Cadillac XT4 z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI
Ceny końcowe aut Cadillac XT4 z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 12.08.2026 do 06.11.2026): 514 aut. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 07.11.2026.
Ile kosztuje Cadillac XT4 z aukcji w USA?
Typowo $5 300 — tyle wynosi cena środkowa 396 aut Cadillac XT4 sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $3 800 do $7 250.
Pod dom w Polsce: orientacyjnie 43 500 zł bez akcyzy.
Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | $9 975, $14 500 (2 auta) | $19 050 (1 auto) | — | — | $9 975, $14 500, $19 050 (3 auta) | — |
| 2024 | $7 100, $10 700, $14 000 (3 auta) | $8 700, $10 250, $10 625 (3 auta) | — | — | $10 438 6 aut · $9 088–$10 681 | 67 000 zł |
| 2023 | $9 275 (1 auto) | $9 100 5 aut · $6 550–$13 400 | $5 200, $6 700, $9 500, $14 300 (4 auta) | — | $9 188 10 aut · $6 588–$12 425 | 60 500 zł |
| 2022 | — | $8 800, $10 600, $23 400 (3 auta) | — | — | $8 800, $10 600, $23 400 (3 auta) | — |
| 2021 | — | $5 000, $8 400 (2 auta) | $3 700, $7 000, $7 050, $8 350 (4 auta) | $3 900 5 aut · $1 400–$6 300 | $6 300 11 aut · $3 800–$7 700 | 48 000 zł |
| 2020 | — | $5 750, $8 900 (2 auta) | $3 400 7 aut · $2 550–$5 550 | $3 825 6 aut · $3 600–$4 425 | $3 900 15 aut · $3 450–$5 975 | 39 000 zł |
| 2019 | — | $5 225, $9 750 (2 auta) | $6 212 12 aut · $4 650–$7 150 | $3 550, $6 000 (2 auta) | $5 888 16 aut · $4 650–$7 150 | 45 500 zł |
Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | $10 500 12 aut · $6 975–$12 088 | $5 600, $8 800, $12 800 (3 auta) | — | — | $10 500 15 aut · $6 850–$12 225 | 65 500 zł |
| 2024 | $9 300 22 auta · $7 012–$10 775 | $7 600 11 aut · $4 650–$10 550 | $1 800 (1 auto) | — | $8 250 34 auta · $5 600–$10 775 | 56 000 zł |
| 2023 | $7 700 13 aut · $7 200–$8 400 | $6 300 29 aut · $5 200–$7 250 | $4 650 9 aut · $2 950–$6 300 | $2 850, $5 400, $6 300, $6 400 (4 auta) | $6 400 55 aut · $4 700–$7 450 | 48 000 zł |
| 2022 | $5 600 5 aut · $5 400–$8 000 | $5 612 18 aut · $4 238–$7 725 | $4 500 9 aut · $3 750–$4 950 | $5 600 (1 auto) | $5 325 33 auta · $4 350–$7 500 | 43 500 zł |
| 2021 | $5 150, $6 800, $8 600 (3 auta) | $5 400 15 aut · $4 750–$6 650 | $5 350 8 aut · $4 806–$6 362 | $3 300, $3 600 (2 auta) | $5 350 28 aut · $4 738–$6 825 | 44 000 zł |
| 2020 | $5 200, $5 300, $6 100 (3 auta) | $3 950 17 aut · $2 850–$6 350 | $4 050 19 aut · $3 350–$4 862 | $3 950 15 aut · $2 938–$5 000 | $4 025 54 auta · $2 931–$5 200 | 38 000 zł |
| 2019 | $1 900, $5 150, $5 350, $7 000 (4 auta) | $5 200 27 aut · $3 400–$7 238 | $4 500 45 aut · $3 000–$5 625 | $4 150 37 aut · $3 000–$5 050 | $4 400 113 aut · $3 000–$5 800 | 39 000 zł |
* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 36 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 29 aut z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 53 auta bez znanego przebiegu.
Ostatnio sprzedane auta Cadillac XT4
- 2019 Cadillac XT4 — Sport · 139 409 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 000 · 06.11.2026 · Copart
- 2019 Cadillac XT4 — Sport · 110 160 km · Salvage · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 750 · 06.11.2026 · Copart
- 2024 Cadillac XT4 — Luxury · 35 248 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $8 200 · 06.11.2026 · Copart
- 2024 Cadillac XT4 — Luxury · 42 802 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $9 300 · 06.11.2026 · Copart
- 2019 Cadillac XT4 — Sport · 155 191 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 550 · 05.11.2026 · Copart
- 2020 Cadillac XT4 — Sport · 89 903 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $8 900 · 05.11.2026 · Copart
- 2019 Cadillac XT4 — Sport · 99 116 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 000 · 05.11.2026 · Copart
- 2019 Cadillac XT4 — Premium Luxury · 130 902 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 700 · 05.11.2026 · Copart
- 2025 Cadillac XT4 — FWD Premium Luxury · 31 836 km · Salvage · Prawy bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $10 500 · 05.11.2026 · IAAI
- 2024 Cadillac XT4 — FWD Premium Luxury · 50 072 km · Non-repairable · Przód · Nie odpala · sprzedane za $8 300 · 05.11.2026 · IAAI
- 2023 Cadillac XT4 — Sport · 19 925 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $7 000 · 05.11.2026 · Copart
- 2022 Cadillac XT4 — AWD Premium Luxury · 132 283 km · Salvage · Prawy przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 750 · 04.11.2026 · IAAI
- 2025 Cadillac XT4 — Premium Luxury · 52 930 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $5 600 · 04.11.2026 · Copart
- 2021 Cadillac XT4 — Luxury · 37 916 km · Non-repairable · Tył · brak testu · sprzedane za $4 200 · 04.11.2026 · Copart
- 2021 Cadillac XT4 — Luxury · 88 231 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $5 200 · 04.11.2026 · Copart
- 2022 Cadillac XT4 — Premium Luxury · 123 825 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 500 · 04.11.2026 · Copart
- 2020 Cadillac XT4 — AWD Premium Luxury · 68 452 km · Flood · Lewy i prawy bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 650 · 04.11.2026 · IAAI
- 2023 Cadillac XT4 — Premium Luxury · 94 649 km · Clean · Normalne zużycie · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $15 600 · 03.11.2026 · Copart
- 2022 Cadillac XT4 — AWD Sport · 101 242 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 750 · 03.11.2026 · IAAI
- 2019 Cadillac XT4 — Premium Luxury · 135 806 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 150 · 03.11.2026 · IAAI
Jak czytać te ceny
Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.
Cadillac XT4 teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA
Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

