BMW 4 Series z USA — ceny z aukcji Copart i IAAI
Ceny końcowe aut BMW 4 Series z aukcji Copart i IAAI w USA z ostatnich 90 dni (od 11.08.2026 do 07.11.2026): 1 499 aut. Porównujemy auta z tym samym rocznikiem, przebiegiem i rodzajem dokumentu. Stan na 08.11.2026.
Ile kosztuje BMW 4 Series z aukcji w USA?
Typowo $4 375 — tyle wynosi cena środkowa 1 107 aut BMW 4 Series sprzedanych na Copart i IAAI w ostatnich 90 dniach. Połowa kosztowała od $2 288 do $8 850.
Pod dom w Polsce: orientacyjnie 39 000 zł bez akcyzy.
Czysty dokument (Clean) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | $34 875 12 aut · $27 625–$37 938 | — | — | — | $34 875 12 aut · $27 625–$37 938 | 175 500 zł |
| 2026 | $27 662 8 aut · $25 062–$35 750 | — | — | — | $27 662 8 aut · $25 062–$35 750 | 149 500 zł |
| 2025 | — | $16 100, $18 600, $24 800 (3 auta) | — | — | $16 100, $18 600, $24 800 (3 auta) | — |
| 2024 | $18 925, $22 000 (2 auta) | $4 775, $15 250, $15 500, $24 800 (4 auta) | — | — | $17 212 6 aut · $15 312–$21 231 | — |
| 2023 | $28 750 (1 auto) | $10 400, $21 100 (2 auta) | $17 400 (1 auto) | — | $10 400, $17 400, $21 100, $28 750 (4 auta) | — |
| 2022 | $16 750 (1 auto) | $15 200, $16 800 (2 auta) | $28 000 (1 auto) | $7 100 (1 auto) | $16 750 5 aut · $15 200–$16 800 | 93 500 zł |
| 2021 | — | $20 100 (1 auto) | — | $5 600 (1 auto) | $5 600, $20 100 (2 auta) | — |
| 2020 | $4 350, $6 200 (2 auta) | — | — | $5 400 (1 auto) | $4 350, $5 400, $6 200 (3 auta) | — |
| 2019 | — | $8 400, $10 200, $10 850, $14 800 (4 auta) | $5 925 6 aut · $5 150–$7 712 | $4 825 8 aut · $3 450–$6 575 | $6 275 18 aut · $4 625–$8 400 | 47 000 zł |
| 2018 | — | $2 675, $6 000, $7 775, $8 425 (4 auta) | $5 900 5 aut · $4 700–$6 925 | $4 800 18 aut · $3 075–$4 988 | $4 900 27 aut · $3 250–$5 888 | 40 000 zł |
| 2017 | — | $7 200, $13 900 (2 auta) | $1 000, $4 350, $5 125, $7 950 (4 auta) | $3 150 10 aut · $2 425–$5 225 | $4 675 16 aut · $2 675–$5 538 | 39 500 zł |
| 2016 | — | — | $3 650, $3 950, $4 350 (3 auta) | $2 362 28 aut · $1 475–$3 069 | $2 450 31 aut · $1 625–$3 288 | 30 500 zł |
| 2015 | — | $5 100, $9 250 (2 auta) | $3 800 8 aut · $2 219–$5 175 | $2 150 32 auta · $1 488–$3 000 | $2 275 42 auta · $1 562–$3 569 | 30 000 zł |
| 2014 | — | — | $4 000, $4 200 (2 auta) | $2 000 21 aut · $1 575–$2 600 | $2 075 23 auta · $1 588–$3 000 | 28 500 zł |
Po szkodzie (Salvage, Rebuilt) — mediana ceny według rocznika i przebiegu
| Rocznik | do 50 tys. km | 50–100 tys. km | 100–150 tys. km | ponad 150 tys. km | Wszystkie przebiegi | Pod dom (mediana)* |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | $21 000, $25 750, $29 000, $32 250 (4 auta) | — | — | — | $21 000, $25 750, $29 000, $32 250 (4 auta) | — |
| 2026 | $25 138 20 aut · $18 950–$27 875 | — | — | — | $25 138 20 aut · $18 950–$27 875 | 130 000 zł |
| 2025 | $22 300 20 aut · $18 725–$26 625 | $19 000, $22 900 (2 auta) | — | — | $22 250 22 auta · $19 050–$26 000 | 114 000 zł |
| 2024 | $20 350 18 aut · $16 875–$22 200 | $17 700 11 aut · $11 925–$20 200 | $11 175, $28 000 (2 auta) | $15 000 (1 auto) | $19 450 32 auta · $14 650–$22 000 | 107 000 zł |
| 2023 | $18 000 9 aut · $16 300–$19 750 | $18 500 14 aut · $15 700–$22 950 | $13 500 5 aut · $12 100–$13 700 | — | $17 250 28 aut · $13 688–$20 262 | 95 500 zł |
| 2022 | $11 100, $14 900, $15 675, $18 600 (4 auta) | $17 500 28 aut · $14 150–$19 675 | $12 800 10 aut · $10 125–$16 125 | — | $16 350 42 auta · $12 725–$18 931 | 93 500 zł |
| 2021 | $12 850, $20 600 (2 auta) | $15 600 21 aut · $12 550–$17 225 | $14 950 10 aut · $11 750–$17 419 | $9 500, $11 000, $13 400, $21 500 (4 auta) | $15 100 37 aut · $11 300–$17 525 | 88 500 zł |
| 2020 | $7 900 (1 auto) | $7 500 9 aut · $7 300–$8 500 | $7 938 14 aut · $5 950–$9 825 | — | $7 900 24 auta · $6 550–$8 550 | 54 500 zł |
| 2019 | $6 150, $8 500, $11 400, $13 100 (4 auta) | $8 125 27 aut · $5 200–$10 075 | $6 500 38 aut · $4 862–$8 175 | $4 050 37 aut · $2 800–$5 200 | $6 075 106 aut · $3 956–$8 256 | 45 500 zł |
| 2018 | — | $7 100 20 aut · $6 300–$8 250 | $5 900 45 aut · $4 350–$8 000 | $3 700 57 aut · $2 850–$5 700 | $5 500 122 auta · $3 512–$6 800 | 44 500 zł |
| 2017 | — | $6 650 12 aut · $4 738–$9 300 | $5 500 33 auta · $3 450–$6 600 | $3 575 36 aut · $2 688–$4 962 | $4 550 81 aut · $3 050–$6 400 | 40 000 zł |
| 2016 | $7 400, $9 200 (2 auta) | $3 575 8 aut · $2 900–$4 300 | $3 275 43 auta · $2 162–$5 138 | $2 050 73 auta · $1 450–$2 875 | $2 425 126 aut · $1 731–$3 900 | 30 000 zł |
| 2015 | $800 (1 auto) | $4 400 15 aut · $3 125–$7 000 | $3 050 43 auta · $1 750–$3 775 | $2 050 107 aut · $1 400–$2 812 | $2 225 166 aut · $1 550–$3 538 | 29 000 zł |
| 2014 | — | $5 625 10 aut · $4 081–$6 900 | $3 625 24 auta · $2 175–$4 381 | $1 850 63 auta · $1 450–$2 800 | $2 350 97 aut · $1 550–$3 800 | 30 500 zł |
* Pod dom — orientacyjna mediana kwoty z dostawą do Polski, bez akcyzy. Poza tabelami: 168 aut z poważną szkodą (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik); 43 auta z innym dokumentem (Non-repairable, Flood, nieznany); 181 aut bez znanego przebiegu.
Ostatnio sprzedane auta BMW 4 Series
- 2014 BMW 4 Series — 428 I · 177 754 km · Clean · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $3 150 · 07.11.2026 · Copart
- 2019 BMW 4 Series — 430I Gran Coupe xDrive · 104 018 km · Salvage · Prawy bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $8 300 · 07.11.2026 · IAAI
- 2016 BMW 4 Series — 428I xDrive · 214 176 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $650 · 07.11.2026 · IAAI
- 2016 BMW 4 Series — 435I · 198 844 km · Clean · Normalne zużycie · Nie odpala · sprzedane za $3 050 · 07.11.2026 · IAAI
- 2016 BMW 4 Series — 428 I Gran Coupe Sulev · 187 722 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $4 300 · 07.11.2026 · Copart
- 2015 BMW 4 Series — 428 I Gran Coupe Sulev · 290 485 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 900 · 06.11.2026 · Copart
- 2020 BMW 4 Series — 430XI · 87 811 km · Salvage · Przód · Odpala · sprzedane za $3 850 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 BMW 4 Series — 428 Xi Sulev · 269 739 km · Clean · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 900 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 BMW 4 Series — 428 Xi · 122 220 km · Salvage · Usterka mechaniczna · brak testu · sprzedane za $1 700 · 06.11.2026 · Copart
- 2019 BMW 4 Series — 430I Gran Coupe · 200 133 km · Salvage · Drobne wgniecenia i rysy · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $925 · 06.11.2026 · Copart
- 2014 BMW 4 Series — 435I · 180 391 km · Salvage · Lewy przód · Nie odpala · sprzedane za $3 300 · 06.11.2026 · IAAI
- 2020 BMW 4 Series — 440I · 84 000 km · Salvage · Bok · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $8 700 · 06.11.2026 · Copart
- 2015 BMW 4 Series — 428 Xi Gran Coupe Sulev · 159 781 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $1 550 · 06.11.2026 · Copart
- 2026 BMW 4 Series — M440I xDrive · 20 122 km · Salvage · Przód · Nie odpala · sprzedane za $26 750 · 06.11.2026 · IAAI
- 2024 BMW 4 Series — 430I Gran Coupe · 41 384 km · Salvage · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $22 300 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 BMW 4 Series — 428 Xi Gran Coupe Sulev · 212 617 km · Salvage · Przód · brak testu · sprzedane za $475 · 06.11.2026 · Copart
- 2016 BMW 4 Series — 428 I Gran Coupe Sulev · 192 619 km · Clean · Przód · Odpala · sprzedane za $2 600 · 06.11.2026 · Copart
- 2014 BMW 4 Series — 428 Xi · 184 893 km · Rebuilt · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $1 200 · 06.11.2026 · Copart
- 2015 BMW 4 Series — 428I xDrive · 211 205 km · Salvage · Tył · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $2 300 · 06.11.2026 · IAAI
- 2015 BMW 4 Series — 428I xDrive · 250 044 km · Non-repairable · Przód · Jeździ (Run and Drive) · sprzedane za $825 · 06.11.2026 · IAAI
Jak czytać te ceny
Ceny to kwoty, za które auta sprzedano na aukcjach Copart i IAAI w USA w ostatnich 90 dniach, w dolarach amerykańskich, bez opłat domu aukcyjnego, transportu, cła i VAT. Porównujemy tylko auta podobne: ten sam rocznik, przedział przebiegu i rodzaj dokumentu (Clean albo Salvage/Rebuilt), ze znanym przebiegiem i bez poważnych szkód (zalanie, pożar, dachowanie, rama, silnik). Mediana to cena środkowa, a rozrzut — przedział, w którym sprzedała się środkowa połowa aut. Medianę liczymy od 5 sprzedanych aut; przy mniejszej liczbie pokazujemy ceny pojedynczych aut. Cena pod dom to orientacyjny koszt auta z dostawą do Polski, liczony od mediany ceny z aukcji, bez akcyzy. Dane z wyników aukcji, aktualizowane codziennie.
BMW 4 Series teraz na aukcjach · Wyniki aukcji · Ceny aut z USA · Jak sprowadzić auto z USA
Ceny końcowe aukcji w USD, bez opłat domu aukcyjnego, transportu i podatków. Kwoty w złotych są orientacyjne, cena pod dom bez akcyzy.

