Buick Enclave z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI
Ceny końcowe aut Buick Enclave z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 10.08.2026 do 06.11.2026): 3 087 aut. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 07.11.2026.
Ile kosztuje Buick Enclave z aukcji w USA?
Typowo $1 400 — tyle wynosi cena środkowa 2 594 auta Buick Enclave sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $600 do $3 550.
Pod dom w Polsce: orientacyjnie 26 500 zł bez akcyzy.
Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | $21 300 25 aut · $16 300–$24 800 | $14 500, $23 300 (2 auta) | — | — | $21 300 27 aut · $16 150–$24 500 | 115 500 zł |
| 2025 | $18 475 6 aut · $14 544–$21 694 | $17 100 7 aut · $15 750–$21 150 | — | — | $17 100 13 aut · $14 500–$21 900 | 94 000 zł |
| 2024 | $15 000 (1 auto) | $6 000, $6 400, $10 700, $18 900 (4 auta) | $6 700, $7 400 (2 auta) | — | $7 400 7 aut · $6 550–$12 850 | 53 500 zł |
| 2023 | $9 300, $14 525 (2 auta) | $11 100 7 aut · $7 600–$12 700 | $7 200 (1 auto) | $3 800 (1 auto) | $9 300 11 aut · $6 950–$12 700 | 61 500 zł |
| 2022 | $7 100 (1 auto) | $8 100, $9 800, $12 200 (3 auta) | — | $5 200 9 aut · $4 350–$5 700 | $5 700 13 aut · $4 450–$7 100 | 46 000 zł |
| 2021 | — | $11 400 5 aut · $11 000–$11 400 | $5 500, $6 900, $9 075, $10 000 (4 auta) | $5 500 (1 auto) | $9 538 10 aut · $5 850–$11 300 | 63 000 zł |
| 2020 | — | $7 000 7 aut · $6 650–$9 200 | $6 525 9 aut · $3 700–$7 100 | $4 250 21 aut · $3 650–$5 500 | $5 100 37 aut · $3 650–$6 700 | 42 000 zł |
| 2019 | — | $3 825, $5 075, $6 850 (3 auta) | $5 400 11 aut · $4 525–$6 075 | $3 500 24 auta · $2 412–$5 025 | $4 375 38 aut · $3 012–$5 669 | 38 500 zł |
| 2018 | — | $3 050, $6 950, $13 800 (3 auta) | $4 750, $6 800 (2 auta) | $2 875 23 auta · $2 075–$4 350 | $3 175 28 aut · $2 150–$4 988 | 33 500 zł |
| 2017 | — | $11 500 (1 auto) | $3 250 9 aut · $2 200–$4 100 | $1 375 52 auta · $938–$2 000 | $1 600 62 auta · $1 006–$2 856 | 27 000 zł |
| 2016 | — | $2 000, $5 900 (2 auta) | $4 275 6 aut · $2 062–$5 212 | $1 238 50 aut · $550–$1 794 | $1 300 58 aut · $631–$2 212 | 26 500 zł |
| 2015 | — | — | $3 275 10 aut · $1 994–$3 838 | $900 63 auta · $650–$1 575 | $1 050 73 auta · $650–$1 775 | 24 500 zł |
| 2014 | — | — | $2 575, $2 750, $3 050, $6 200 (4 auta) | $762 74 auta · $550–$1 350 | $800 78 aut · $550–$1 400 | 24 000 zł |
| 2013 | — | — | $1 500, $3 150 (2 auta) | $650 29 aut · $475–$850 | $650 31 aut · $475–$1 138 | 23 000 zł |
| 2012 | — | $3 000 (1 auto) | $575, $1 200, $2 150 (3 auta) | $488 70 aut · $381–$869 | $500 74 auta · $400–$894 | 22 000 zł |
| 2011 | $600 (1 auto) | — | $1 750 (1 auto) | $400 68 aut · $300–$631 | $400 70 aut · $306–$644 | 21 500 zł |
| 2010 | — | $2 500 (1 auto) | $375, $1 475 (2 auta) | $510 30 aut · $306–$725 | $525 33 auta · $325–$750 | 23 000 zł |
| 2009 | — | — | $700 (1 auto) | $375 21 aut · $300–$500 | $400 22 auta · $306–$556 | 22 000 zł |
| 2008 | — | — | $1 470 (1 auto) | $450 33 auta · $300–$525 | $450 34 auta · $312–$544 | 22 000 zł |
Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | $11 200 43 auta · $8 600–$15 350 | — | — | — | $11 200 43 auta · $8 600–$15 350 | 71 000 zł |
| 2025 | $12 350 34 auta · $10 344–$15 400 | $9 300 10 aut · $7 625–$11 475 | — | — | $11 800 44 auta · $9 125–$15 100 | 72 500 zł |
| 2024 | $8 700 23 auta · $7 000–$10 050 | $6 000 19 aut · $4 125–$9 550 | $4 450, $6 100, $6 300 (3 auta) | — | $7 500 45 aut · $5 000–$9 700 | 54 000 zł |
| 2023 | $6 900 17 aut · $6 600–$9 200 | $7 650 32 auta · $4 975–$10 100 | $7 700 10 aut · $5 250–$8 506 | $3 550, $3 550, $4 050, $4 800 (4 auta) | $7 300 63 auta · $4 775–$9 200 | 51 000 zł |
| 2022 | $5 375 6 aut · $2 738–$7 675 | $7 100 22 auta · $4 475–$8 850 | $4 850 22 auta · $3 788–$5 969 | $3 888 10 aut · $2 738–$4 631 | $5 050 60 aut · $3 831–$7 750 | 43 000 zł |
| 2021 | $2 600, $7 000, $7 100, $7 900 (4 auta) | $5 925 19 aut · $4 125–$7 150 | $4 250 38 aut · $3 056–$5 475 | $3 575 32 auta · $2 362–$4 300 | $4 100 93 auta · $3 050–$5 500 | 39 000 zł |
| 2020 | $9 100 (1 auto) | $4 700 17 aut · $3 650–$5 900 | $4 250 47 aut · $3 150–$5 450 | $3 438 54 auta · $2 650–$4 212 | $3 900 119 aut · $2 775–$4 975 | 37 500 zł |
| 2019 | $5 200, $6 000, $7 200, $11 650 (4 auta) | $5 050 8 aut · $2 950–$6 238 | $3 950 41 aut · $3 150–$4 800 | $2 875 93 auta · $2 250–$3 600 | $3 250 146 aut · $2 500–$4 200 | 34 500 zł |
| 2018 | — | $4 275 10 aut · $3 538–$5 850 | $3 800 25 aut · $3 250–$5 100 | $2 600 103 auta · $1 850–$3 425 | $2 938 138 aut · $2 075–$3 950 | 33 500 zł |
| 2017 | — | $3 175 8 aut · $2 150–$4 338 | $2 550 27 aut · $1 575–$3 250 | $1 200 142 auta · $731–$1 850 | $1 425 177 aut · $850–$2 200 | 26 000 zł |
| 2016 | — | $2 500 7 aut · $2 162–$3 725 | $1 925 22 auta · $1 425–$2 519 | $950 133 auta · $625–$1 450 | $1 100 162 auta · $700–$1 738 | 25 000 zł |
| 2015 | — | $5 000 5 aut · $3 700–$5 350 | $2 900 11 aut · $2 300–$3 275 | $875 152 auta · $550–$1 306 | $912 168 aut · $569–$1 600 | 24 500 zł |
| 2014 | — | $3 000, $3 050, $3 300, $4 000 (4 auta) | $2 350 11 aut · $1 462–$3 050 | $675 161 aut · $450–$1 050 | $725 176 aut · $475–$1 281 | 23 500 zł |
| 2013 | — | $2 300, $2 775 (2 auta) | $1 750 9 aut · $1 200–$2 150 | $625 79 aut · $400–$962 | $675 90 aut · $412–$1 138 | 23 000 zł |
| 2012 | — | $2 000, $4 850 (2 auta) | $1 550 9 aut · $1 200–$1 600 | $525 123 auta · $375–$850 | $600 134 auta · $381–$925 | 23 000 zł |
| 2011 | — | — | $825, $1 550, $2 450 (3 auta) | $500 88 aut · $375–$725 | $500 91 aut · $375–$750 | 22 000 zł |
| 2010 | — | — | $1 550 (1 auto) | $400 53 auta · $300–$625 | $412 54 auta · $306–$625 | 21 500 zł |
| 2009 | $425 (1 auto) | $1 400 (1 auto) | $300 (1 auto) | $475 34 auta · $375–$694 | $475 37 aut · $375–$700 | 22 000 zł |
| 2008 | — | $2 500 (1 auto) | $1 550, $2 000 (2 auta) | $400 32 auta · $300–$819 | $450 35 aut · $325–$912 | 22 500 zł |
* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 116 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 120 aut z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 257 aut bez znanego przebiegu.
Ostatnio sprzedane auta Buick Enclave
- 2023 Buick Enclave — Essence · 42 137 km · Salvage · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $8 200 · 06.11.2026 · Copart
- 2019 Buick Enclave — Essence · 95 437 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 350 · 06.11.2026 · Copart
- 2009 Buick Enclave — Cxl · 114 117 km · Clean · Odzysk przez bank · Odpala · sprzedane za $700 · 06.11.2026 · IAAI
- 2008 Buick Enclave — Cxl · 150 058 km · Clean · Uszkodzona skrzynia · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $100 · 06.11.2026 · IAAI
- 2009 Buick Enclave — Cxl · 188 728 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 100 · 06.11.2026 · Copart
- 2018 Buick Enclave — Premium · 206 324 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 600 · 06.11.2026 · IAAI
- 2022 Buick Enclave — Essence · 121 863 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 950 · 06.11.2026 · Copart
- 2014 Buick Enclave — 259 965 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $300 · 06.11.2026 · Copart
- 2017 Buick Enclave — 362 194 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $500 · 06.11.2026 · Copart
- 2015 Buick Enclave — 188 488 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 550 · 06.11.2026 · Copart
- 2019 Buick Enclave — Essence · 178 282 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 100 · 06.11.2026 · Copart
- 2024 Buick Enclave — Avenir AWD · 98 917 km · Salvage · Grad · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $16 950 · 06.11.2026 · IAAI
- 2018 Buick Enclave — Essence · 172 506 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 550 · 06.11.2026 · Copart
- 2014 Buick Enclave — 212 089 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 050 · 06.11.2026 · Copart
- 2021 Buick Enclave — Essence · 72 475 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 000 · 06.11.2026 · Copart
- 2020 Buick Enclave — AWD Essence · 277 993 km · Salvage · Tył · Nie odpala · sprzedane za $2 350 · 06.11.2026 · IAAI
- 2013 Buick Enclave — 274 155 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $350 · 06.11.2026 · Copart
- 2012 Buick Enclave — 239 240 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $600 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 Buick Enclave — Leather · 296 462 km · Clean · Tył · Nie odpala · sprzedane za $550 · 06.11.2026 · IAAI
- 2017 Buick Enclave — 118 193 km · Clean · Normalne zużycie · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 950 · 05.11.2026 · Copart
Jak czytać te ceny
Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.
Buick Enclave teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA
Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

