Nowy Jork--:--Chicago--:--Denver--:--Los Angeles--:--

Can-Am Maverick z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI

Ceny końcowe aut Can-Am Maverick z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 10.08.2026 do 06.11.2026): 309 aut. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 08.11.2026.

Ile kosztuje Can-Am Maverick z aukcji w USA?

Typowo $10 000 — tyle wynosi cena środkowa 121 aut Can-Am Maverick sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $7 600 do $14 000.

Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu

Rocznikdo 50 tys. km50–100 tys. km100–150 tys. kmponad 150 tys. kmWszystkie przebiegiPod dom (mediana)*
2026$14 200, $22 300 (2 auta)———$14 200, $22 300 (2 auta)—
2025$11 375, $18 000, $18 600 (3 auta)———$11 375, $18 000, $18 600 (3 auta)—
2024$16 100, $17 000, $21 400 (3 auta)———$16 100, $17 000, $21 400 (3 auta)—
2023$10 100
7 aut · $8 850–$10 950
———$10 100
7 aut · $8 850–$10 950
—
2022$8 200, $10 000, $13 600 (3 auta)———$8 200, $10 000, $13 600 (3 auta)—
2021$12 200
5 aut · $11 900–$13 200
———$12 200
5 aut · $11 900–$13 200
—
2020$6 900, $10 850, $17 500 (3 auta)———$6 900, $10 850, $17 500 (3 auta)—
2019$1 500, $8 300, $9 400 (3 auta)———$1 500, $8 300, $9 400 (3 auta)—
2016$5 100 (1 auto)———$5 100 (1 auto)—

Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu

Rocznikdo 50 tys. km50–100 tys. km100–150 tys. kmponad 150 tys. kmWszystkie przebiegiPod dom (mediana)*
2026$25 500 (1 auto)———$25 500 (1 auto)—
2025$15 600
13 aut · $15 000–$16 600
———$15 600
13 aut · $15 000–$16 600
—
2024$10 325
14 aut · $9 350–$14 225
———$10 325
14 aut · $9 350–$14 225
—
2023$9 900
15 aut · $8 000–$11 400
———$9 900
15 aut · $8 000–$11 400
—
2022$12 125
10 aut · $10 525–$14 300
———$12 125
10 aut · $10 525–$14 300
—
2021$8 600
11 aut · $7 400–$11 100
—$8 200 (1 auto)—$8 400
12 aut · $7 450–$11 100
—
2020$6 600
5 aut · $6 100–$7 600
———$6 600
5 aut · $6 100–$7 600
—
2019$5 800, $6 150, $7 300, $8 100 (4 auta)———$5 800, $6 150, $7 300, $8 100 (4 auta)—
2018$8 350
8 aut · $6 650–$9 225
———$8 350
8 aut · $6 650–$9 225
—
2017$500, $4 000, $5 400, $5 500 (4 auta)———$500, $4 000, $5 400, $5 500 (4 auta)—
2016$2 600, $3 500 (2 auta)———$2 600, $3 500 (2 auta)—
2015$825, $3 950 (2 auta)———$825, $3 950 (2 auta)—
2014$2 200 (1 auto)———$2 200 (1 auto)—

* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 81 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 23 auta z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 84 auta bez znanego przebiegu.

Ostatnio sprzedane auta Can-Am Maverick

  • 2018 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 Utility Vehicle · 2 507 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $6 700 · 06.11.2026 · Copart
  • 2023 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick Sport X Xc 1000R · 3 570 km · nieznany · Zawieszenie · Odpala · sprzedane za $6 200 · 04.11.2026 · IAAI
  • 2024 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick R X RS · 492 km · Salvage · Przód i tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $23 800 · 04.11.2026 · IAAI
  • 2024 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 Ds Turbo Rr · 806 km · Salvage · Prawy bok · Odpala · sprzedane za $9 900 · 03.11.2026 · IAAI
  • 2024 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick R X RS · 1 487 km · Salvage · Tył · Nie odpala · sprzedane za $23 900 · 03.11.2026 · IAAI
  • 2025 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 Max RS Turbo Rr · 884 km · Salvage · Lewy tył · Odpala · sprzedane za $16 050 · 03.11.2026 · IAAI
  • 2023 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 Max Ds Turbo · 17 025 km · Salvage · Lewy bok · Odpala · sprzedane za $11 200 · 03.11.2026 · IAAI
  • 2020 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 X Mr Turbo Rr · 3 880 km · Salvage · Lewy bok · Odpala · sprzedane za $7 800 · 29.10.2026 · IAAI
  • 2018 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 Max X RS Turbo R · 13 918 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $9 300 · 28.10.2026 · IAAI
  • 2025 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 RS Turbo · 1 846 km · Salvage · Prawy bok · Odpala · sprzedane za $13 450 · 28.10.2026 · IAAI
  • 2020 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 X RS Turbo Rr · 5 959 km · Clean · Tył · Odpala · sprzedane za $17 500 · 28.10.2026 · IAAI
  • 2023 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 Max X Ds Turbo Rr · 6 376 km · Clean · Usterka mechaniczna · Odpala · sprzedane za $13 500 · 27.10.2026 · IAAI
  • 2023 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick Sport X Rc 1000R · 2 771 km · Clean · Lewy bok · Odpala · sprzedane za $8 250 · 27.10.2026 · IAAI
  • 2026 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 Max X Rc Turbo Rr · 200 km · Salvage · Prawy bok · Odpala · sprzedane za $25 500 · 27.10.2026 · IAAI
  • 2022 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 Max RS Turbo Rr · 2 488 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $12 500 · 27.10.2026 · IAAI
  • 2021 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 X Rc Turbo Rr · 2 306 km · Clean · Lewy i prawy bok · Odpala · sprzedane za $11 900 · 27.10.2026 · IAAI
  • 2024 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 · 1 687 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $9 250 · 26.10.2026 · IAAI
  • 2021 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 Utility Vehicle · 10 580 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $11 100 · 22.10.2026 · Copart
  • 2016 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick Utility Vehicle · 7 839 km · Salvage · Tył · brak testu · sprzedane za $3 500 · 22.10.2026 · Copart
  • 2021 Can-Am Maverick — Can-Am Maverick X3 Utility Vehicle · 107 541 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $8 200 · 22.10.2026 · Copart

Jak czytać te ceny

Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.

Auta z USA teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA

Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

Pliki cookie

Ciasteczka pomiarowe tylko za Twoją zgodą

Bez Twojej zgody nie zapisujemy ciasteczek pomiarowych ani reklamowych. Pomiar z ciasteczkami (Google Analytics, Microsoft Clarity) i piksele reklamowe (Google Ads, Meta) włączamy dopiero po Twojej zgodzie. Aukcje, wycena i obserwowane auta działają bez nich.

Polityka prywatności