BMW M4 z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI
Ceny końcowe aut BMW M4 z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 12.08.2026 do 05.11.2026): 266 aut. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 07.11.2026.
Ile kosztuje BMW M4 z aukcji w USA?
Typowo $20 500 — tyle wynosi cena środkowa 173 auta BMW M4 sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $13 500 do $30 350.
Pod dom w Polsce: orientacyjnie 111 000 zł bez akcyzy.
Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | $57 575 (1 auto) | — | — | — | $57 575 (1 auto) | — |
| 2026 | $60 125 (1 auto) | — | — | — | $60 125 (1 auto) | — |
| 2025 | $53 000 (1 auto) | $41 500 (1 auto) | — | — | $41 500, $53 000 (2 auta) | — |
| 2023 | $29 000 (1 auto) | — | — | — | $29 000 (1 auto) | — |
| 2020 | — | $14 725, $39 250 (2 auta) | $14 200 (1 auto) | — | $14 200, $14 725, $39 250 (3 auta) | — |
| 2018 | — | $15 650, $22 750 (2 auta) | $17 350, $22 000 (2 auta) | $22 000 (1 auto) | $22 000 5 aut · $17 350–$22 000 | 117 000 zł |
| 2017 | — | — | $25 250 (1 auto) | — | $25 250 (1 auto) | — |
| 2016 | — | $14 400 (1 auto) | — | — | $14 400 (1 auto) | — |
| 2015 | — | — | $12 000 (1 auto) | $6 200, $11 000, $11 500 (3 auta) | $6 200, $11 000, $11 500, $12 000 (4 auta) | — |
Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | $43 250 11 aut · $38 625–$45 625 | — | — | — | $43 250 11 aut · $38 625–$45 625 | 216 000 zł |
| 2025 | $41 825 12 aut · $37 538–$50 250 | — | — | — | $41 825 12 aut · $37 538–$50 250 | 208 000 zł |
| 2024 | $37 625 10 aut · $30 938–$41 138 | $40 150 (1 auto) | — | — | $39 000 11 aut · $32 375–$40 825 | 194 000 zł |
| 2023 | $29 050 6 aut · $27 325–$29 762 | $26 100, $29 750, $30 950, $37 000 (4 auta) | $28 250 (1 auto) | — | $29 050 11 aut · $27 500–$30 475 | 153 000 zł |
| 2022 | $30 250, $34 800, $35 500 (3 auta) | $28 000 6 aut · $27 312–$31 275 | $31 750, $32 250, $40 500 (3 auta) | — | $31 975 12 aut · $28 250–$34 012 | 163 500 zł |
| 2021 | $29 250 (1 auto) | $26 950, $32 500 (2 auta) | $21 050, $21 900, $23 500 (3 auta) | — | $25 225 6 aut · $22 300–$28 675 | 132 000 zł |
| 2020 | — | $23 150, $30 000 (2 auta) | $9 500, $14 600 (2 auta) | — | $9 500, $14 600, $23 150, $30 000 (4 auta) | — |
| 2019 | — | $21 000 5 aut · $11 700–$24 200 | $12 600, $23 950, $27 500 (3 auta) | — | $22 475 8 aut · $12 375–$25 025 | 121 500 zł |
| 2018 | $17 800, $20 975 (2 auta) | $14 850 10 aut · $14 250–$19 725 | $16 300 7 aut · $12 400–$18 400 | — | $15 900 19 aut · $14 250–$19 050 | 88 500 zł |
| 2017 | — | — | $13 900, $18 100 (2 auta) | $11 400, $13 500, $14 200 (3 auta) | $13 900 5 aut · $13 500–$14 200 | 81 000 zł |
| 2016 | — | $12 800, $20 500, $21 400, $23 350 (4 auta) | $15 975 12 aut · $14 425–$19 050 | $9 000 7 aut · $5 325–$9 675 | $15 000 23 auta · $9 675–$19 100 | 83 000 zł |
| 2015 | — | $13 500 7 aut · $12 400–$14 725 | $13 300 14 aut · $10 525–$15 394 | $11 950 11 aut · $10 500–$13 462 | $13 075 32 auta · $10 975–$14 588 | 78 000 zł |
* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 26 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 17 aut z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 50 aut bez znanego przebiegu.
Ostatnio sprzedane auta BMW M4
- 2018 BMW M4 — 155 522 km · Clean · Bok · brak testu · sprzedane za $22 000 · 05.11.2026 · Copart
- 2018 BMW M4 — 97 457 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $14 400 · 04.11.2026 · Copart
- 2016 BMW M4 — 132 533 km · nieznany · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $19 550 · 04.11.2026 · IAAI
- 2026 BMW M4 — Competition xDrive · 4 466 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $40 750 · 04.11.2026 · IAAI
- 2015 BMW M4 — 94 296 km · Salvage · Przód · Nie odpala · sprzedane za $13 500 · 04.11.2026 · IAAI
- 2018 BMW M4 — 67 763 km · Salvage · Lewy przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $21 150 · 04.11.2026 · IAAI
- 2023 BMW M4 — Competition xDrive · 21 961 km · Salvage · Przód · Nie odpala · sprzedane za $29 050 · 04.11.2026 · IAAI
- 2025 BMW M4 — Competition · 12 384 km · Salvage · Wandalizm · Odpala · sprzedane za $40 750 · 04.11.2026 · Copart
- 2015 BMW M4 — 61 705 km · Salvage · Przód · Nie odpala · sprzedane za $5 950 · 04.11.2026 · IAAI
- 2016 BMW M4 — 112 649 km · Rebuilt · Przód · Odpala · sprzedane za $15 400 · 04.11.2026 · Copart
- 2016 BMW M4 — 114 020 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $8 400 · 03.11.2026 · Copart
- 2016 BMW M4 — 101 637 km · Salvage · Przód · Nie odpala · sprzedane za $11 700 · 03.11.2026 · IAAI
- 2023 BMW M4 — Competition · 45 876 km · Salvage · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $30 000 · 03.11.2026 · Copart
- 2015 BMW M4 — 146 796 km · Salvage · Bok · brak testu · sprzedane za $12 100 · 02.11.2026 · Copart
- 2025 BMW M4 — Competition xDrive · 8 444 km · Salvage · Prawy tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $53 500 · 02.11.2026 · IAAI
- 2023 BMW M4 — Competition xDrive · 60 785 km · Salvage · Przód · Nie odpala · sprzedane za $26 100 · 02.11.2026 · IAAI
- 2023 BMW M4 — Competition · 33 264 km · Clean · Częściowa naprawa · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $29 000 · 30.10.2026 · Copart
- 2022 BMW M4 — Competition · 87 571 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $25 750 · 30.10.2026 · Copart
- 2026 BMW M4 — Competition xDrive · 193 km · nieznany · Tył · Nie odpala · sprzedane za $38 050 · 30.10.2026 · IAAI
- 2021 BMW M4 — Competition · 60 647 km · Salvage · Przód i tył · Nie odpala · sprzedane za $32 500 · 29.10.2026 · IAAI
Jak czytać te ceny
Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.
BMW M4 teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA
Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

