Yamaha Mt z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI
Ceny końcowe aut Yamaha Mt z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 13.08.2026 do 05.11.2026): 170 aut. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 09.11.2026.
Ile kosztuje Yamaha Mt z aukcji w USA?
Typowo $3 825 — tyle wynosi cena środkowa 76 aut Yamaha Mt sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $2 938 do $5 125.
Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | $4 200, $5 650 (2 auta) | — | — | — | $4 200, $5 650 (2 auta) | — |
| 2024 | $3 550, $4 300, $5 700 (3 auta) | — | — | — | $3 550, $4 300, $5 700 (3 auta) | — |
| 2023 | $6 900 (1 auto) | — | — | — | $6 900 (1 auto) | — |
| 2022 | $2 900, $4 125 (2 auta) | — | — | — | $2 900, $4 125 (2 auta) | — |
| 2020 | $5 700 (1 auto) | — | — | — | $5 700 (1 auto) | — |
Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | $5 500, $6 900, $8 000 (3 auta) | — | — | — | $5 500, $6 900, $8 000 (3 auta) | — |
| 2025 | $5 675 10 aut · $4 812–$6 725 | — | — | — | $5 675 10 aut · $4 812–$6 725 | — |
| 2024 | $3 275 20 aut · $3 112–$4 062 | — | — | — | $3 275 20 aut · $3 112–$4 062 | — |
| 2023 | $3 700 5 aut · $3 250–$4 650 | $1 950 (1 auto) | — | — | $3 475 6 aut · $2 800–$4 412 | — |
| 2022 | $3 525 16 aut · $2 250–$3 900 | $2 800, $4 150 (2 auta) | — | — | $3 525 18 aut · $2 312–$3 900 | — |
| 2021 | $5 500 (1 auto) | — | — | — | $5 500 (1 auto) | — |
| 2020 | $3 300, $3 350 (2 auta) | $2 500 (1 auto) | — | — | $2 500, $3 300, $3 350 (3 auta) | — |
| 2019 | $2 225 5 aut · $1 700–$5 400 | — | — | — | $2 225 5 aut · $1 700–$5 400 | — |
| 2018 | $5 350 (1 auto) | — | — | — | $5 350 (1 auto) | — |
* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 17 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 8 aut z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 69 aut bez znanego przebiegu.
Ostatnio sprzedane auta Yamaha Mt
- 2022 Yamaha Mt — MT09 C · 51 848 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 150 · 05.11.2026 · Copart
- 2023 Yamaha Mt — MT09 · 22 907 km · Salvage · Lewy bok · Odpala · sprzedane za $5 000 · 04.11.2026 · IAAI
- 2023 Yamaha Mt — Mtn1000 · 16 328 km · Non-repairable · Lewy i prawy bok · Odpala · sprzedane za $5 500 · 04.11.2026 · IAAI
- 2024 Yamaha Mt — MT07 · 11 236 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 950 · 04.11.2026 · Copart
- 2026 Yamaha Mt — MT09 · 2 699 km · Salvage · Lewy bok · Odpala · sprzedane za $6 900 · 04.11.2026 · IAAI
- 2024 Yamaha Mt — MT09 · 6 378 km · Salvage · Lewy bok · Odpala · sprzedane za $4 900 · 04.11.2026 · IAAI
- 2022 Yamaha Mt — MT09 · 36 859 km · Salvage · Prawy bok · Odpala · sprzedane za $3 550 · 03.11.2026 · IAAI
- 2024 Yamaha Mt — MT07 · 9 310 km · Salvage · Prawy bok · Odpala · sprzedane za $3 850 · 03.11.2026 · IAAI
- 2022 Yamaha Mt — MT07 · 11 294 km · Salvage · Lewy przód · Odpala · sprzedane za $3 900 · 03.11.2026 · IAAI
- 2022 Yamaha Mt — MT07 C · 28 913 km · Clean · Wandalizm · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 900 · 29.10.2026 · Copart
- 2021 Yamaha Mt — MT09 · 11 476 km · Non-repairable · Lewy bok · Odpala · sprzedane za $3 250 · 29.10.2026 · IAAI
- 2024 Yamaha Mt — MT07 · 3 121 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $3 150 · 29.10.2026 · Copart
- 2017 Yamaha Mt — FZ09 · 39 159 km · nieznany · Lewy bok · Odpala · sprzedane za $4 050 · 28.10.2026 · IAAI
- 2022 Yamaha Mt — MT07 · 17 680 km · Salvage · Przód · Nie odpala · sprzedane za $800 · 28.10.2026 · IAAI
- 2023 Yamaha Mt — MT09 D · 4 828 km · Salvage · Przód · Nie odpala · sprzedane za $4 650 · 27.10.2026 · IAAI
- 2019 Yamaha Mt — MT07 · 13 068 km · Salvage · Kradzież · Nie odpala · sprzedane za $2 225 · 24.10.2026 · IAAI
- 2026 Yamaha Mt — MT09 Sp · 4 181 km · Salvage · Lewy i prawy bok · Odpala · sprzedane za $5 500 · 23.10.2026 · IAAI
- 2025 Yamaha Mt — MT07 · 6 402 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 400 · 22.10.2026 · Copart
- 2024 Yamaha Mt — MT07 · 4 635 km · Salvage · Bok · brak testu · sprzedane za $3 300 · 22.10.2026 · Copart
- 2022 Yamaha Mt — MT09 Dc · 38 726 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $3 600 · 21.10.2026 · IAAI
Jak czytać te ceny
Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.
Yamaha teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA
Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

