Nowy Jork--:--Chicago--:--Denver--:--Los Angeles--:--

BMW X1 z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI

Ceny końcowe aut BMW X1 z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 11.08.2026 do 06.11.2026): 1 514 aut. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 08.11.2026.

Ile kosztuje BMW X1 z aukcji w USA?

Typowo $3 200 — tyle wynosi cena środkowa 1 225 aut BMW X1 sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $1 550 do $6 100.

Pod dom w Polsce: orientacyjnie 34 500 zł bez akcyzy.

Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu

Rocznikdo 50 tys. km50–100 tys. km100–150 tys. kmponad 150 tys. kmWszystkie przebiegiPod dom (mediana)*
2027$25 350, $28 250, $30 000 (3 auta)———$25 350, $28 250, $30 000 (3 auta)—
2026$20 000
20 aut · $16 988–$24 538
———$20 000
20 aut · $16 988–$24 538
108 000 zł
2025$18 475
8 aut · $14 888–$19 350
$14 400, $20 400 (2 auta)——$18 475
10 aut · $14 612–$19 650
94 000 zł
2024$11 600, $15 300 (2 auta)$5 100, $15 800 (2 auta)——$5 100, $11 600, $15 300, $15 800 (4 auta)—
2023$8 900, $20 500 (2 auta)$15 075, $15 200, $15 300 (3 auta)$9 900 (1 auto)$3 600 (1 auto)$15 075
7 aut · $9 400–$15 250
85 500 zł
2022$6 100, $10 950 (2 auta)$9 100 (1 auto)$9 275, $9 900 (2 auta)—$9 275
5 aut · $9 100–$9 900
60 500 zł
2021—$4 075, $6 600, $11 200 (3 auta)$2 400 (1 auto)$6 000, $7 300 (2 auta)$6 300
6 aut · $4 556–$7 125
49 500 zł
2020—$5 500 (1 auto)$4 050, $6 250, $6 500 (3 auta)$7 900 (1 auto)$6 250
5 aut · $5 500–$6 500
49 500 zł
2019—$6 400 (1 auto)$4 350 (1 auto)$2 509 (1 auto)$2 509, $4 350, $6 400 (3 auta)—
2018—$1 750, $5 500, $6 225 (3 auta)$3 975
12 aut · $3 075–$6 575
$3 188
32 auta · $2 338–$4 025
$3 300
47 aut · $2 450–$4 850
34 000 zł
2017—$1 800, $3 850, $5 400 (3 auta)$2 850
7 aut · $2 712–$5 050
$2 800
13 aut · $2 350–$3 900
$2 850
23 auta · $2 475–$4 450
36 000 zł
2016——$3 550
7 aut · $3 038–$4 250
$3 150
32 auta · $2 150–$3 575
$3 200
39 aut · $2 450–$3 675
34 000 zł
2015—$3 450 (1 auto)$1 300
5 aut · $650–$1 750
$925
35 aut · $675–$1 388
$1 000
41 aut · $650–$1 550
25 000 zł
2014—$4 000 (1 auto)$1 100, $2 500, $3 050 (3 auta)$988
40 aut · $606–$1 294
$1 025
44 auta · $644–$1 462
24 000 zł
2013——$775, $850, $2 600 (3 auta)$850
34 auta · $475–$1 119
$850
37 aut · $475–$1 125
23 500 zł
2012———$875 (1 auto)$875 (1 auto)—

Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu

Rocznikdo 50 tys. km50–100 tys. km100–150 tys. kmponad 150 tys. kmWszystkie przebiegiPod dom (mediana)*
2026$15 650
37 aut · $13 200–$18 400
———$15 650
37 aut · $13 200–$18 400
89 500 zł
2025$12 400
49 aut · $10 800–$15 500
$13 575, $15 800, $21 600 (3 auta)——$12 850
52 auta · $10 875–$15 650
76 000 zł
2024$11 800
20 aut · $10 425–$13 625
$11 350
9 aut · $9 500–$12 000
$12 500 (1 auto)—$11 600
30 aut · $10 075–$13 000
72 000 zł
2023$12 625
20 aut · $10 650–$16 125
$9 200
25 aut · $8 300–$11 200
$7 500 (1 auto)$11 450 (1 auto)$10 900
47 aut · $8 675–$14 100
68 500 zł
2022$5 500, $6 200 (2 auta)$7 000
5 aut · $6 100–$7 100
$5 600, $6 100, $6 100, $6 300 (4 auta)$4 650 (1 auto)$6 100
12 aut · $5 575–$6 475
47 000 zł
2021$7 050
8 aut · $6 600–$7 925
$6 600
29 aut · $4 950–$8 200
$5 950
26 aut · $4 938–$6 750
$3 750
6 aut · $2 550–$5 288
$6 300
69 aut · $4 900–$7 200
47 500 zł
2020$3 975, $7 050, $8 400 (3 auta)$6 350
20 aut · $5 350–$7 512
$6 138
14 aut · $5 706–$7 375
$4 425
14 aut · $3 162–$4 700
$5 700
51 aut · $4 575–$6 762
45 500 zł
2019—$4 325
14 aut · $3 669–$6 188
$4 150
28 aut · $3 569–$5 350
$3 025
8 aut · $2 250–$4 588
$4 050
50 aut · $3 175–$5 250
38 500 zł
2018$6 200 (1 auto)$4 225
38 aut · $3 238–$5 550
$3 525
60 aut · $2 788–$4 412
$2 550
82 auta · $1 850–$3 288
$3 175
181 aut · $2 250–$4 125
34 000 zł
2017—$4 175
10 aut · $3 738–$4 725
$3 650
35 aut · $3 025–$4 275
$2 800
71 aut · $2 012–$3 600
$3 200
116 aut · $2 300–$4 000
34 500 zł
2016—$3 450
9 aut · $2 225–$4 475
$3 150
27 aut · $2 500–$3 950
$2 375
51 aut · $1 675–$2 875
$2 650
87 aut · $1 875–$3 375
31 500 zł
2015$1 650 (1 auto)$2 038
6 aut · $1 619–$2 288
$1 650
12 aut · $1 162–$2 200
$1 050
66 aut · $631–$1 444
$1 150
85 aut · $725–$1 650
25 500 zł
2014—$500 (1 auto)$1 250
8 aut · $612–$1 612
$900
57 aut · $650–$1 200
$900
66 aut · $631–$1 238
24 000 zł
2013—$1 600, $1 750, $2 400 (3 auta)$1 925
8 aut · $1 700–$2 312
$675
36 aut · $500–$931
$850
47 aut · $525–$1 500
23 500 zł

* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 112 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 63 auta z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 114 aut bez znanego przebiegu.

Ostatnio sprzedane auta BMW X1

  • 2026 BMW X1 — xDrive28I · 25 609 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $21 400 · 06.11.2026 · Copart
  • 2024 BMW X1 — xDrive28I · 42 669 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $2 850 · 06.11.2026 · Copart
  • 2017 BMW X1 — xDrive28I · 157 350 km · Salvage · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 600 · 06.11.2026 · Copart
  • 2015 BMW X1 — Sdrive28I · 160 313 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $800 · 06.11.2026 · Copart
  • 2019 BMW X1 — xDrive28I · 132 235 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $5 100 · 06.11.2026 · Copart
  • 2014 BMW X1 — xDrive28I · 215 741 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $475 · 06.11.2026 · Copart
  • 2013 BMW X1 — Sdrive28I · 106 212 km · Flood · Dach · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $800 · 06.11.2026 · Copart
  • 2020 BMW X1 — Sdrive28I · 94 129 km · Salvage · Prawy bok · Nie odpala · sprzedane za $5 200 · 06.11.2026 · IAAI
  • 2019 BMW X1 — xDrive28I · 86 843 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 950 · 06.11.2026 · Copart
  • 2018 BMW X1 — xDrive28I · 244 894 km · Clean · Bok · brak testu · sprzedane za $700 · 06.11.2026 · Copart
  • 2026 BMW X1 — xDrive28I · 10 184 km · Salvage · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $22 000 · 06.11.2026 · Copart
  • 2025 BMW X1 — xDrive28I · 37 799 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $9 300 · 06.11.2026 · Copart
  • 2017 BMW X1 — Sdrive28I · 295 884 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $875 · 06.11.2026 · IAAI
  • 2018 BMW X1 — xDrive28I · 71 225 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $875 · 06.11.2026 · Copart
  • 2019 BMW X1 — Sdrive28I · 107 232 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $2 100 · 06.11.2026 · Copart
  • 2023 BMW X1 — xDrive28I · 138 803 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $7 500 · 06.11.2026 · Copart
  • 2021 BMW X1 — xDrive28I · 102 596 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 900 · 06.11.2026 · Copart
  • 2025 BMW X1 — xDrive28I · 21 617 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $10 900 · 06.11.2026 · Copart
  • 2018 BMW X1 — xDrive28I · 91 612 km · Salvage · Lewy bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $6 550 · 06.11.2026 · IAAI
  • 2016 BMW X1 — xDrive28I · 170 726 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 650 · 06.11.2026 · Copart

Jak czytać te ceny

Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.

BMW X1 teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA

Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

Pliki cookie

Ciasteczka pomiarowe tylko za Twoją zgodą

Bez Twojej zgody nie zapisujemy ciasteczek pomiarowych ani reklamowych. Pomiar z ciasteczkami (Google Analytics, Microsoft Clarity) i piksele reklamowe (Google Ads, Meta) włączamy dopiero po Twojej zgodzie. Aukcje, wycena i obserwowane auta działają bez nich.

Polityka prywatności