GMC Terrain z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI
Ceny końcowe aut GMC Terrain z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 10.08.2026 do 06.11.2026): 6 541 aut. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 07.11.2026.
Ile kosztuje GMC Terrain z aukcji w USA?
Typowo $2 000 — tyle wynosi cena środkowa 5 482 auta GMC Terrain sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $800 do $4 550.
Pod dom w Polsce: orientacyjnie 29 000 zł bez akcyzy.
Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | $20 000 5 aut · $19 600–$21 000 | — | — | — | $20 000 5 aut · $19 600–$21 000 | 108 500 zł |
| 2026 | $14 950 59 aut · $11 088–$17 750 | $16 475 6 aut · $14 888–$17 500 | — | — | $15 000 65 aut · $11 100–$17 800 | 87 000 zł |
| 2025 | $13 300 7 aut · $11 150–$15 850 | $12 800, $13 000, $13 100, $14 475 (4 auta) | — | — | $13 100 11 aut · $12 250–$15 112 | 77 500 zł |
| 2024 | $9 050 24 auta · $7 750–$11 062 | $9 825 24 auta · $8 162–$12 544 | $9 400 10 aut · $6 950–$11 862 | $7 750 8 aut · $6 175–$8 975 | $8 950 66 aut · $7 425–$11 588 | 61 000 zł |
| 2023 | $7 325, $10 875, $11 600 (3 auta) | $3 400, $7 350, $15 300 (3 auta) | $6 650 10 aut · $6 100–$8 700 | $6 350 6 aut · $5 150–$6 688 | $6 700 22 auta · $6 012–$9 850 | 50 500 zł |
| 2022 | — | $8 000 15 aut · $5 762–$8 150 | $8 250 10 aut · $4 650–$9 500 | $4 850 33 auta · $4 050–$6 100 | $5 838 58 aut · $4 312–$8 100 | 45 500 zł |
| 2021 | — | $9 000 5 aut · $6 700–$9 000 | $5 600 6 aut · $5 275–$6 525 | $5 125 14 aut · $4 238–$6 825 | $5 700 25 aut · $4 350–$7 975 | 45 500 zł |
| 2020 | $3 500, $4 900, $5 500 (3 auta) | $6 125 14 aut · $3 298–$9 138 | $6 500 28 aut · $4 675–$7 375 | $4 150 53 auta · $2 950–$4 900 | $4 625 98 aut · $3 300–$6 425 | 40 500 zł |
| 2019 | $7 500 (1 auto) | $6 500 8 aut · $6 050–$7 725 | $5 025 42 auta · $3 925–$6 175 | $4 000 93 auta · $2 950–$4 900 | $4 250 144 auta · $3 250–$5 600 | 39 500 zł |
| 2018 | — | $4 150, $5 300, $7 500, $10 300 (4 auta) | $3 500 16 aut · $2 994–$5 825 | $3 550 94 auta · $2 712–$4 550 | $3 650 114 aut · $2 800–$4 712 | 36 000 zł |
| 2017 | — | $2 050, $2 500, $3 350 (3 auta) | $2 200 15 aut · $1 250–$2 825 | $1 200 126 aut · $825–$1 762 | $1 250 144 auta · $850–$1 931 | 26 000 zł |
| 2016 | — | $2 400, $2 500, $3 650 (3 auta) | $2 050 15 aut · $1 450–$3 000 | $1 150 105 aut · $650–$1 550 | $1 250 123 auta · $725–$1 700 | 25 500 zł |
| 2015 | $800 (1 auto) | $3 200, $4 700 (2 auta) | $1 500 16 aut · $956–$2 212 | $875 179 aut · $562–$1 250 | $900 198 aut · $581–$1 325 | 24 000 zł |
| 2014 | — | — | $2 048 7 aut · $1 362–$2 325 | $712 140 aut · $450–$1 050 | $750 147 aut · $450–$1 100 | 23 000 zł |
| 2013 | — | $1 325, $1 450 (2 auta) | $1 575 6 aut · $1 200–$1 762 | $675 161 aut · $450–$925 | $700 169 aut · $450–$975 | 23 000 zł |
| 2012 | — | $775, $1 800 (2 auta) | $1 425 7 aut · $875–$1 625 | $600 111 aut · $425–$900 | $625 120 aut · $444–$925 | 23 500 zł |
| 2011 | — | — | $850 5 aut · $525–$1 200 | $575 78 aut · $362–$750 | $575 83 auta · $400–$788 | 23 000 zł |
| 2010 | — | — | $450, $1 325, $1 450, $2 000 (4 auta) | $500 39 aut · $325–$700 | $550 43 auta · $338–$775 | 23 000 zł |
Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | $6 600, $9 975, $10 600 (3 auta) | — | — | — | $6 600, $9 975, $10 600 (3 auta) | — |
| 2026 | $9 700 127 aut · $7 800–$11 775 | $4 750, $5 575, $7 800, $11 000 (4 auta) | — | — | $9 700 131 aut · $7 700–$11 725 | 63 500 zł |
| 2025 | $9 350 33 auta · $7 500–$10 600 | $9 100 9 aut · $7 400–$11 100 | $7 500 (1 auto) | — | $9 200 43 auta · $7 450–$10 900 | 61 500 zł |
| 2024 | $7 438 96 aut · $5 956–$9 625 | $7 300 111 aut · $5 600–$8 600 | $5 700 26 aut · $4 825–$7 075 | $5 350, $5 500, $5 700, $6 600 (4 auta) | $7 200 237 aut · $5 500–$8 800 | 52 000 zł |
| 2023 | $7 300 24 auta · $5 900–$8 775 | $8 300 69 aut · $6 600–$10 100 | $6 500 41 aut · $4 450–$8 300 | $4 350 6 aut · $2 888–$4 988 | $7 500 140 aut · $5 175–$9 200 | 54 000 zł |
| 2022 | $7 750 22 auta · $5 925–$8 981 | $6 700 102 auta · $5 100–$8 219 | $5 750 81 aut · $4 650–$7 400 | $4 425 34 auta · $3 812–$5 825 | $6 100 239 aut · $4 575–$7 700 | 47 500 zł |
| 2021 | $3 400, $4 425, $4 800, $8 600 (4 auta) | $4 825 49 aut · $3 850–$6 100 | $4 700 73 auta · $3 750–$5 850 | $3 612 68 aut · $2 638–$4 312 | $4 275 194 auta · $3 350–$5 400 | 39 000 zł |
| 2020 | $4 850 7 aut · $3 875–$5 675 | $5 038 46 aut · $3 950–$5 775 | $4 300 117 aut · $3 300–$5 100 | $3 550 177 aut · $2 750–$4 250 | $3 900 347 aut · $3 000–$4 850 | 37 500 zł |
| 2019 | $7 400, $7 900 (2 auta) | $4 125 42 auta · $3 050–$5 538 | $4 050 103 auta · $3 375–$4 825 | $3 250 275 aut · $2 500–$4 050 | $3 550 422 auta · $2 700–$4 300 | 35 500 zł |
| 2018 | $3 100, $5 700 (2 auta) | $4 000 27 aut · $3 625–$5 650 | $3 775 74 auta · $3 000–$4 588 | $3 325 272 auta · $2 594–$4 050 | $3 500 375 aut · $2 700–$4 150 | 35 500 zł |
| 2017 | $1 200, $1 500, $4 350 (3 auta) | $2 425 24 auta · $1 825–$3 325 | $1 725 78 aut · $1 200–$2 275 | $1 100 202 auta · $650–$1 600 | $1 300 307 aut · $800–$1 888 | 26 000 zł |
| 2016 | — | $1 425 10 aut · $1 031–$2 469 | $1 450 45 aut · $1 100–$1 900 | $900 226 aut · $600–$1 288 | $975 281 aut · $650–$1 450 | 24 500 zł |
| 2015 | — | $1 200 6 aut · $1 025–$1 788 | $1 000 31 aut · $862–$1 562 | $725 287 aut · $488–$1 050 | $775 324 auta · $500–$1 100 | 23 500 zł |
| 2014 | $850 (1 auto) | $1 400 8 aut · $881–$2 025 | $1 125 20 aut · $862–$1 600 | $775 191 aut · $462–$1 050 | $800 220 aut · $500–$1 100 | 23 500 zł |
| 2013 | $1 400 (1 auto) | $1 625 6 aut · $1 125–$2 875 | $1 275 15 aut · $988–$1 575 | $625 199 aut · $412–$875 | $650 221 aut · $425–$950 | 23 000 zł |
| 2012 | $1 400, $6 500 (2 auta) | $1 088 6 aut · $881–$1 350 | $1 150 12 aut · $894–$1 812 | $575 163 auta · $375–$800 | $600 183 auta · $400–$900 | 23 000 zł |
| 2011 | — | $925, $2 000 (2 auta) | $912 14 aut · $438–$1 212 | $488 118 aut · $350–$788 | $500 134 auta · $356–$869 | 22 500 zł |
| 2010 | — | $1 600 (1 auto) | $425, $925, $2 000 (3 auta) | $525 42 auta · $406–$775 | $525 46 aut · $425–$819 | 22 500 zł |
* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 376 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 287 aut z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 396 aut bez znanego przebiegu.
Ostatnio sprzedane auta GMC Terrain
- 2017 GMC Terrain — SLE · 200 161 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 350 · 06.11.2026 · Copart
- 2020 GMC Terrain — Denali · 204 739 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 650 · 06.11.2026 · Copart
- 2018 GMC Terrain — SLE · 98 632 km · Salvage · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 250 · 06.11.2026 · Copart
- 2014 GMC Terrain — SLT · 135 172 km · Salvage · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $900 · 06.11.2026 · Copart
- 2018 GMC Terrain — SLT · 359 051 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 850 · 06.11.2026 · Copart
- 2019 GMC Terrain — SLT · 136 799 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 450 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 GMC Terrain — SLE · 228 313 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $575 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 GMC Terrain — SLE-2 · 245 816 km · Clean · Normalne zużycie · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 250 · 06.11.2026 · IAAI
- 2016 GMC Terrain — Denali · 252 266 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 300 · 06.11.2026 · Copart
- 2010 GMC Terrain — SLT · 398 073 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $200 · 06.11.2026 · Copart
- 2013 GMC Terrain — SLE-2 · 178 483 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $825 · 06.11.2026 · IAAI
- 2020 GMC Terrain — AWD Denali · 113 914 km · Salvage · Prawy przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 650 · 06.11.2026 · IAAI
- 2017 GMC Terrain — SLT · 232 354 km · Clean · Lewy przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 500 · 06.11.2026 · IAAI
- 2021 GMC Terrain — AWD SLT · 203 635 km · Clean · Lewy przód · Nie odpala · sprzedane za $4 350 · 06.11.2026 · IAAI
- 2023 GMC Terrain — SLT · 100 148 km · Non-repairable · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $5 000 · 06.11.2026 · Copart
- 2019 GMC Terrain — SLE · 143 356 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 400 · 06.11.2026 · Copart
- 2017 GMC Terrain — SLE · 212 792 km · Salvage · Tył · brak testu · sprzedane za $1 100 · 06.11.2026 · Copart
- 2015 GMC Terrain — SLE-2 · 163 950 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $725 · 06.11.2026 · IAAI
- 2015 GMC Terrain — SLE · 172 158 km · Clean · Normalne zużycie · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $375 · 06.11.2026 · Copart
- 2024 GMC Terrain — SLT · 31 282 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $11 100 · 06.11.2026 · Copart
Jak czytać te ceny
Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.
GMC Terrain teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA
Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

