Nissan Maxima z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI
Ceny końcowe aut Nissan Maxima z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 12.08.2026 do 07.11.2026): 3 892 auta. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 08.11.2026.
Ile kosztuje Nissan Maxima z aukcji w USA?
Typowo $1 050 — tyle wynosi cena środkowa 3 244 auta Nissan Maxima sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $475 do $2 200.
Pod dom w Polsce: orientacyjnie 24 000 zł bez akcyzy.
Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | $11 100 (1 auto) | $7 400 (1 auto) | — | $7 400, $11 100 (2 auta) | — |
| 2022 | — | — | $1 750 (1 auto) | — | $1 750 (1 auto) | — |
| 2021 | $9 900 (1 auto) | — | $1 500, $3 700, $6 025, $8 700 (4 auta) | $3 850 5 aut · $3 250–$4 150 | $4 000 10 aut · $3 362–$5 756 | 36 000 zł |
| 2020 | — | — | $4 800, $8 050, $8 950 (3 auta) | $4 850 7 aut · $2 900–$5 450 | $4 975 10 aut · $3 825–$6 700 | 40 500 zł |
| 2019 | — | — | $5 400 6 aut · $4 488–$5 638 | $2 300 9 aut · $1 925–$2 525 | $3 500 15 aut · $2 125–$4 725 | 32 000 zł |
| 2018 | — | $12 900 (1 auto) | $3 900 6 aut · $3 675–$4 256 | $2 738 26 aut · $1 875–$3 425 | $3 000 33 auta · $2 350–$3 750 | 32 500 zł |
| 2017 | — | $3 450, $4 550, $6 000 (3 auta) | $4 050 15 aut · $3 112–$4 275 | $2 050 77 aut · $1 450–$3 000 | $2 400 95 aut · $1 575–$3 525 | 29 000 zł |
| 2016 | — | $4 050, $8 000 (2 auta) | $2 400 7 aut · $1 950–$2 650 | $1 775 90 aut · $1 162–$2 388 | $1 875 99 aut · $1 200–$2 500 | 27 500 zł |
| 2014 | — | $1 900, $2 300, $5 075 (3 auta) | $1 250 7 aut · $925–$2 175 | $800 85 aut · $475–$1 200 | $825 95 aut · $500–$1 325 | 23 000 zł |
| 2013 | — | — | — | $600 37 aut · $425–$825 | $600 37 aut · $425–$825 | 21 500 zł |
| 2012 | — | — | $300, $2 450 (2 auta) | $500 60 aut · $375–$775 | $500 62 auta · $375–$775 | 21 500 zł |
| 2011 | — | — | $825, $1 200, $1 325 (3 auta) | $425 43 auta · $350–$588 | $462 46 aut · $375–$619 | 21 500 zł |
| 2010 | — | — | $4 150 (1 auto) | $562 40 aut · $394–$681 | $600 41 aut · $400–$700 | 22 000 zł |
| 2009 | $1 250 (1 auto) | — | — | $412 34 auta · $375–$669 | $425 35 aut · $375–$712 | 21 000 zł |
| 2008 | — | — | $200 (1 auto) | $375 19 aut · $275–$450 | $350 20 aut · $262–$450 | 21 000 zł |
| 2007 | — | — | $350 (1 auto) | $300 17 aut · $300–$425 | $300 18 aut · $300–$412 | 20 000 zł |
| 2006 | — | — | — | $250 11 aut · $212–$388 | $250 11 aut · $212–$388 | 20 000 zł |
| 2005 | — | — | — | $300 8 aut · $262–$356 | $300 8 aut · $262–$356 | 20 000 zł |
| 2004 | $450 (1 auto) | — | $475, $800 (2 auta) | $312 12 aut · $244–$462 | $325 15 aut · $275–$488 | 21 500 zł |
| 2003 | — | — | — | $200, $325, $350, $375 (4 auta) | $200, $325, $350, $375 (4 auta) | — |
| 2002 | — | — | — | $300 9 aut · $175–$600 | $300 9 aut · $175–$600 | 21 500 zł |
| 2001 | — | $425 (1 auto) | $525 (1 auto) | $225 8 aut · $169–$281 | $262 10 aut · $181–$356 | 19 500 zł |
| 2000 | — | $225 (1 auto) | $1 925 (1 auto) | $212 6 aut · $200–$300 | $225 8 aut · $200–$369 | 20 500 zł |
| 1999 | — | — | — | $225, $350, $450 (3 auta) | $225, $350, $450 (3 auta) | — |
| 1998 | — | — | — | $200, $250, $300, $900 (4 auta) | $200, $250, $300, $900 (4 auta) | — |
| 1997 | — | — | — | $250, $300 (2 auta) | $250, $300 (2 auta) | — |
| 1996 | — | — | — | $400 5 aut · $200–$400 | $400 5 aut · $200–$400 | 19 500 zł |
| 1995 | — | $525 (1 auto) | — | $325 (1 auto) | $325, $525 (2 auta) | — |
| 1992 | — | $100 (1 auto) | — | $100 (1 auto) | $100, $100 (2 auta) | — |
Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | $7 375 9 aut · $6 600–$9 500 | $7 288 24 auta · $5 525–$9 250 | $4 500 9 aut · $3 000–$5 325 | $1 150, $5 300 (2 auta) | $6 650 44 auta · $5 038–$8 725 | 50 000 zł |
| 2022 | $7 000, $8 600 (2 auta) | $4 800 6 aut · $2 788–$5 088 | $4 150 13 aut · $3 650–$4 850 | $2 875 6 aut · $2 075–$3 862 | $4 150 27 aut · $3 275–$5 175 | 37 000 zł |
| 2021 | $8 900 (1 auto) | $5 200 15 aut · $4 075–$6 850 | $4 100 27 aut · $3 100–$5 400 | $3 300 27 aut · $2 375–$4 475 | $4 025 70 aut · $3 100–$5 400 | 37 000 zł |
| 2020 | $7 300 5 aut · $4 350–$7 500 | $4 350 20 aut · $3 062–$5 725 | $3 650 34 auta · $2 738–$4 350 | $2 550 69 aut · $1 400–$3 150 | $3 000 128 aut · $2 006–$4 162 | 33 500 zł |
| 2019 | $7 300 (1 auto) | $4 400 16 aut · $3 275–$5 275 | $2 800 29 aut · $1 975–$4 500 | $2 200 65 aut · $1 750–$2 900 | $2 600 111 aut · $1 825–$3 550 | 30 500 zł |
| 2018 | $7 800 (1 auto) | $3 350 17 aut · $2 925–$3 775 | $2 950 53 auta · $1 900–$3 550 | $1 750 159 aut · $1 125–$2 400 | $2 025 230 aut · $1 300–$2 988 | 28 000 zł |
| 2017 | $6 275 (1 auto) | $3 825 14 aut · $2 125–$5 000 | $2 400 79 aut · $1 438–$3 400 | $1 550 417 aut · $1 000–$2 250 | $1 650 511 aut · $1 100–$2 550 | 27 000 zł |
| 2016 | — | $3 300 13 aut · $2 450–$4 050 | $2 225 40 aut · $1 669–$3 225 | $1 350 325 aut · $825–$1 950 | $1 500 378 aut · $900–$2 088 | 26 000 zł |
| 2014 | $1 850, $5 900 (2 auta) | $500, $950, $1 200, $1 300 (4 auta) | $1 275 20 aut · $969–$1 800 | $650 227 aut · $425–$950 | $700 253 auta · $450–$1 050 | 22 500 zł |
| 2013 | — | $875, $2 300 (2 auta) | $738 6 aut · $669–$844 | $550 114 aut · $400–$875 | $575 122 auta · $400–$875 | 21 500 zł |
| 2012 | — | $750, $975 (2 auta) | $1 150 10 aut · $975–$2 025 | $500 144 auta · $375–$650 | $500 156 aut · $375–$750 | 21 500 zł |
| 2011 | — | — | $1 350 5 aut · $550–$1 500 | $425 115 aut · $350–$600 | $450 120 aut · $350–$600 | 20 500 zł |
| 2010 | — | $1 350, $1 400 (2 auta) | $1 350 5 aut · $750–$1 900 | $425 102 auta · $356–$594 | $450 109 aut · $375–$650 | 21 500 zł |
| 2009 | — | — | $800 (1 auto) | $425 83 auta · $375–$512 | $425 84 auta · $375–$525 | 21 000 zł |
| 2008 | — | — | $250, $375 (2 auta) | $250 27 aut · $200–$362 | $250 29 aut · $200–$375 | 20 000 zł |
| 2007 | — | — | $550 (1 auto) | $350 35 aut · $238–$425 | $350 36 aut · $244–$425 | 20 000 zł |
| 2006 | — | $1 000, $1 250 (2 auta) | — | $300 21 aut · $250–$450 | $300 23 auta · $250–$462 | 21 500 zł |
| 2005 | — | — | — | $275 11 aut · $238–$412 | $275 11 aut · $238–$412 | 20 000 zł |
| 2004 | $725 (1 auto) | — | $300, $450 (2 auta) | $275 17 aut · $200–$350 | $300 20 aut · $238–$412 | 20 500 zł |
| 2003 | — | — | — | $300 13 aut · $275–$350 | $300 13 aut · $275–$350 | 20 000 zł |
| 2002 | — | — | — | $400 8 aut · $306–$450 | $400 8 aut · $306–$450 | 20 000 zł |
| 2001 | — | — | $1 200 (1 auto) | $250 15 aut · $212–$388 | $262 16 aut · $219–$450 | 20 000 zł |
| 2000 | — | $1 400 (1 auto) | — | $275 15 aut · $162–$300 | $288 16 aut · $181–$325 | 21 500 zł |
| 1999 | — | — | $425 (1 auto) | $250 6 aut · $212–$325 | $250 7 aut · $225–$362 | 22 000 zł |
| 1998 | — | — | — | $200, $250, $325, $350 (4 auta) | $200, $250, $325, $350 (4 auta) | — |
| 1997 | — | — | — | $312 6 aut · $231–$412 | $312 6 aut · $231–$412 | 19 500 zł |
| 1996 | — | — | — | $300 5 aut · $250–$375 | $300 5 aut · $250–$375 | 19 500 zł |
| 1995 | — | — | — | $225 5 aut · $200–$300 | $225 5 aut · $200–$300 | 21 500 zł |
* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 163 auta z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 184 auta z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 301 aut bez znanego przebiegu.
Ostatnio sprzedane auta Nissan Maxima
- 2020 Nissan Maxima — SV · 243 851 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 875 · 07.11.2026 · Copart
- 2013 Nissan Maxima — 3.5 S · 262 144 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $400 · 06.11.2026 · Copart
- 2010 Nissan Maxima — 3.5 S · 146 569 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 900 · 06.11.2026 · IAAI
- 2003 Nissan Maxima — Gxe · 259 990 km · Salvage · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $425 · 06.11.2026 · Copart
- 2012 Nissan Maxima — 200 743 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $500 · 06.11.2026 · Copart
- 2011 Nissan Maxima — 3.5 S · 220 718 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $175 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 Nissan Maxima — 3.5 SR · 421 906 km · Salvage · Lewy bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $925 · 06.11.2026 · IAAI
- 2016 Nissan Maxima — Platinum · 203 860 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 000 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 Nissan Maxima — 3.5 SV · 210 657 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 675 · 06.11.2026 · IAAI
- 2009 Nissan Maxima — 3.5 SV · 285 218 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $375 · 06.11.2026 · IAAI
- 2016 Nissan Maxima — 3.5 SR · 198 279 km · Rebuilt · Przód · Odpala · sprzedane za $1 150 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 Nissan Maxima — 3.5 S · 155 657 km · Salvage · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 650 · 06.11.2026 · Copart
- 2021 Nissan Maxima — SV · 179 841 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 250 · 06.11.2026 · Copart
- 2011 Nissan Maxima — 3.5 S · 142 168 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 200 · 06.11.2026 · Copart
- 2021 Nissan Maxima — SR · 47 133 km · Salvage · Wandalizm · brak testu · sprzedane za $8 900 · 06.11.2026 · Copart
- 2017 Nissan Maxima — 3.5 S · 221 280 km · nieznany · Przód · brak testu · sprzedane za $950 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 Nissan Maxima — Platinum · 196 737 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 950 · 06.11.2026 · Copart
- 2014 Nissan Maxima — 3.5 SV · 258 749 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $425 · 06.11.2026 · Copart
- 2012 Nissan Maxima — 3.5 S · 259 817 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $625 · 06.11.2026 · Copart
- 2011 Nissan Maxima — 3.5 S · 393 623 km · Clean · Przód · Nie odpala · sprzedane za $250 · 06.11.2026 · IAAI
Jak czytać te ceny
Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.
Nissan Maxima teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA
Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

