Nowy Jork--:--Chicago--:--Denver--:--Los Angeles--:--
Prawdziwe ceny sprzedaży

Hyundai Accent 2019 z USA Ceny z aukcji Copart i IAAI

Typowa cena na Copart i IAAI: $1 775 (192 auta z ostatnich 90 dni). Wybierz wersję, silnik i napęd — pokażemy ceny dokładnie takich aut i to, co podnosi albo obniża ich cenę.

Stan na 08.11.2026

Wybór wersji, silnika i napędu działa w przeglądarce z włączonym JavaScriptem.

W skrócie

Ile kosztuje Hyundai Accent 2019 z aukcji w USA?

  1. Typowa cena Hyundai Accent 2019 na aukcjach Copart i IAAI w USA to $1 775 — cena środkowa 192 auta sprzedanych od 12.08.2026 do 07.11.2026.
  2. Połowa z nich kosztowała od $1 350 do $2 250.
  3. Z czystym dokumentem (Clean) zwykle $1 750, po szkodzie (Salvage) $1 800. Ceny praktycznie takie same.
  4. Auto, które jeździ, zwykle $1 900, a takie, które nie odpala, $1 200.
  5. Pod dom w Polsce: orientacyjnie 27 500 zł bez akcyzy.

Ceny Hyundai Accent 2019 według wersji

WersjaTypowa cenaPołowa autAutPod dom
SE$1 800$1 375–2 20015228 000 zł
SEL$1 775$1 350–2 2753227 500 zł
Limited$1 550$1 200–2 275826 500 zł

Ceny Hyundai Accent 2019 według przebiegu

PrzebiegTypowa cenaPołowa autAutPod dom
50–100 tys. km$2 150$1 550–2 8502028 500 zł
100–150 tys. km$1 975$1 600–2 5005229 000 zł
ponad 150 tys. km$1 650$1 300–2 05011427 000 zł

Sąsiednie roczniki

Pytania i odpowiedzi

Najczęstsze pytania o Hyundai Accent 2019

Ile kosztuje Hyundai Accent 2019 z aukcji w USA?

Typowo $1 775 — tyle wynosi cena środkowa 192 auta sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $1 350 do $2 250. Cena konkretnej wersji, silnika i napędu jest w wyborze auta na tej stronie.

Ile kosztuje sprowadzenie auta Hyundai Accent 2019 do Polski?

Orientacyjnie 27 500 zł pod dom, bez akcyzy — z transportem, cłem, VAT i opłatami. Dokładną kwotę dla konkretnego auta policzymy na WhatsApp.

Ile kosztuje rocznik 2020?

Hyundai Accent 2020: typowo $1 850 — drożej o $75 niż 2019 (145 aut).

Ile kosztuje rocznik 2018?

Hyundai Accent 2018: typowo $1 600 — taniej o $175 niż 2019 (105 aut).

Która wersja Hyundai Accent 2019 jest najdroższa?

Z wersji z co najmniej 5 sprzedażami najdroższa była SE (typowo $1 800), najtańsza Limited ($1 550).

Czy kwota pod dom zawiera akcyzę?

Nie. Kwota pod dom jest orientacyjna i obejmuje transport, cło, VAT i opłaty, bez akcyzy.

Auta teraz na aukcjachWyniki aukcjiKalkulator importuCeny aut z USA

* Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

Pliki cookie

Ciasteczka pomiarowe tylko za Twoją zgodą

Bez Twojej zgody nie zapisujemy ciasteczek pomiarowych ani reklamowych. Pomiar z ciasteczkami (Google Analytics, Microsoft Clarity) i piksele reklamowe (Google Ads, Meta) włączamy dopiero po Twojej zgodzie. Aukcje, wycena i obserwowane auta działają bez nich.

Polityka prywatności