Can-Am Maverick 2021 z USA Ceny z aukcji Copart i IAAI
Typowa cena na Copart i IAAI: $8 000 (35 aut z ostatnich 90 dni). Wybierz wersję, silnik i napęd — pokażemy ceny dokładnie takich aut i to, co podnosi albo obniża ich cenę.
Stan na 07.11.2026
Wybór wersji, silnika i napędu działa w przeglądarce z włączonym JavaScriptem.
Ile kosztuje Can-Am Maverick 2021 z aukcji w USA?
- Typowa cena Can-Am Maverick 2021 na aukcjach Copart i IAAI w USA to $8 000 — cena środkowa 35 aut sprzedanych od 10.08.2026 do 06.11.2026.
- Połowa z nich kosztowała od $6 275 do $11 500.
- Z czystym dokumentem (Clean) zwykle $12 200, po szkodzie (Salvage) $7 500 — Clean był droższy o $4 700.
- Auto, które jeździ, zwykle $12 100, a takie, które nie odpala, $5 700.
Ceny Can-Am Maverick 2021 według wersji
| Wersja | Typowa cena | Połowa aut | Aut | Pod dom |
|---|---|---|---|---|
| Can-Am Maverick X3 X RS Turbo Rr | $7 075 | $4 250–7 900 | 8 | — |
| Utility Vehicle | $12 150 | $8 800–13 050 | 8 | — |
| Can-Am Maverick X3 Utility Vehicle | $9 850 | $8 300–11 100 | 6 | — |
Ceny Can-Am Maverick 2021 według przebiegu
| Przebieg | Typowa cena | Połowa aut | Aut | Pod dom |
|---|---|---|---|---|
| do 50 tys. km | $10 200 | $7 500–12 200 | 25 | — |
Sąsiednie roczniki
- Can-Am Maverick 2022typowo $9 600 · 37 aut
- Can-Am Maverick 2020typowo $7 400 · 23 auta
- Wszystkie roczniki Can-Am Mavericktabela cen według rocznika i przebiegu
Najczęstsze pytania o Can-Am Maverick 2021
Ile kosztuje Can-Am Maverick 2021 z aukcji w USA?
Typowo $8 000 — tyle wynosi cena środkowa 35 aut sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $6 275 do $11 500. Cena konkretnej wersji, silnika i napędu jest w wyborze auta na tej stronie.
Ile kosztuje rocznik 2022?
Can-Am Maverick 2022: typowo $9 600 — drożej o $1 600 niż 2021 (37 aut).
Ile kosztuje rocznik 2020?
Can-Am Maverick 2020: typowo $7 400 — taniej o $600 niż 2021 (23 auta).
Która wersja Can-Am Maverick 2021 jest najdroższa?
Z wersji z co najmniej 5 sprzedażami najdroższa była Utility Vehicle (typowo $12 150), najtańsza Can-Am Maverick X3 X RS Turbo Rr ($7 075).
Czy kwota pod dom zawiera akcyzę?
Nie. Kwota pod dom jest orientacyjna i obejmuje transport, cło, VAT i opłaty, bez akcyzy.
Auta teraz na aukcjachWyniki aukcjiKalkulator importuCeny aut z USA
* Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

