aukcje, wycena i obserwowane auta działają bez nich.

Polityka prywatności