GMC Canyon z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI
Ceny końcowe aut GMC Canyon z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 12.08.2026 do 06.11.2026): 1 205 aut. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 07.11.2026.
Ile kosztuje GMC Canyon z aukcji w USA?
Typowo $4 600 — tyle wynosi cena środkowa 1 009 aut GMC Canyon sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $2 000 do $7 750.
Pod dom w Polsce: orientacyjnie 40 500 zł bez akcyzy.
Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | $15 700, $29 975 (2 auta) | — | — | — | $15 700, $29 975 (2 auta) | — |
| 2025 | $15 300, $17 700 (2 auta) | — | — | — | $15 300, $17 700 (2 auta) | — |
| 2024 | $13 200 5 aut · $13 050–$14 700 | $10 200, $10 700, $17 500, $34 250 (4 auta) | $20 750 (1 auto) | — | $13 950 10 aut · $11 288–$17 400 | 81 500 zł |
| 2023 | $13 500 (1 auto) | $25 000 (1 auto) | $17 400 (1 auto) | — | $13 500, $17 400, $25 000 (3 auta) | — |
| 2022 | — | $5 575, $10 900, $16 700 (3 auta) | $7 450 7 aut · $6 688–$14 000 | $3 500 (1 auto) | $7 450 11 aut · $5 875–$13 850 | 54 000 zł |
| 2021 | — | $9 800, $10 500, $16 100 (3 auta) | $8 600, $9 300 (2 auta) | $4 500, $6 500, $10 000 (3 auta) | $9 550 8 aut · $8 075–$10 125 | 62 000 zł |
| 2020 | — | $9 400 (1 auto) | $7 300, $11 100 (2 auta) | $3 650, $4 275 (2 auta) | $7 300 5 aut · $4 275–$9 400 | 52 000 zł |
| 2019 | — | $3 750, $8 400 (2 auta) | $5 800 5 aut · $4 050–$6 900 | $5 800 7 aut · $4 525–$7 812 | $5 800 14 aut · $3 825–$8 025 | 46 000 zł |
| 2018 | — | $12 300 (1 auto) | $5 000, $6 350, $9 800, $14 100 (4 auta) | $6 500 9 aut · $5 375–$7 725 | $6 725 14 aut · $5 444–$8 512 | 50 000 zł |
| 2017 | — | — | $6 650, $7 525, $8 100 (3 auta) | $5 000 17 aut · $4 125–$6 700 | $6 000 20 aut · $4 406–$6 862 | 46 000 zł |
| 2016 | — | $6 000, $9 100 (2 auta) | $6 000 6 aut · $5 100–$7 500 | $3 950 25 aut · $2 950–$5 300 | $4 800 33 auta · $3 350–$6 000 | 40 500 zł |
| 2015 | — | — | $5 350, $6 175 (2 auta) | $2 500 13 aut · $2 100–$2 750 | $2 650 15 aut · $2 225–$4 077 | 31 000 zł |
| 2012 | — | — | $1 450, $8 300 (2 auta) | $750 9 aut · $625–$1 100 | $1 050 11 aut · $650–$1 450 | 23 500 zł |
| 2011 | — | — | — | $1 100 7 aut · $750–$1 375 | $1 100 7 aut · $750–$1 375 | 24 000 zł |
| 2010 | — | — | — | $650 8 aut · $562–$788 | $650 8 aut · $562–$788 | 22 000 zł |
| 2009 | — | — | — | $675 10 aut · $431–$1 150 | $675 10 aut · $431–$1 150 | 23 500 zł |
| 2008 | — | — | $2 000 (1 auto) | $650 15 aut · $475–$975 | $700 16 aut · $475–$1 138 | 24 000 zł |
| 2007 | — | — | $300 (1 auto) | $675 13 aut · $400–$1 125 | $638 14 aut · $362–$1 106 | 24 000 zł |
| 2006 | — | — | — | $800 17 aut · $525–$1 050 | $800 17 aut · $525–$1 050 | 24 000 zł |
| 2005 | — | — | $800 (1 auto) | $675 25 aut · $425–$975 | $675 26 aut · $431–$956 | 23 000 zł |
| 2004 | — | — | — | $575 7 aut · $250–$575 | $575 7 aut · $250–$575 | 23 000 zł |
Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | $18 400 21 aut · $14 700–$19 200 | — | — | — | $18 400 21 aut · $14 700–$19 200 | 102 500 zł |
| 2025 | $16 350 25 aut · $13 250–$21 000 | $7 850, $10 300, $11 750 (3 auta) | — | — | $15 950 28 aut · $11 938–$20 325 | 94 000 zł |
| 2024 | $16 150 34 auta · $11 138–$21 050 | $12 600 21 aut · $10 125–$14 700 | $5 850, $11 950 (2 auta) | $18 200 (1 auto) | $13 900 58 aut · $10 344–$18 600 | 80 000 zł |
| 2023 | $15 950 6 aut · $13 050–$17 800 | $13 900 20 aut · $11 150–$15 375 | $13 000, $15 000 (2 auta) | — | $14 200 28 aut · $12 025–$15 925 | 85 500 zł |
| 2022 | $11 700 9 aut · $7 200–$13 500 | $7 500 34 auta · $5 525–$9 825 | $6 375 19 aut · $4 050–$8 300 | $5 450 11 aut · $4 362–$7 550 | $7 100 73 auta · $4 750–$9 975 | 53 000 zł |
| 2021 | $5 225, $9 400 (2 auta) | $7 100 17 aut · $5 825–$8 500 | $6 538 16 aut · $4 731–$7 925 | $4 800 16 aut · $3 694–$6 475 | $6 400 51 aut · $4 175–$7 850 | 48 500 zł |
| 2020 | $9 000 (1 auto) | $5 862 6 aut · $4 631–$7 075 | $7 750 7 aut · $5 275–$10 400 | $6 000 9 aut · $4 400–$7 000 | $6 700 23 auta · $4 475–$8 125 | 47 500 zł |
| 2019 | $8 100 (1 auto) | $7 200 12 aut · $5 806–$9 125 | $6 000 19 aut · $5 100–$7 100 | $4 975 27 aut · $4 000–$6 600 | $6 000 59 aut · $4 775–$7 200 | 46 000 zł |
| 2018 | — | $4 475, $6 200 (2 auta) | $5 425 26 aut · $3 650–$7 275 | $5 100 46 aut · $3 556–$6 188 | $5 225 74 auta · $3 650–$6 300 | 42 000 zł |
| 2017 | $12 150 (1 auto) | $4 550, $6 400, $10 400 (3 auta) | $6 188 14 aut · $5 125–$6 975 | $4 600 40 aut · $3 988–$5 425 | $4 900 58 aut · $4 162–$6 550 | 42 500 zł |
| 2016 | — | — | $4 500 18 aut · $3 562–$6 238 | $3 600 91 aut · $2 350–$4 600 | $3 650 109 aut · $2 625–$4 950 | 36 500 zł |
| 2015 | — | $3 300, $4 300 (2 auta) | $4 050 9 aut · $3 750–$5 325 | $3 550 35 aut · $2 700–$4 450 | $3 775 46 aut · $2 862–$4 544 | 37 000 zł |
| 2012 | — | — | $2 200 (1 auto) | $1 475 19 aut · $1 088–$2 062 | $1 625 20 aut · $1 169–$2 150 | 27 000 zł |
| 2011 | — | — | $2 750 (1 auto) | $1 600 5 aut · $750–$2 150 | $1 875 6 aut · $962–$2 525 | 28 000 zł |
| 2010 | — | — | $2 000 (1 auto) | $1 450 12 aut · $1 006–$1 962 | $1 550 13 aut · $1 050–$2 000 | 27 000 zł |
| 2009 | $1 850 (1 auto) | — | — | $1 850 7 aut · $975–$1 900 | $1 850 8 aut · $1 112–$1 875 | 28 000 zł |
| 2008 | — | — | $2 450 (1 auto) | $862 16 aut · $456–$1 300 | $900 17 aut · $475–$1 300 | 24 500 zł |
| 2007 | — | — | $525 (1 auto) | $912 14 aut · $781–$1 088 | $875 15 aut · $775–$1 075 | 24 500 zł |
| 2006 | — | — | $775, $1 950, $2 050, $2 900 (4 auta) | $950 14 aut · $625–$1 200 | $975 18 aut · $775–$1 288 | 24 500 zł |
| 2005 | — | $3 250 (1 auto) | — | $950 16 aut · $488–$1 212 | $950 17 aut · $500–$1 250 | 24 500 zł |
| 2004 | — | — | — | $888 14 aut · $550–$1 162 | $888 14 aut · $550–$1 162 | 23 000 zł |
* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 67 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 36 aut z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 93 auta bez znanego przebiegu.
Ostatnio sprzedane auta GMC Canyon
- 2009 GMC Canyon — 208 856 km · Clean · Normalne zużycie · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $200 · 06.11.2026 · Copart
- 2019 GMC Canyon — SLE · 100 867 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $6 900 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 GMC Canyon — SLE · 291 663 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 350 · 06.11.2026 · Copart
- 2015 GMC Canyon — SLE · 226 462 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 450 · 06.11.2026 · Copart
- 2018 GMC Canyon — 125 197 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $7 300 · 06.11.2026 · Copart
- 2018 GMC Canyon — SLT · 134 765 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $11 000 · 06.11.2026 · Copart
- 2021 GMC Canyon — 163 934 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $6 800 · 06.11.2026 · Copart
- 2008 GMC Canyon — 225 548 km · Clean · Przód · Odpala · sprzedane za $475 · 06.11.2026 · Copart
- 2017 GMC Canyon — SLE · 196 211 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 650 · 06.11.2026 · Copart
- 2005 GMC Canyon — 238 728 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · brak testu · sprzedane za $475 · 06.11.2026 · Copart
- 2024 GMC Canyon — 4WD Elevation · 33 095 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $1 200 · 06.11.2026 · IAAI
- 2006 GMC Canyon — SLE2 · 329 982 km · Clean · Przód i tył · Nie odpala · sprzedane za $1 050 · 06.11.2026 · IAAI
- 2024 GMC Canyon — 4WD AT4 · 33 648 km · Salvage · Przód i tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $17 100 · 06.11.2026 · IAAI
- 2006 GMC Canyon — 360 186 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $375 · 05.11.2026 · Copart
- 2016 GMC Canyon — SLE · 231 583 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 600 · 05.11.2026 · Copart
- 2016 GMC Canyon — SLT · 292 144 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 000 · 05.11.2026 · Copart
- 2018 GMC Canyon — SLE · 238 260 km · Clean · Tył · Odpala · sprzedane za $2 950 · 05.11.2026 · Copart
- 2026 GMC Canyon — Elevation · 11 214 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $13 100 · 05.11.2026 · Copart
- 2017 GMC Canyon — SLE · 140 938 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $6 300 · 05.11.2026 · Copart
- 2024 GMC Canyon — 4WD Elevation · 52 395 km · Salvage · Lewy przód · Nie odpala · sprzedane za $10 125 · 05.11.2026 · IAAI
Jak czytać te ceny
Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.
GMC Canyon teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA
Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

