Nowy Jork--:--Chicago--:--Denver--:--Los Angeles--:--
Prawdziwe ceny sprzedaży

Cadillac SRX 2011 z USA Ceny z aukcji Copart i IAAI

Typowa cena na Copart i IAAI: $500 (258 aut z ostatnich 90 dni). Wybierz wersję, silnik i napęd — pokażemy ceny dokładnie takich aut i to, co podnosi albo obniża ich cenę.

Stan na 08.11.2026

Wybór wersji, silnika i napędu działa w przeglądarce z włączonym JavaScriptem.

W skrócie

Ile kosztuje Cadillac SRX 2011 z aukcji w USA?

  1. Typowa cena Cadillac SRX 2011 na aukcjach Copart i IAAI w USA to $500 — cena środkowa 258 aut sprzedanych od 12.08.2026 do 06.11.2026.
  2. Połowa z nich kosztowała od $325 do $800.
  3. Z czystym dokumentem (Clean) zwykle $600, po szkodzie (Salvage) $475 — Clean był droższy o $125.
  4. Auto, które jeździ, zwykle $650, a takie, które nie odpala, $350.
  5. Pod dom w Polsce: orientacyjnie 22 000 zł bez akcyzy.

Ceny Cadillac SRX 2011 według wersji

WersjaTypowa cenaPołowa autAutPod dom
Luxury Collection$500$350–77516522 000 zł
Performance Collection$550$350–8003822 500 zł
Premium Collection$550$350–9503222 500 zł
Standard$300$250–5501121 000 zł

Ceny Cadillac SRX 2011 według przebiegu

PrzebiegTypowa cenaPołowa autAutPod dom
100–150 tys. km$1 150$625–2 1501425 500 zł
ponad 150 tys. km$500$350–80020722 000 zł

Sąsiednie roczniki

Pytania i odpowiedzi

Najczęstsze pytania o Cadillac SRX 2011

Ile kosztuje Cadillac SRX 2011 z aukcji w USA?

Typowo $500 — tyle wynosi cena środkowa 258 aut sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $325 do $800. Cena konkretnej wersji, silnika i napędu jest w wyborze auta na tej stronie.

Ile kosztuje sprowadzenie auta Cadillac SRX 2011 do Polski?

Orientacyjnie 22 000 zł pod dom, bez akcyzy — z transportem, cłem, VAT i opłatami. Dokładną kwotę dla konkretnego auta policzymy na WhatsApp.

Ile kosztuje rocznik 2012?

Cadillac SRX 2012: typowo $575 — drożej o $75 niż 2011 (329 aut).

Ile kosztuje rocznik 2010?

Cadillac SRX 2010: typowo $475 — taniej o $25 niż 2011 (178 aut).

Która wersja Cadillac SRX 2011 jest najdroższa?

Z wersji z co najmniej 5 sprzedażami najdroższa była Performance Collection (typowo $550), najtańsza Standard ($300).

Czy kwota pod dom zawiera akcyzę?

Nie. Kwota pod dom jest orientacyjna i obejmuje transport, cło, VAT i opłaty, bez akcyzy.

Auta teraz na aukcjachWyniki aukcjiKalkulator importuCeny aut z USA

* Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

Pliki cookie

Ciasteczka pomiarowe tylko za Twoją zgodą

Bez Twojej zgody nie zapisujemy ciasteczek pomiarowych ani reklamowych. Pomiar z ciasteczkami (Google Analytics, Microsoft Clarity) i piksele reklamowe (Google Ads, Meta) włączamy dopiero po Twojej zgodzie. Aukcje, wycena i obserwowane auta działają bez nich.

Polityka prywatności