Toyota RAV4 Hybrid z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI
Ceny końcowe aut Toyota RAV4 Hybrid z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 11.08.2026 do 17.09.2026): 670 aut. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 08.11.2026.
Ile kosztuje Toyota RAV4 Hybrid z aukcji w USA?
Typowo $11 650 — tyle wynosi cena środkowa 551 aut Toyota RAV4 Hybrid sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $8 000 do $14 100.
Pod dom w Polsce: orientacyjnie 73 000 zł bez akcyzy.
Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | $16 725 12 aut · $14 462–$21 925 | $12 400, $12 600 (2 auta) | $11 650 (1 auto) | — | $15 950 15 aut · $12 900–$20 375 | 92 000 zł |
| 2024 | $18 500, $25 100 (2 auta) | $10 000, $11 050, $19 350 (3 auta) | $14 050 (1 auto) | $10 700 (1 auto) | $14 050 7 aut · $10 875–$18 925 | 86 000 zł |
| 2023 | $19 100, $24 500, $26 500, $32 500 (4 auta) | $11 350 (1 auto) | $14 700 (1 auto) | — | $21 800 6 aut · $15 800–$26 000 | 118 500 zł |
| 2022 | — | $16 775, $18 800 (2 auta) | $12 175 (1 auto) | $10 750 (1 auto) | $10 750, $12 175, $16 775, $18 800 (4 auta) | — |
| 2021 | $15 900, $18 300 (2 auta) | $10 500 (1 auto) | $11 400, $11 600, $12 050, $12 100 (4 auta) | $8 100, $9 900, $12 500, $16 850 (4 auta) | $12 050 11 aut · $10 950–$14 200 | 74 500 zł |
| 2020 | — | $11 000 (1 auto) | $11 700 5 aut · $7 500–$12 450 | $8 100, $14 000 (2 auta) | $11 350 8 aut · $7 950–$12 838 | 72 000 zł |
| 2019 | — | $6 800 (1 auto) | — | $5 500, $9 000, $9 600, $11 100 (4 auta) | $9 000 5 aut · $6 800–$9 600 | 60 500 zł |
| 2018 | $4 600 (1 auto) | $8 600 (1 auto) | $15 200 (1 auto) | $4 875 8 aut · $4 538–$5 775 | $4 950 11 aut · $4 625–$6 800 | 42 000 zł |
| 2017 | — | — | $4 950 (1 auto) | $3 200 (1 auto) | $3 200, $4 950 (2 auta) | — |
| 2016 | — | — | $5 600, $8 350 (2 auta) | $2 450, $5 050, $5 650 (3 auta) | $5 600 5 aut · $5 050–$5 650 | 47 000 zł |
Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | $14 400 71 aut · $12 800–$16 950 | $13 975 15 aut · $11 900–$16 025 | $8 700, $10 400, $11 900, $14 000 (4 auta) | $11 900 (1 auto) | $14 100 91 aut · $12 325–$16 825 | 84 000 zł |
| 2024 | $14 000 41 aut · $12 550–$15 500 | $13 300 23 auta · $12 025–$15 125 | $12 900 11 aut · $12 375–$14 025 | $8 400, $8 750, $10 200 (3 auta) | $13 650 78 aut · $12 000–$15 375 | 81 000 zł |
| 2023 | $13 150 5 aut · $12 700–$15 700 | $14 600 16 aut · $13 638–$15 412 | $12 125 6 aut · $8 838–$15 075 | $8 800, $10 500, $12 000 (3 auta) | $14 075 30 aut · $11 288–$15 538 | 84 500 zł |
| 2022 | $12 400 9 aut · $10 875–$14 550 | $12 400 11 aut · $9 750–$13 875 | $12 450 8 aut · $9 238–$15 038 | $8 200 5 aut · $8 050–$12 600 | $12 400 33 auta · $9 150–$14 550 | 76 500 zł |
| 2021 | $12 100, $12 750, $14 900 (3 auta) | $12 350 16 aut · $11 156–$14 344 | $11 800 27 aut · $9 800–$13 050 | $9 150 24 auta · $7 544–$10 525 | $11 012 70 aut · $9 038–$12 712 | 71 500 zł |
| 2020 | $8 150, $14 000 (2 auta) | $12 200 12 aut · $10 256–$14 150 | $12 062 14 aut · $9 812–$12 500 | $9 700 23 auta · $8 000–$11 200 | $10 700 51 aut · $9 038–$12 550 | 69 500 zł |
| 2019 | $9 800, $12 975 (2 auta) | $8 450, $9 600, $14 975 (3 auta) | $10 825 12 aut · $9 419–$11 750 | $9 600 18 aut · $8 188–$10 856 | $9 800 35 aut · $8 450–$11 800 | 65 000 zł |
| 2018 | $6 300 (1 auto) | $9 000, $10 500 (2 auta) | $6 500 9 aut · $4 750–$8 900 | $4 250 25 aut · $3 525–$6 200 | $4 950 37 aut · $3 750–$6 600 | 45 500 zł |
| 2017 | — | $9 900 (1 auto) | $6 700 8 aut · $6 075–$7 575 | $5 900 24 auta · $4 706–$6 625 | $6 100 33 auta · $5 000–$7 000 | 49 000 zł |
| 2016 | — | $8 300 (1 auto) | $4 100, $6 000, $7 200 (3 auta) | $5 150 15 aut · $4 175–$6 350 | $5 350 19 aut · $4 175–$6 675 | 46 500 zł |
* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 27 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 56 aut z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 36 aut bez znanego przebiegu.
Ostatnio sprzedane auta Toyota RAV4 Hybrid
- 2024 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 69 347 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $10 000 · 17.09.2026 · Copart
- 2025 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 28 239 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $16 900 · 17.09.2026 · Copart
- 2022 Toyota RAV4 Hybrid — XLE Premium · 91 504 km · Salvage · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $18 000 · 17.09.2026 · IAAI
- 2025 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 2 017 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $15 000 · 17.09.2026 · Copart
- 2021 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 156 781 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $10 675 · 17.09.2026 · IAAI
- 2023 Toyota RAV4 Hybrid — XSE · 42 905 km · Salvage · Bok · Nie odpala · sprzedane za $13 150 · 17.09.2026 · IAAI
- 2024 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 32 668 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $14 800 · 17.09.2026 · Copart
- 2025 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 8 161 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $14 400 · 17.09.2026 · Copart
- 2019 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 383 502 km · Clean · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $9 000 · 17.09.2026 · Copart
- 2023 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 95 709 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $12 400 · 16.09.2026 · Copart
- 2019 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 230 909 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $9 150 · 16.09.2026 · IAAI
- 2024 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 75 366 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $17 200 · 16.09.2026 · Copart
- 2020 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 232 261 km · Salvage · Bok · Odpala · sprzedane za $9 000 · 16.09.2026 · Copart
- 2022 Toyota RAV4 Hybrid — LE · 139 514 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $8 000 · 16.09.2026 · IAAI
- 2018 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 217 990 km · Salvage · Tył · Nie odpala · sprzedane za $4 250 · 16.09.2026 · IAAI
- 2025 Toyota RAV4 Hybrid — Woodland Edition · 66 266 km · Salvage · Odpala · sprzedane za $16 150 · 16.09.2026 · IAAI
- 2025 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 3 275 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $20 100 · 16.09.2026 · Copart
- 2020 Toyota RAV4 Hybrid — XSE · 314 854 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $10 700 · 16.09.2026 · IAAI
- 2024 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 119 320 km · Salvage · Przód · Nie odpala · sprzedane za $12 000 · 16.09.2026 · Copart
- 2020 Toyota RAV4 Hybrid — XLE · 189 611 km · Salvage · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $8 500 · 16.09.2026 · IAAI
Jak czytać te ceny
Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.
Toyota teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA
Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

