Subaru Forester z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI
Ceny końcowe aut Subaru Forester z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 10.08.2026 do 07.11.2026): 8 225 aut. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 07.11.2026.
Ile kosztuje Subaru Forester z aukcji w USA?
Typowo $1 550 — tyle wynosi cena środkowa 6 794 auta Subaru Forester sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $650 do $3 900.
Pod dom w Polsce: orientacyjnie 28 000 zł bez akcyzy.
Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | $10 350 22 auta · $6 950–$12 056 | — | — | — | $10 350 22 auta · $6 950–$12 056 | 65 000 zł |
| 2025 | $12 150 29 aut · $10 100–$14 000 | $9 575 8 aut · $7 125–$10 194 | $8 100 (1 auto) | — | $11 275 38 aut · $9 212–$13 200 | 69 500 zł |
| 2024 | $6 900 5 aut · $2 700–$8 150 | $5 800, $9 400, $9 675, $17 000 (4 auta) | $6 550, $8 100, $13 000, $21 125 (4 auta) | $3 550, $4 350, $8 300 (3 auta) | $8 125 16 aut · $5 438–$10 506 | 56 000 zł |
| 2023 | $12 500, $21 000 (2 auta) | $9 300 11 aut · $6 038–$11 150 | $11 700 7 aut · $10 000–$13 050 | $5 762 6 aut · $4 581–$8 950 | $9 600 26 aut · $6 019–$12 400 | 63 500 zł |
| 2022 | $10 575 (1 auto) | $8 750 10 aut · $5 325–$10 912 | $6 200, $7 400, $9 200, $10 525 (4 auta) | $4 225 8 aut · $3 506–$5 162 | $6 200 23 auta · $4 400–$9 475 | 50 000 zł |
| 2021 | $8 500, $9 225 (2 auta) | $10 325 11 aut · $4 150–$13 700 | $10 700 7 aut · $9 150–$11 550 | $4 750 8 aut · $4 550–$5 275 | $8 250 28 aut · $4 588–$11 625 | 56 500 zł |
| 2020 | — | $1 400, $6 300, $8 200, $13 500 (4 auta) | $5 850 12 aut · $4 919–$6 300 | $5 000 17 aut · $3 250–$6 100 | $5 600 33 auta · $3 400–$6 300 | 44 500 zł |
| 2019 | $7 000, $12 600 (2 auta) | $7 950 7 aut · $6 650–$9 725 | $7 200 17 aut · $4 350–$8 900 | $3 500 20 aut · $2 625–$4 919 | $5 450 46 aut · $3 469–$7 912 | 46 000 zł |
| 2018 | $2 600, $3 350 (2 auta) | $5 875 8 aut · $2 625–$7 525 | $4 050 17 aut · $2 550–$6 050 | $1 950 36 aut · $1 244–$3 519 | $2 900 63 auta · $1 725–$4 075 | 33 500 zł |
| 2017 | $6 700 (1 auto) | $4 000, $4 300 (2 auta) | $4 500 7 aut · $4 325–$5 350 | $1 525 74 auta · $1 050–$2 738 | $1 825 84 auta · $1 100–$3 162 | 28 500 zł |
| 2016 | $5 300 (1 auto) | $3 100, $4 350, $6 800 (3 auta) | $2 875 12 aut · $2 038–$5 850 | $1 508 116 aut · $700–$2 344 | $1 650 132 auta · $750–$2 681 | 27 500 zł |
| 2015 | $1 300 (1 auto) | $975, $1 950, $2 400 (3 auta) | $2 725 13 aut · $1 550–$3 000 | $1 100 205 aut · $600–$1 800 | $1 150 222 auta · $606–$1 950 | 25 500 zł |
| 2014 | — | $6 100 (1 auto) | $2 500 5 aut · $2 225–$2 750 | $1 075 221 aut · $500–$1 650 | $1 100 227 aut · $525–$1 738 | 24 500 zł |
| 2013 | — | $3 025, $4 150 (2 auta) | $2 775, $3 363 (2 auta) | $750 73 auta · $475–$1 200 | $800 77 aut · $500–$1 300 | 23 500 zł |
| 2012 | — | $1 200, $2 850, $3 650, $6 100 (4 auta) | $3 000 7 aut · $1 738–$3 325 | $700 113 aut · $425–$975 | $738 124 auta · $444–$1 081 | 23 500 zł |
| 2011 | $925 (1 auto) | $3 000, $4 050, $4 400 (3 auta) | $2 973 5 aut · $2 300–$3 850 | $675 136 aut · $400–$1 075 | $775 145 aut · $400–$1 100 | 24 000 zł |
| 2010 | $4 900 (1 auto) | — | $1 914 10 aut · $1 644–$2 861 | $550 139 aut · $400–$962 | $600 150 aut · $406–$1 100 | 23 500 zł |
| 2009 | — | $2 450 (1 auto) | $1 200 5 aut · $1 000–$1 650 | $500 84 auta · $375–$731 | $538 90 aut · $400–$794 | 22 500 zł |
| 2008 | — | — | $1 450 (1 auto) | $650 18 aut · $462–$694 | $650 19 aut · $475–$738 | 22 500 zł |
| 2007 | — | $3 225 (1 auto) | $975, $1 350 (2 auta) | $375 21 aut · $275–$500 | $438 24 auta · $294–$938 | 21 500 zł |
| 2006 | — | — | $1 400, $1 650 (2 auta) | $400 27 aut · $300–$575 | $400 29 aut · $300–$600 | 21 500 zł |
| 2005 | — | — | $2 500 (1 auto) | $400 19 aut · $338–$475 | $412 20 aut · $344–$525 | 22 500 zł |
| 2004 | — | $2 300, $6 250 (2 auta) | $500, $875 (2 auta) | $400 19 aut · $288–$425 | $400 23 auta · $312–$588 | 21 500 zł |
| 2003 | — | — | $675 (1 auto) | $312 20 aut · $294–$400 | $325 21 aut · $300–$400 | 21 500 zł |
| 2002 | — | — | $475, $1 125 (2 auta) | $350 11 aut · $338–$488 | $375 13 aut · $350–$525 | 23 500 zł |
| 2001 | — | — | — | $300 9 aut · $100–$400 | $300 9 aut · $100–$400 | 22 000 zł |
| 2000 | — | — | — | $275, $2 375 (2 auta) | $275, $2 375 (2 auta) | — |
| 1999 | — | — | — | $150, $300, $350, $425 (4 auta) | $150, $300, $350, $425 (4 auta) | — |
| 1998 | — | — | — | $250 7 aut · $138–$275 | $250 7 aut · $138–$275 | 22 000 zł |
Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | $9 600 125 aut · $6 900–$12 500 | — | — | — | $9 600 125 aut · $6 900–$12 500 | 62 500 zł |
| 2025 | $8 575 302 auta · $6 500–$11 075 | $6 700 31 aut · $5 750–$7 400 | $7 500 (1 auto) | $7 300 (1 auto) | $8 300 335 aut · $6 300–$10 600 | 57 000 zł |
| 2024 | $7 400 98 aut · $5 050–$9 900 | $7 000 60 aut · $4 550–$8 825 | $4 125 8 aut · $3 888–$5 281 | $3 150, $4 800, $5 600 (3 auta) | $7 000 169 aut · $4 500–$9 300 | 51 000 zł |
| 2023 | $6 400 63 auta · $5 100–$8 000 | $6 500 91 aut · $5 050–$8 150 | $5 525 18 aut · $2 962–$6 450 | $3 500 9 aut · $2 375–$4 300 | $6 300 181 aut · $4 600–$8 000 | 48 000 zł |
| 2022 | $7 100 27 aut · $4 700–$9 225 | $6 200 93 auta · $4 575–$7 875 | $5 275 52 auta · $4 594–$6 800 | $4 800 18 aut · $3 350–$6 075 | $5 850 190 aut · $4 456–$7 600 | 46 500 zł |
| 2021 | $5 675 32 auta · $4 100–$6 975 | $5 400 113 aut · $3 250–$6 800 | $4 675 104 auta · $3 288–$6 300 | $3 150 43 auta · $2 600–$4 150 | $4 775 292 auta · $3 150–$6 581 | 41 000 zł |
| 2020 | $4 225 14 aut · $3 331–$6 125 | $4 500 85 aut · $2 800–$5 600 | $3 700 113 aut · $2 200–$5 000 | $2 750 81 aut · $1 700–$3 350 | $3 450 293 auta · $2 225–$5 100 | 35 500 zł |
| 2019 | $5 500 7 aut · $5 175–$6 800 | $4 475 58 aut · $2 462–$6 475 | $3 500 129 aut · $2 500–$4 650 | $2 600 141 aut · $1 600–$3 350 | $3 100 335 aut · $2 200–$4 500 | 34 000 zł |
| 2018 | $4 050 9 aut · $3 400–$5 200 | $3 438 66 aut · $1 981–$4 556 | $2 650 114 aut · $1 481–$3 500 | $1 450 187 aut · $825–$2 200 | $1 975 376 aut · $1 150–$3 250 | 29 500 zł |
| 2017 | $1 650, $3 250, $5 000, $6 400 (4 auta) | $2 900 40 aut · $1 381–$4 312 | $2 350 102 auta · $1 400–$3 138 | $1 200 292 auta · $769–$2 056 | $1 500 438 aut · $900–$2 550 | 27 500 zł |
| 2016 | $4 100 (1 auto) | $3 250 32 auta · $2 138–$4 212 | $2 200 75 aut · $1 362–$2 975 | $1 100 293 auta · $625–$1 800 | $1 400 401 aut · $750–$2 200 | 27 000 zł |
| 2015 | $4 000, $5 400 (2 auta) | $2 875 32 auta · $2 031–$3 500 | $2 400 95 aut · $1 500–$3 100 | $975 403 auta · $600–$1 550 | $1 200 532 auta · $675–$1 956 | 26 000 zł |
| 2014 | — | $2 500 11 aut · $1 925–$2 900 | $1 900 37 aut · $1 400–$2 500 | $775 367 aut · $488–$1 325 | $850 415 aut · $500–$1 500 | 24 500 zł |
| 2013 | — | $1 750, $3 850 (2 auta) | $1 200 11 aut · $825–$1 775 | $550 87 aut · $438–$850 | $588 100 aut · $450–$981 | 23 000 zł |
| 2012 | — | $525, $1 900, $3 550, $3 550 (4 auta) | $1 675 13 aut · $1 150–$2 350 | $650 118 aut · $450–$969 | $750 135 aut · $462–$1 162 | 23 500 zł |
| 2011 | $3 300 (1 auto) | $1 350, $1 450, $1 750 (3 auta) | $1 300 13 aut · $1 250–$1 800 | $475 123 auta · $375–$688 | $500 140 aut · $375–$1 062 | 22 500 zł |
| 2010 | — | $1 750 7 aut · $1 162–$1 975 | $1 225 21 aut · $525–$1 700 | $450 205 aut · $375–$700 | $475 233 auta · $375–$850 | 22 000 zł |
| 2009 | — | $900, $1 800 (2 auta) | $975 6 aut · $500–$1 188 | $475 135 aut · $350–$775 | $500 143 auta · $362–$812 | 22 500 zł |
| 2008 | — | $775 (1 auto) | $500 (1 auto) | $312 20 aut · $219–$450 | $325 22 auta · $231–$519 | 22 000 zł |
| 2007 | — | — | — | $400 33 auta · $350–$475 | $400 33 auta · $350–$475 | 23 000 zł |
| 2006 | — | $825, $1 900 (2 auta) | $1 100 5 aut · $600–$1 150 | $375 47 aut · $250–$438 | $388 54 auta · $275–$494 | 22 500 zł |
| 2005 | — | — | $300, $400 (2 auta) | $375 29 aut · $225–$450 | $375 31 aut · $250–$438 | 22 500 zł |
| 2004 | — | $1 950 (1 auto) | $500 (1 auto) | $350 35 aut · $250–$425 | $350 37 aut · $250–$450 | 22 000 zł |
| 2003 | — | — | $300, $1 650 (2 auta) | $375 24 auta · $225–$450 | $375 26 aut · $238–$450 | 21 000 zł |
| 2002 | — | — | $1 300 (1 auto) | $275 12 aut · $225–$381 | $300 13 aut · $225–$400 | 20 500 zł |
| 2001 | — | — | — | $250 13 aut · $225–$300 | $250 13 aut · $225–$300 | 22 000 zł |
| 2000 | — | — | — | $250 5 aut · $225–$400 | $250 5 aut · $225–$400 | 22 500 zł |
| 1999 | — | — | — | $300 6 aut · $219–$325 | $300 6 aut · $219–$325 | 23 000 zł |
| 1998 | — | — | $1 050 (1 auto) | $175, $300, $450 (3 auta) | $175, $300, $450, $1 050 (4 auta) | — |
* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 421 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 429 aut z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 581 aut bez znanego przebiegu.
Ostatnio sprzedane auta Subaru Forester
- 2008 Subaru Forester — 2.5X · 168 436 km · Clean · Normalne zużycie · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $775 · 07.11.2026 · Copart
- 2025 Subaru Forester — Premium · 4 289 km · Salvage · Dach · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $7 450 · 07.11.2026 · Copart
- 2021 Subaru Forester — Sport · 43 958 km · Salvage · Tył · brak testu · sprzedane za $4 500 · 07.11.2026 · Copart
- 2015 Subaru Forester — 2.5I Premium · 143 568 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $625 · 06.11.2026 · Copart
- 2014 Subaru Forester — 2.5I Premium · 273 395 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $450 · 06.11.2026 · Copart
- 2010 Subaru Forester — 2.5X · 260 661 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $500 · 06.11.2026 · Copart
- 2021 Subaru Forester — 94 979 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 700 · 06.11.2026 · Copart
- 2018 Subaru Forester — 2.5I Premium · 197 046 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $650 · 06.11.2026 · Copart
- 2018 Subaru Forester — 2.5I Premium · 109 149 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 600 · 06.11.2026 · Copart
- 2017 Subaru Forester — 2.0XT Touring · 341 627 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $925 · 06.11.2026 · Copart
- 2015 Subaru Forester — 2.5I Premium · 83 034 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 200 · 06.11.2026 · Copart
- 2020 Subaru Forester — Premium · 112 902 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $2 850 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 Subaru Forester — 2.5I Limited · 125 613 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 500 · 06.11.2026 · Copart
- 2009 Subaru Forester — 2.5X · 368 340 km · Salvage · Bok · brak testu · sprzedane za $375 · 06.11.2026 · Copart
- 2018 Subaru Forester — 2.5I Premium · 223 671 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $950 · 06.11.2026 · Copart
- 2026 Subaru Forester — Premium · 1 506 km · Salvage · Bok · brak testu · sprzedane za $5 600 · 06.11.2026 · Copart
- 2020 Subaru Forester — Limited · 126 900 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 000 · 06.11.2026 · Copart
- 2015 Subaru Forester — 2.5I Limited · 198 871 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 150 · 06.11.2026 · IAAI
- 2005 Subaru Forester — 2.5X · 280 491 km · Clean · Normalne zużycie · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $125 · 06.11.2026 · IAAI
- 2009 Subaru Forester — 2.5X · 480 660 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $350 · 06.11.2026 · Copart
Jak czytać te ceny
Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.
Subaru Forester teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA
Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

