Nowy Jork--:--Chicago--:--Denver--:--Los Angeles--:--

Honda HR-V z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI

Ceny końcowe aut Honda HR-V z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 10.08.2026 do 06.11.2026): 5 405 aut. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 08.11.2026.

Ile kosztuje Honda HR-V z aukcji w USA?

Typowo $5 100 — tyle wynosi cena środkowa 4 458 aut Honda HR-V sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $3 600 do $7 500.

Pod dom w Polsce: orientacyjnie 43 000 zł bez akcyzy.

Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu

Rocznikdo 50 tys. km50–100 tys. km100–150 tys. kmponad 150 tys. kmWszystkie przebiegiPod dom (mediana)*
2027$15 100, $17 000, $24 250 (3 auta)———$15 100, $17 000, $24 250 (3 auta)—
2026$11 675
24 auta · $10 300–$14 225
$11 000 (1 auto)——$11 450
25 aut · $10 300–$14 200
73 000 zł
2025$10 000
37 aut · $8 500–$13 000
$10 150
7 aut · $8 675–$11 050
——$10 075
44 auta · $8 500–$12 775
64 000 zł
2024$9 462
14 aut · $7 738–$11 044
$10 350
14 aut · $8 238–$11 375
$3 150, $8 450 (2 auta)$6 150 (1 auto)$9 500
31 aut · $7 600–$11 350
62 000 zł
2023$8 850
6 aut · $8 050–$13 850
$8 775
9 aut · $7 300–$13 150
$12 000, $12 600 (2 auta)$5 425, $9 300, $9 600 (3 auta)$9 400
20 aut · $7 900–$12 925
60 500 zł
2022$7 700
7 aut · $6 975–$9 450
$7 138
14 aut · $5 425–$9 075
$5 600, $5 700, $6 500, $6 750 (4 auta)$4 462
12 aut · $4 019–$5 688
$6 450
37 aut · $4 700–$7 975
49 000 zł
2021—$9 050
8 aut · $7 025–$9 800
$6 000
11 aut · $4 800–$6 150
$4 875
9 aut · $4 000–$5 200
$6 000
28 aut · $4 781–$6 675
46 000 zł
2020$7 700 (1 auto)$5 750
6 aut · $4 838–$6 625
$4 850
5 aut · $4 600–$7 000
$4 200
7 aut · $2 762–$6 150
$5 100
19 aut · $4 225–$6 850
48 000 zł
2019$8 300 (1 auto)$5 175
6 aut · $3 850–$6 838
$5 300
10 aut · $5 012–$5 750
$4 450
36 aut · $3 875–$5 362
$4 800
53 auta · $3 900–$5 800
41 000 zł
2018$4 550, $6 700, $8 150 (3 auta)$5 100, $9 300 (2 auta)$5 175
8 aut · $3 825–$6 950
$4 225
50 aut · $3 156–$4 681
$4 350
63 auta · $3 238–$5 175
39 000 zł
2017—$7 700, $11 950 (2 auta)$5 000
12 aut · $4 412–$5 388
$3 562
70 aut · $2 512–$4 100
$3 775
84 auta · $2 738–$4 481
36 500 zł
2016$6 300, $7 000 (2 auta)$5 350, $6 400, $6 500, $8 300 (4 auta)$4 375
10 aut · $3 981–$4 925
$3 300
105 aut · $2 650–$4 050
$3 375
121 aut · $2 700–$4 500
34 500 zł

Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu

Rocznikdo 50 tys. km50–100 tys. km100–150 tys. kmponad 150 tys. kmWszystkie przebiegiPod dom (mediana)*
2027$12 300
33 auta · $10 400–$13 450
———$12 300
33 auta · $10 400–$13 450
75 000 zł
2026$9 300
313 aut · $7 700–$11 100
$7 850
5 aut · $7 600–$9 600
——$9 300
318 aut · $7 700–$11 075
61 500 zł
2025$8 800
375 aut · $7 350–$10 250
$7 900
75 aut · $5 950–$9 075
$6 025
8 aut · $5 400–$7 525
$5 425, $5 700, $5 800, $7 550 (4 auta)$8 600
462 auta · $7 100–$10 100
58 000 zł
2024$8 450
192 auta · $6 900–$9 700
$7 600
177 aut · $6 100–$8 750
$7 150
32 auta · $5 600–$7 550
$5 500
10 aut · $4 675–$5 912
$7 800
411 aut · $6 400–$9 100
54 500 zł
2023$6 800
54 auta · $5 400–$8 288
$7 300
151 aut · $6 050–$8 600
$6 400
45 aut · $5 100–$7 200
$5 125
14 aut · $4 312–$5 650
$6 825
264 auta · $5 500–$8 262
51 000 zł
2022$5 750
50 aut · $4 412–$6 750
$5 500
200 aut · $4 625–$6 625
$5 000
126 aut · $4 112–$6 075
$4 025
62 auta · $3 175–$5 000
$5 200
438 aut · $4 250–$6 400
43 000 zł
2021$5 100
23 auta · $4 200–$6 250
$5 600
126 aut · $4 406–$6 200
$5 100
92 auta · $3 838–$5 825
$3 850
63 auta · $2 975–$4 600
$4 950
304 auta · $3 838–$5 900
42 000 zł
2020$6 250
14 aut · $5 825–$7 424
$5 100
80 aut · $4 288–$6 100
$4 600
83 auta · $3 900–$5 250
$3 725
53 auta · $3 000–$4 050
$4 575
230 aut · $3 750–$5 700
40 000 zł
2019$6 200
20 aut · $5 175–$7 200
$5 300
96 aut · $4 200–$6 300
$4 350
164 auta · $3 788–$5 300
$3 650
152 auta · $2 888–$4 212
$4 225
432 auta · $3 450–$5 362
38 500 zł
2018$5 000
5 aut · $4 200–$5 100
$4 550
53 auta · $3 800–$5 250
$4 050
89 aut · $3 350–$4 900
$3 300
156 aut · $2 700–$3 950
$3 750
303 auta · $2 950–$4 600
36 500 zł
2017$3 200, $3 650, $3 750, $4 400 (4 auta)$4 912
42 auta · $3 431–$5 388
$3 600
78 aut · $2 856–$4 650
$3 100
175 aut · $2 425–$3 700
$3 350
299 aut · $2 550–$4 250
35 000 zł
2016$3 350, $3 850, $3 900 (3 auta)$4 150
36 aut · $3 250–$4 950
$3 725
80 aut · $3 100–$4 612
$2 850
317 aut · $2 325–$3 350
$3 050
436 aut · $2 500–$3 612
33 500 zł

* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 209 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 284 auta z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 454 auta bez znanego przebiegu.

Ostatnio sprzedane auta Honda HR-V

  • 2019 Honda HR-V — EX · 104 078 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $7 600 · 06.11.2026 · Copart
  • 2024 Honda HR-V — EXL · 96 166 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $5 500 · 06.11.2026 · Copart
  • 2022 Honda HR-V — EX · 151 922 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 550 · 06.11.2026 · Copart
  • 2016 Honda HR-V — EX · 76 003 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $1 700 · 06.11.2026 · Copart
  • 2016 Honda HR-V — EXL · 166 480 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 100 · 06.11.2026 · Copart
  • 2016 Honda HR-V — EX · 317 366 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 250 · 06.11.2026 · Copart
  • 2018 Honda HR-V — LX · 129 491 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 000 · 06.11.2026 · Copart
  • 2020 Honda HR-V — LX · 90 844 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 450 · 06.11.2026 · Copart
  • 2016 Honda HR-V — EX · 156 893 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 550 · 06.11.2026 · Copart
  • 2018 Honda HR-V — EXL · 23 554 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $6 200 · 06.11.2026 · Copart
  • 2016 Honda HR-V — EX · 346 889 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 850 · 06.11.2026 · Copart
  • 2017 Honda HR-V — LX · 190 735 km · Salvage · Prawy tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 350 · 06.11.2026 · IAAI
  • 2018 Honda HR-V — LX · 72 924 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $2 050 · 06.11.2026 · Copart
  • 2022 Honda HR-V — EX · 122 439 km · Non-repairable · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 250 · 06.11.2026 · Copart
  • 2026 Honda HR-V — LX · 6 647 km · Salvage · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $9 500 · 06.11.2026 · Copart
  • 2019 Honda HR-V — LX · 62 938 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $6 150 · 06.11.2026 · IAAI
  • 2026 Honda HR-V — 2WD Sport · 25 135 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $10 500 · 06.11.2026 · IAAI
  • 2018 Honda HR-V — EX · 145 032 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 000 · 06.11.2026 · Copart
  • 2021 Honda HR-V — Sport · 67 555 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 100 · 06.11.2026 · Copart
  • 2016 Honda HR-V — EX · 186 064 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 250 · 06.11.2026 · Copart

Jak czytać te ceny

Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.

Honda HR-V teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA

Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

Pliki cookie

Ciasteczka pomiarowe tylko za Twoją zgodą

Bez Twojej zgody nie zapisujemy ciasteczek pomiarowych ani reklamowych. Pomiar z ciasteczkami (Google Analytics, Microsoft Clarity) i piksele reklamowe (Google Ads, Meta) włączamy dopiero po Twojej zgodzie. Aukcje, wycena i obserwowane auta działają bez nich.

Polityka prywatności